Jak si vybrat správného zubaře?

Text: Prima Žena
6. dubna 2021 | 09:00

Zodpovědnější pacienti chodí pravidelně na zubní prohlídky, ti méně prozíraví zubaře vyhledají až ve chvíli, kdy už akutně řeší nějaký bolestivý problém. Obě skupiny na začátku stojí před stejnou volbou. Jak si správného zubaře vybrat? Lidé mnohdy narazí na dlouhé objednávací lhůty, neochotný personál či nekomunikativního lékaře, který jim zákrok pořádně nevysvětlí. Spolu se Schill Dental Clinic vám nabízíme několik tipů, jak se při výběru nenapálit.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

1)    Kvalitní zubař si na vás vždy udělá čas
Potřebujete akutní ošetření? Dobrého zubního lékaře poznáte tak, že vás nenechá trpět a udělá si na vás čas co nejdříve. Pokud se jedná o méně naléhavé zákroky, prevenci či hygienu, v ordinaci by vám měli nabídnout termín podle vašich možností. V mnoha případech se totiž pacienti dostanou k zubaři až po konci své pracovní doby.

2)    Dobrý zubař bude rád pečovat o celou vaši rodinu
Pro zubního lékaře neexistuje lepší vizitka, než když ho navštěvují všichni spokojení členové rodiny. „Často se setkáváme s tím, že si nás příbuzní doporučují. Rádi takové nové klienty přijmeme. Navíc to pro nás znamená výhodu, známe rodinnou anamnézu. Stav zubů do značné míry určuje genetika, takže pokud k nám do ordinace chodí rodiče i jejich děti, můžeme snadněji zjistit, kde je v péči o zuby zádrhel, nebo jakým problémům mohou potomci později čelit. Lépe se tak plánuje prevence,“ vysvětluje Alexander Schill, zakladatel pražské ordinace Schill Dental Clinic.

3)    Různá vyšetření i zákroky poskytne na jednom místě
V pondělí vám při základním ošetření řeknou, že potřebujete rentgen, následně je třeba speciální laboratorní vyšetření, otisky… Zdaleka ne všechny ordinace přitom mají všechny potřebné moderní přístroje. A člověk aby běhal po městě od jednoho pracoviště k druhému, aby si požadované úkony zajistil. To vše na úkor svého pohodlí i pracovní doby. Tak by to rozhodně vypadat nemělo. Vyberte si kliniku, která poskytuje na jednom místě všechny druhy vyšetření a péče. Stačí popojít po stejném patře a na pracovišti vám udělají vše od rentgenu, operačního zákroku pod narkózou až po dentální hygienu. A to nejlépe hned ten samý den. Šetří tak váš čas a tím i peníze.


« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zářivá pleť

Mít pleť bez akné, vrásek, drobných jizviček a zároveň sjednocenou, zářivou více

TOP SEX A VZTAHY

Rutina v sexu

Stereotypní partnerský sex v současnosti trápí 85 % párů. Vyplývá to z nejnovějšího více

TOP GURMÁN

Lowcarb dieta

Lowcarb neboli nízkosacharidová dieta patří k oblíbeným hubnoucím metodám dnešní doby. více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více