Trendy letošních Vánoc

Text: Prima Žena
30. října 2019 | 12:00

Vánoce už pomalu klepou na dveře a přípravy na ně jsou v plném proudu. Města i domácnosti začínají se sváteční výzdobou, v obchodních centrech hrají koledy a ženy oprašují recepty na vánoční cukroví.

trendy_letosnich_vanoc_1_PZ.jpg trendy_letosnich_vanoc_2_PZ.jpg trendy_letosnich_vanoc_3_PZ.jpg trendy_letosnich_vanoc_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Někomu se může zdát, že na pořízení vánočních dekorací je ještě brzy, ale opak je pravdou. Právě období před začátkem adventu je tím nejlepším časem, kdy začít přemýšlet o dárcích a o způsobu nazdobení domova. Na trhu je velký výběr různých produktů s různými cenami a jde o to vybírat co nejchytřeji.

Češi vánoční tradice milují. Skoro každý touží po nazdobené domácnosti. Vločky, hvězdičky, lucerny, závěsné koule, plyšáci a spousta světýlek k té pravé sváteční atmosféře bezpochyby patří. Už dávno nestrojíme jen stromeček, ale i dveře, okna, poličky nebo pořizujeme vánoční plyšáky, které potěší nejen ty nejmenší členy rodiny. Vánoce nastávají jednou za rok a ozdobami není třeba šetřit.
 
„Žhavým trendem letošního roku je dekorativní osvětlení. V rámci tohoto směru jsme rozšířili vánoční sortiment o nejrůznější světelné prvky, figurky, postavičky, domečky apod. Samozřejmostí je pestrá nabídka LED řetězů určených jak do interiéru, tak do exteriéru, v letošním roce rozšířené o možnost ovládání pomocí mobilní aplikace. Oblíbené jsou i dekorace na baterie, které nepotřebují zapojení do elektrické sítě,“
říká produktový manažer společnosti Mountfield Jakub Nováček.
 
Důležitou součástí Vánoc jsou adventní věnce, svícny a lucerny, ty nám dělají parádu celoročně, ale během vánočních svátků mají daleko podstatnější roli. Svíčka zapálená při štědrovečerní večeři je naprostou samozřejmostí. Večerní atmosféra se pak stane hřejivější, útulnější a romantičtější. Krásná lucerna v kombinaci s hořící svíčkou pohladí po duši.
   
Vánoce a pohádky, to jsou spojené nádoby, a proto by tak měla působit i výzdoba. Zejména v domácnosti, kterou obývají děti. Pohádkové atmosféry dosáhnete snadno, třeba pořízením roztomilých látkových sobů, jelenů, plyšových sněhuláků nebo vánočních skřítků, kteří přinesou do každého domova tu pravou vánoční atmosféru a pohodu.
 

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Praktický kufr

Chystáte se na dovolenou do teplých krajin? Tak to se Vám jistě budou hodit více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Skupinové cvičení

Když se v roce 1989 zvedla opona, za kterou už téměř 15 let běžel aerobik, mnoho více

TOP CESTOVÁNÍ

Dolní Morava

Vyrazte za sněhovou nadílkou na Dolní Moravu. Nezáleží na tom, jestli jste vášniví lyžaři více

TOP GURMÁN

Chuťové žážitky

Stejně tak jako si dobré víno zaslouží pozornost a opatrnost při párování s jídlem, více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Náhrdelník Maxima

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. více