Jak pečovat o oblečení

Text: Prima Žena
4. července 2020 | 09:00

Také to znáte? Partner chodí pravidelně do práce v obleku a vy máte předepsaný nějaký dresscode. Vzhledem k častému nošení pracovních nebo společenských outfitů si možná často lámete hlavu, jak udržet vaše oblečení dlouho v perfektním stavu. Je to nejen v zájmu vaší peněženky, ale také šetrné k naší planetě. Jedna z nejúčinnějších a zároveň i nejšetrnějších metod je apretace oblečení.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Apretace je povrchová úprava, díky které dosáhnete lepšího vzhledu a odolnosti tkanin. Zabrání pomačkání a zašpinění oděvu. Vaše oblečení je díky tomu mnohem více odolnější proti přírodním vlivům, prachu a smogu. Je ideální pro údržbu společenských šatů, obleků, ale i všech možných uniforem. Apretovat se dají pouze oděvy, které se dají žehlit, apretace totiž probíhá formou zažehlení speciálního aerosolu do oblečení, který vytvoří vrstvu zabraňující znečištění a mačkání. Pomáhá oživit barvy a šaty se nebudou tolik mačkat. V případě, že vám kápne na oblečení nějaké jídlo či červené víno, díky apretaci fleky ohrozí tkaninu výrazně méně. Skvělé, že? Vaše saka, sukně, šaty i partnerovi obleky si jistě jednou za čas zaslouží tuto péči!

Právě tato povrchová úprava je jedním z důvodů, proč posílat oblečení do čistírny, kde se o aplikaci postará vyškolený personál. Zrovna s apretací si sama doma neporadíte. On-line čistírna a prádelna Cleany.cz se navíc postará úplně o všechno. Kurýr si v domluvenou hodinu vyzvedne oblečení kdekoliv si budete přát a ve smluvený den a čas zase vrátí zpět. Co víc si přát? Vyzkoušejte dokonalé služby Cleany.cz!

Více info na www.cleany.cz!
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Odlehčená obuv

Stále více profesionálů poptává kvalitní, pohodlnou a odlehčenou obuv zároveň více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Hydratece pleti

Nezapomeňte, že pleť nikdy nebude mladistvá a pevná, pokud jí chybí voda. více

TOP GURMÁN

Cesta k vitamínům

Zdrojů vitamínů a minerálů není nikdy dost – dvojnásobně pak tato pravda více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více