Trendy letošních Vánoc

Text: Prima Žena
30. října 2019 | 12:00

Vánoce už pomalu klepou na dveře a přípravy na ně jsou v plném proudu. Města i domácnosti začínají se sváteční výzdobou, v obchodních centrech hrají koledy a ženy oprašují recepty na vánoční cukroví.

trendy_letosnich_vanoc_1_PZ.jpg trendy_letosnich_vanoc_2_PZ.jpg trendy_letosnich_vanoc_3_PZ.jpg trendy_letosnich_vanoc_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Někomu se může zdát, že na pořízení vánočních dekorací je ještě brzy, ale opak je pravdou. Právě období před začátkem adventu je tím nejlepším časem, kdy začít přemýšlet o dárcích a o způsobu nazdobení domova. Na trhu je velký výběr různých produktů s různými cenami a jde o to vybírat co nejchytřeji.

Češi vánoční tradice milují. Skoro každý touží po nazdobené domácnosti. Vločky, hvězdičky, lucerny, závěsné koule, plyšáci a spousta světýlek k té pravé sváteční atmosféře bezpochyby patří. Už dávno nestrojíme jen stromeček, ale i dveře, okna, poličky nebo pořizujeme vánoční plyšáky, které potěší nejen ty nejmenší členy rodiny. Vánoce nastávají jednou za rok a ozdobami není třeba šetřit.
 
„Žhavým trendem letošního roku je dekorativní osvětlení. V rámci tohoto směru jsme rozšířili vánoční sortiment o nejrůznější světelné prvky, figurky, postavičky, domečky apod. Samozřejmostí je pestrá nabídka LED řetězů určených jak do interiéru, tak do exteriéru, v letošním roce rozšířené o možnost ovládání pomocí mobilní aplikace. Oblíbené jsou i dekorace na baterie, které nepotřebují zapojení do elektrické sítě,“
říká produktový manažer společnosti Mountfield Jakub Nováček.
 
Důležitou součástí Vánoc jsou adventní věnce, svícny a lucerny, ty nám dělají parádu celoročně, ale během vánočních svátků mají daleko podstatnější roli. Svíčka zapálená při štědrovečerní večeři je naprostou samozřejmostí. Večerní atmosféra se pak stane hřejivější, útulnější a romantičtější. Krásná lucerna v kombinaci s hořící svíčkou pohladí po duši.
   
Vánoce a pohádky, to jsou spojené nádoby, a proto by tak měla působit i výzdoba. Zejména v domácnosti, kterou obývají děti. Pohádkové atmosféry dosáhnete snadno, třeba pořízením roztomilých látkových sobů, jelenů, plyšových sněhuláků nebo vánočních skřítků, kteří přinesou do každého domova tu pravou vánoční atmosféru a pohodu.
 

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Hodinky Prim

ELTON hodinářská, jediný český výrobce hodinek PRIM, vytvořil ve spolupráci více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Mechanický peeling

Máte pocit, že pro svou pleť děláte maximum, ale akné se ne a ne zbavit? více

TOP SEX A VZTAHY

Sex a ženy

Přestože sex na jednu noc již někdy prožilo zhruba 66 % lidí, obzvláště více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimmí dovolená

Přes den brázdit sjezdovky či běžkařské stopy, pak zaplout do vyhřátého bazénu, více

TOP GURMÁN

Latino Café

Víte, že v doušku své oblíbené kávy můžete objevit více než osm set padesát více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Desinfekce pračky

Už máte dost toho zašedlého a nepěkně vonícího prádla? Chcete z pračky místo více