Stealth Acoustic – zvuk bez kompromisů

Text: Prima Žena
4. listopadu 2019 | 09:00

Milujete kvalitní zvuk, ale nechcete mít domov plný repro bedýnek a kabelů? Zcela neviditelné reproduktory Stealth Acoustic, z nabídky společnosti Stakohome Innovation s.r.o., můžete zabudovat do zdi nebo do stropu tak, že po nich nezůstane ani památky.

zvuk_bez_kompromisu_1_PZ.jpg zvuk_bez_kompromisu_2_PZ.jpg zvuk_bez_kompromisu_3_PZ.jpg zvuk_bez_kompromisu_4_PZ.jpg zvuk_bez_kompromisu_5_PZ.jpg
zvuk_bez_kompromisu_6_PZ.jpg zvuk_bez_kompromisu_7_PZ.jpg zvuk_bez_kompromisu_8_PZ.jpg zvuk_bez_kompromisu_9_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Oproti ostatním reproduktorům nepotřebují k provozu ani žádné viditelné a nevzhledné mřížky. Neviditelné reproduktory tak naposledy spatříte při instalaci. Následně je přikryje vkusná výmalba nebo efektní tapeta. Pak už stačí na mobilu, počítači nebo jiném ovladači vybrat muziku svého srdce a začít si užívat dokonalý zvuk. A to doslova a do písmene.

Reproduktory Stealth Acoustic totiž nepředstavují jen jakýsi kompromis mezi luxusem neviditelnosti a kvalitou zvuku. Jedinečná technologie, kterou vyvinula tato americká společnost (která patří mezi světovou špičku v tomto oboru), zajistí, že si vychutnáte i ten nejnepatrnější tón, žádná ztráta detailů. A basy? Bez těch ani ránu! Přesvědčit se o tom můžete na vlastní uši v showroomu firmy Stakohome na Aloisovské 934/8 v pražském Hloubětíně.

Společnost Stealth Acoustic si potrpí na kvalitu také při samotném zpracování reproduktorů. Jejich bezproblémová instalace probíhá už od roku 2003. Každý neviditelný reproduktor Stealth je ručně vyroben podle náročných norem kvality. Tím je zajištěn spolehlivý dlouhodobý výkon s využitím nadmíru spolehlivých součástí a ochranných obvodů s automatickým resetováním pro ochranu před přetížením u každého reproduktoru. Před odesláním je každý reproduktor Stealth ještě dvakrát samostatně testován.

Můžete tedy zahnat obavy z nuceného vysekávání reproduktorů kvůli opravám.

Skryté nebo-li neviditelné reproduktory navodí prostřednictvím podkresové hudby příjemnou atmosféru v kuchyni nebo koupelně, anebo vám dají možnost užívat si plnohodnotný audiosystém 5.1 nebo 7.1, z jehož částí nemusíte otírat prach. Díky audiozónám můžete svůj domov proměnit v opravdový hudební ráj a vychutnávat si poslech stejné hudby v různých místnostech.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Olga Afanassieva

Olga Afanassieva je žena mnoha tváří a profesí. Přes den se podílí n více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Mechanický peeling

Máte pocit, že pro svou pleť děláte maximum, ale akné se ne a ne zbavit? více

TOP SEX A VZTAHY

Pevný vztah

Američtí vědci přišli s překvapivým zjištěním. Indikátor pevného vztahu leží více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní zážitky

Užijte si s celou rodinou zimní prázdniny plné sněhu, pohybu na čerstvém vzduchu více

TOP GURMÁN

Červené maso

Léto pomalu končí a vy už jste přejedení nejrůznějších lehkých zeleninový více

Doušek pohody

Vybírat vánoční dárky pro dědečka, kamarádku, tchýni či kolegu může být oříšek více

Infuze vitaminu C

S příchodem chladnějšího počasí většinou udeří první vlna chřipek a nachlazení, více

Desinfekce pračky

Už máte dost toho zašedlého a nepěkně vonícího prádla? Chcete z pračky místo více