Užijte si během vaření více svobody

Text: Prima Žena
4. prosince 2019 | 09:00

Už žádné kompromisy, žádné boule. Jen spoustu místa nad hlavou a velkorysý prostor pro hrnce, pánve, suroviny a zábavu v kuchyni. S varnou deskou Gorenje Omniflex HET945XSC se zabudovaným odsavačem už navíc ani nemusíte řešit otázku, kam v kuchyni odsavač par umístit.

svoboda_pri_vareni_PZ.jpg svoboda_pri_vareni_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Tento elegantní kombinovaný spotřebič v minimalistickém designu s efektivními technologiemi pro rychlejší a bezpečnější vaření totiž můžete umístit kamkoliv. A díky nepřebernému množství funkcí si navíc zjednodušíte i samotné vaření. S tímto novým přístrojem, který se zcela jistě stane magnetem pro oči, si v kuchyni vychutnáte skutečný pocit svobody a kreativity.

Nová indukční varná deska Gorenje Omniflex HET945XSC se zabudovaným odsavačem přepisuje pravidla navrhování kuchyňského prostoru, protože ji můžete umístit přesně podle své potřeby. A malé kuchyňské nehody, kdy se třeba soustředěně snažíte ve správném okamžiku k pěnící cibulce přidat další suroviny, a přitom se bolestivě bouchnete do čela, jsou minulostí. S tímto kombinovaným spotřebičem totiž získáte maximum místa nad hlavou. A také velkorysý prostor pro svoje kuchařské umění.

Indukční varná deska o šířce 86 cm má čtyři varné zóny, které lze funkcí AreaFlex svisle spojit do dvou velkorysých varných zón pro rovnoměrné vaření nebo grilování jídla ve větších hrncích a obdélných pekáčích. Ke komfortu přispívá dotykové ovládání, o bezpečnost se postará dětský zámek a ochrana proti přehřátí.  Úctyhodný je i sací výkon, který dosahuje při funkci PowerBoost a napojení na odtahové potrubí až 711 m3/min. při maximální hladině hluku 65 dB. Odsávací klapky odsavače je možné ovládat i samostatně, což oceníte při vaření pouze na jedné straně varné desky, kdy je celý výkon odsavače soustředěn pouze na tuto část.

Minimalistický design spotřebiče s rovným, černým leštěným povrchem a s klapkami z nerezové oceli nejen lahodí oku, ale umožňuje i snadné a rychlé čištění. Filtr proti mastnotám a zachycující nádobka jsou snadno vyjímatelné z pravé strany odsavače. Snadno přístupná je i nádoba na kapaliny, zachycující kondenzát i tekutiny při náhodném rozlití či přetečení během vaření. Všechny části odsavače jdou mýt v myčce.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Stříbrný prsten

Víly a další kouzelné bytosti to mají snadné: otočí prstenem a jejich přání je splněné. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Mýty o mykózách

Způsobuje kvasinkovou infekci zanedbaná hygiena? Může za nepříjemné potíže více

TOP SEX A VZTAHY

Erotické dárky

Erotické pomůcky či sexy prádlo patří mezi dospělými k velmi oblíbeným vánočním dárkům více

TOP CESTOVÁNÍ

Společné zážitky

Ten nejlepší dárek je dobře strávený společný čas. Užijte si se svými blízkými více

TOP GURMÁN

Životní styl

Pro evropský trh je AdeZ novinkou, ale v Latinské Americe, odkud tato značka pochází více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

#jsembohyne

Blíží se nový rok a vy do něj můžete vstoupit s deníkem, který vás spolehlivě více

Infuze vitaminu C

S příchodem chladnějšího počasí většinou udeří první vlna chřipek a nachlazení, více