Domácí wellness: teplo, uvolnění a zábava

Text: Prima Žena
9. října 2019 | 12:00

Kdo by nechtěl uvolnění těla i mysli kdykoliv? Vlastní wellness zázemí vám navíc poskytne pravidelnou péči o zdraví. Hydromasáže vířivých van mají komplexní terapeutické účinky a pobyt v sauně posiluje kardiovaskulární systém, imunitu a vitalitu celého organismu.

domaci_wellness_1_PZ.jpg domaci_wellness_2_PZ.jpg domaci_wellness_3_PZ.jpg domaci_wellness_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pobyt v sauně nebo hřejivá vířivá koupel jsou pro většinu z nás navíc na výsost příjemné aktivity. Nejen proto jsou domácí wellness koutky současným trendem. Stále rychlejší vývoj technologií i materiálů a snižování výrobních nákladů zpřístupnily wellness zážitky v klidu a pohodlí vlastního soukromí téměř každé domácnosti. A užívat si je budete celoročně!

Infrasauny vyzařují infračervené paprsky podobné těm slunečním. Teplota v kabině se pohybuje mezi 40–60 °C a pobyt v ní trvá přibližně 45 min. Dýchat můžete téměř horský vzduch díky ionizátoru, meditovat při barevném osvětlení a poslouchat oblíbenou hudbu z rádio/mp3 přehrávače. Infrasauny jsou vhodné do libovolného temperovaného interiéru od koupelny po zimní zahradu. Složení předmontovaných panelů stavebnicového systému je snadné a k provozu všech funkcí stačí jediná elektrická zásuvka (230 V). Neprodukují páru ani nezahřívají své okolí.

Finské sauny nabízejí zážitek ze saunování tradiční skandinávskou metodou. Obvykle elektrická kamna se zásobníkem lávových kamenů ohřívají interiér sauny na teplotu 70–100 °C. Během 15–20 min pobytu si přesouváním mezi lavicemi v různých úrovních volíte teplotní hladinu, v níž se v danou chvíli cítíte příjemně. Zážitkem pro všechny smysly bude saunování také díky esenciální vůni nebo dokonce čerstvým bylinám. Proceduru ve finské sauně opakujeme 2–3krát. Mezi nimi tělo ochlazujeme ve studené vodě.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Levi´s Tailor shop

Letním trendem je batika. Evokuje uvolněný a bezstarostný životní styl 70. let minulého více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

TOP CESTOVÁNÍ

Vitamin C

S příchodem letních dovolených se postupně znovu začal zvyšovat počet více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více