Stealth Acoustic – zvuk bez kompromisů

Text: Prima Žena
4. listopadu 2019 | 09:00

Milujete kvalitní zvuk, ale nechcete mít domov plný repro bedýnek a kabelů? Zcela neviditelné reproduktory Stealth Acoustic, z nabídky společnosti Stakohome Innovation s.r.o., můžete zabudovat do zdi nebo do stropu tak, že po nich nezůstane ani památky.

zvuk_bez_kompromisu_1_PZ.jpg zvuk_bez_kompromisu_2_PZ.jpg zvuk_bez_kompromisu_3_PZ.jpg zvuk_bez_kompromisu_4_PZ.jpg zvuk_bez_kompromisu_5_PZ.jpg
zvuk_bez_kompromisu_6_PZ.jpg zvuk_bez_kompromisu_7_PZ.jpg zvuk_bez_kompromisu_8_PZ.jpg zvuk_bez_kompromisu_9_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Oproti ostatním reproduktorům nepotřebují k provozu ani žádné viditelné a nevzhledné mřížky. Neviditelné reproduktory tak naposledy spatříte při instalaci. Následně je přikryje vkusná výmalba nebo efektní tapeta. Pak už stačí na mobilu, počítači nebo jiném ovladači vybrat muziku svého srdce a začít si užívat dokonalý zvuk. A to doslova a do písmene.

Reproduktory Stealth Acoustic totiž nepředstavují jen jakýsi kompromis mezi luxusem neviditelnosti a kvalitou zvuku. Jedinečná technologie, kterou vyvinula tato americká společnost (která patří mezi světovou špičku v tomto oboru), zajistí, že si vychutnáte i ten nejnepatrnější tón, žádná ztráta detailů. A basy? Bez těch ani ránu! Přesvědčit se o tom můžete na vlastní uši v showroomu firmy Stakohome na Aloisovské 934/8 v pražském Hloubětíně.

Společnost Stealth Acoustic si potrpí na kvalitu také při samotném zpracování reproduktorů. Jejich bezproblémová instalace probíhá už od roku 2003. Každý neviditelný reproduktor Stealth je ručně vyroben podle náročných norem kvality. Tím je zajištěn spolehlivý dlouhodobý výkon s využitím nadmíru spolehlivých součástí a ochranných obvodů s automatickým resetováním pro ochranu před přetížením u každého reproduktoru. Před odesláním je každý reproduktor Stealth ještě dvakrát samostatně testován.

Můžete tedy zahnat obavy z nuceného vysekávání reproduktorů kvůli opravám.

Skryté nebo-li neviditelné reproduktory navodí prostřednictvím podkresové hudby příjemnou atmosféru v kuchyni nebo koupelně, anebo vám dají možnost užívat si plnohodnotný audiosystém 5.1 nebo 7.1, z jehož částí nemusíte otírat prach. Díky audiozónám můžete svůj domov proměnit v opravdový hudební ráj a vychutnávat si poslech stejné hudby v různých místnostech.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Čtyři elementy

Element je prvotní jednoduchá částice, ze které se skládají další složitější věci více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Moderní liposukce

Věda pokročila a v současnosti již estetická medicína nabízí zákroky více

TOP CESTOVÁNÍ

Dolní Morava

Vyrazte za sněhovou nadílkou na Dolní Moravu. Nezáleží na tom, jestli jste vášniví lyžaři více

TOP GURMÁN

Sýry pro vegetariány

Stále více sýrů se vyrábí za použití rostlinného syřidla, a proto jsou vhodné také více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Doušek pohody

Vybírat vánoční dárky pro dědečka, kamarádku, tchýni či kolegu může být oříšek více

#jsembohyne

Blíží se nový rok a vy do něj můžete vstoupit s deníkem, který vás spolehlivě více