5 funkcí chytré domácnosti

Text: Prima Žena
8. října 2019 | 12:00

Občasný chaos je součástí každého rodinného života. Ne vždy jde vše podle plánu, nicméně řešení domácích „katastrof“ různých velikostí dokáže rodinu stmelit a zajímavě okořenit každodenní stereotyp. Jak už to tak bývá, někdy jsme nahoře, někdy dole a úleva od opakujících se problémů nám přijde vždycky vhod.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Zeptali jsem se proto několika rodin na jejich oblíbené funkce v Real Smart Home, které usnadnily jejich každodenní život.

Konec problémů se ztraceným klíčem
„Když si vzpomenu na své dětství, nazval bych ho obdobím ztrát. Ztracené školní pantofle a krabičky od svačiny ale nikdy nebyly tak velký problém jako ztracené klíče od domu. Nutná výměna zámků a všech klíčů – asi to znáte i vy. Dnes je vše jinak. Chtěl jsem těchto problému ušetřit sebe i své děti a rozhodl se místo klasických klíčů pro NFC Code Touch. Každý z rodiny má klíč elektronický. Jeho ztráta neznamená konec světa. Jednoduše je vymazán ze systému a nový stojí okolo stovky. Už žádné výměny zámků!“ Richard F.

Win-Win: Tichá nálada
„Od narození našeho prvního potomka máme vlastní náladu pro kojení v ložnici. Aktivuje se tak pouze osvětlení v houpacím křesle, manželka může snadno kojit malého a já mohu i nadále spát. Tichá nálada se skvěle využije i při výměně plenek. Světlo se aktivuje pouze nepatrně a malý tak není oslepen plným jasem. Pro nás je to opravdu velký benefit a věřím, že i malý je spokojen. Bohužel nám to ještě neřekne.“ Manuel R.

Pohádky pro lepší usínání
„Naší malé se nejlépe usíná při pohádce na dobrou noc. Jakmile je v posteli, pustím jednoduše jednu z pohádek prostřednictví aplikace. Pohádka se sama vypne po 30 minutách, kdy už malá dávno spí. Nemusím tak myslet na vypnutí pohádky a mohu se v klidu věnovat jiným věcem.“ Christa S.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Levi´s Tailor shop

Letním trendem je batika. Evokuje uvolněný a bezstarostný životní styl 70. let minulého více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

TOP CESTOVÁNÍ

Město pokladů

Harrachov - Kdybyste měli přisoudit Harrachovu nějaký výstižný titul více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více