Užijte si během vaření více svobody

Text: Prima Žena
4. prosince 2019 | 09:00

Už žádné kompromisy, žádné boule. Jen spoustu místa nad hlavou a velkorysý prostor pro hrnce, pánve, suroviny a zábavu v kuchyni. S varnou deskou Gorenje Omniflex HET945XSC se zabudovaným odsavačem už navíc ani nemusíte řešit otázku, kam v kuchyni odsavač par umístit.

svoboda_pri_vareni_PZ.jpg svoboda_pri_vareni_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Tento elegantní kombinovaný spotřebič v minimalistickém designu s efektivními technologiemi pro rychlejší a bezpečnější vaření totiž můžete umístit kamkoliv. A díky nepřebernému množství funkcí si navíc zjednodušíte i samotné vaření. S tímto novým přístrojem, který se zcela jistě stane magnetem pro oči, si v kuchyni vychutnáte skutečný pocit svobody a kreativity.

Nová indukční varná deska Gorenje Omniflex HET945XSC se zabudovaným odsavačem přepisuje pravidla navrhování kuchyňského prostoru, protože ji můžete umístit přesně podle své potřeby. A malé kuchyňské nehody, kdy se třeba soustředěně snažíte ve správném okamžiku k pěnící cibulce přidat další suroviny, a přitom se bolestivě bouchnete do čela, jsou minulostí. S tímto kombinovaným spotřebičem totiž získáte maximum místa nad hlavou. A také velkorysý prostor pro svoje kuchařské umění.

Indukční varná deska o šířce 86 cm má čtyři varné zóny, které lze funkcí AreaFlex svisle spojit do dvou velkorysých varných zón pro rovnoměrné vaření nebo grilování jídla ve větších hrncích a obdélných pekáčích. Ke komfortu přispívá dotykové ovládání, o bezpečnost se postará dětský zámek a ochrana proti přehřátí.  Úctyhodný je i sací výkon, který dosahuje při funkci PowerBoost a napojení na odtahové potrubí až 711 m3/min. při maximální hladině hluku 65 dB. Odsávací klapky odsavače je možné ovládat i samostatně, což oceníte při vaření pouze na jedné straně varné desky, kdy je celý výkon odsavače soustředěn pouze na tuto část.

Minimalistický design spotřebiče s rovným, černým leštěným povrchem a s klapkami z nerezové oceli nejen lahodí oku, ale umožňuje i snadné a rychlé čištění. Filtr proti mastnotám a zachycující nádobka jsou snadno vyjímatelné z pravé strany odsavače. Snadno přístupná je i nádoba na kapaliny, zachycující kondenzát i tekutiny při náhodném rozlití či přetečení během vaření. Všechny části odsavače jdou mýt v myčce.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Oblečení na běh

Krásné počasí nás táhne ven si zaběhat. Nabídka sportovního oblečení na běh více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jak na vrásky

Zjistila jste při pohledu do zrcadla, že vám jemnou kůži u očí narušují tenoučké linky? více

TOP SEX A VZTAHY

Přechozený vztah

Jste v dlouhodobějším vztahu a přišly problémy? Tak možná řešíte, více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená v Řecku

Koronavirus letošní cestovatelské plány podstatně narušil. Zastavila se letecká doprava více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více