10 kroků pro ten nejlepší dětský mejdan

Text: Prima Žena
21. listopadu 2019 | 09:00

Učíme děti přecházet silnici, radíme jim, s kým se bavit a s kým ne, necháme je zkoušet různé sportovní disciplíny, dáváme jim do rukou všelijaké hudební nástroje, dokonce myslíme i na nějakou tu osvětu v oblasti sexuální výchovy… A málem bychom zapomněli naučit je mejdanit! Nevadí. Určitě ještě není pozdě.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„První narozeniny jsou jistě velkým důvodem k dětské oslavě. A pak samozřejmě i další narozeniny. Děti to ohromně baví. Nás rodiče možná už méně. Ale zkusme se zamyslet a udělat oslavu takovou, aby vyhovovala všem stranám. Aby maminky nebyly týden před akcí nervózní a po ní nemusely týden odpočívat. Než se do organizace oslav pustíme, je dobré, zodpovědět si pár otázek,“ doporučuje Štěpánka Štrougalová z Baby Clubu Juklík, která má s pořádáním dětských „mejdanů“ bohaté zkušenosti. Nejen proto, že je sama maminkou čtyř dětí, ale i plavecké centrum Juklík, které před 31 lety založila, je vyhledávaným místem pro pořádání narozeninových oslav.

1. Finance – a máte hned jasno
Zvažte, kolik peněz chcete do oslavy investovat. Stanovená finanční částka vám udělá v nápadech rychlé síto. I v tomto případě ovšem platí, že může být za málo peněz hodně muziky. Jde jen o nápady.

2. Občerstvení – děti chtějí ďobat
Můžete vše připravovat sami. Anebo si můžete objednat cateringovou službu. „Taky se ale můžete s maminkami ostatních dětí domluvit, že každá připraví něco. Možná to bude pro vás největší dárek a pomoc. Organizace a rozdání úkolů pravděpodobně zabere dost času, ale výsledek bude stát za to. Nekomplikujte si život složitostmi. Nejvděčnější je občerstvení v podobě drobných jednohubek a malých soust. Děti nebudou mít čas v klidu posedět a jíst. Budou rády jen tak přibíhat a ďobat. Kousky jídla, a hlavně ovoce jen tak nazdobené na párátkách ocení všichni,“ radí Štěpánka Štrougalová a přidává další praktickou radu. „Dort připravte jednoduchý ovocný a vyšperkujte ho angličákem, malou panenkou, lego figurkami nebo ho posypte drobnými lentilkami. A určitě nezapomeňte na dortové svíčky!“

« předchozí strana 1 2 3 4

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Stříbrný prsten

Víly a další kouzelné bytosti to mají snadné: otočí prstenem a jejich přání je splněné. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Mýty o mykózách

Způsobuje kvasinkovou infekci zanedbaná hygiena? Může za nepříjemné potíže více

TOP SEX A VZTAHY

Trans komunita

Spolek Transparent, který pomáhá trans osobám při jejich začleňování do společnosti, více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní dovolená

Skvělé lyžování, dovádění na sněhu, perfektní ubytování a vynikající restaurace více

TOP GURMÁN

Vánoční cukroví

Tak zase po roce vyndáme formičky a pustíme se do pečení vánočního cukroví více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Náhrdelník Maxima

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. více