Užijte si během vaření více svobody

Text: Prima Žena
4. prosince 2019 | 09:00

Už žádné kompromisy, žádné boule. Jen spoustu místa nad hlavou a velkorysý prostor pro hrnce, pánve, suroviny a zábavu v kuchyni. S varnou deskou Gorenje Omniflex HET945XSC se zabudovaným odsavačem už navíc ani nemusíte řešit otázku, kam v kuchyni odsavač par umístit.

svoboda_pri_vareni_PZ.jpg svoboda_pri_vareni_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Tento elegantní kombinovaný spotřebič v minimalistickém designu s efektivními technologiemi pro rychlejší a bezpečnější vaření totiž můžete umístit kamkoliv. A díky nepřebernému množství funkcí si navíc zjednodušíte i samotné vaření. S tímto novým přístrojem, který se zcela jistě stane magnetem pro oči, si v kuchyni vychutnáte skutečný pocit svobody a kreativity.

Nová indukční varná deska Gorenje Omniflex HET945XSC se zabudovaným odsavačem přepisuje pravidla navrhování kuchyňského prostoru, protože ji můžete umístit přesně podle své potřeby. A malé kuchyňské nehody, kdy se třeba soustředěně snažíte ve správném okamžiku k pěnící cibulce přidat další suroviny, a přitom se bolestivě bouchnete do čela, jsou minulostí. S tímto kombinovaným spotřebičem totiž získáte maximum místa nad hlavou. A také velkorysý prostor pro svoje kuchařské umění.

Indukční varná deska o šířce 86 cm má čtyři varné zóny, které lze funkcí AreaFlex svisle spojit do dvou velkorysých varných zón pro rovnoměrné vaření nebo grilování jídla ve větších hrncích a obdélných pekáčích. Ke komfortu přispívá dotykové ovládání, o bezpečnost se postará dětský zámek a ochrana proti přehřátí.  Úctyhodný je i sací výkon, který dosahuje při funkci PowerBoost a napojení na odtahové potrubí až 711 m3/min. při maximální hladině hluku 65 dB. Odsávací klapky odsavače je možné ovládat i samostatně, což oceníte při vaření pouze na jedné straně varné desky, kdy je celý výkon odsavače soustředěn pouze na tuto část.

Minimalistický design spotřebiče s rovným, černým leštěným povrchem a s klapkami z nerezové oceli nejen lahodí oku, ale umožňuje i snadné a rychlé čištění. Filtr proti mastnotám a zachycující nádobka jsou snadno vyjímatelné z pravé strany odsavače. Snadno přístupná je i nádoba na kapaliny, zachycující kondenzát i tekutiny při náhodném rozlití či přetečení během vaření. Všechny části odsavače jdou mýt v myčce.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Valentýnská kolekce

Tous oslavuje 14. února lásku všeho druhu: vášnivou, romantickou, harmonickou více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vše o botoxu

K jedním z nejčetnějších zákroků estetické medicíny patří aplikace botulotoxinu více

TOP CESTOVÁNÍ

Dolní Morava

Vyrazte za sněhovou nadílkou na Dolní Moravu. Nezáleží na tom, jestli jste vášniví lyžaři více

TOP GURMÁN

Novoroční detox

Jako jsou oči oknem do duše, tak střevo je branou do těla. Vstřebává se v něm většina více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Infuze vitaminu C

S příchodem chladnějšího počasí většinou udeří první vlna chřipek a nachlazení, více