Jak si vybrat správného zubaře?

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

4)    Komunikuje s vámi, vždy vám vše vysvětlí
Pokud máte z návštěvy lékaře strach, pravděpodobně byste měli výběr zubaře znovu zvážit. Správný lékař by vás měl uklidnit, vše vám vysvětlit a celou dobu s vámi komunikovat. Budete tak vědět, jaký přesně krok se během zákroku chystá, zda se máte připravit na drobné pohodlí, nebo jak dlouho vše ještě bude trvat. I na zubařském křesle se můžete na cokoliv zeptat a máte právo očekávat vysvětlení. Na obavy z bílých plášťů není u dobrého zubaře místo.

5)    Nabídne různé možnosti anestezie
„Strach a bolest do péče o zuby ve 21. století nepatří. Existuje mnoho způsobů, jak klienta zklidnit, aby netrpěl,“ tvrdí rezolutně Alexander Schill. Dodává, že nabídka je zde poměrně široká. „Základem je lokální anestezie, pro komplikovanější zákroky nabízíme i celkové uspání. Pro klienty, kteří mají velké obavy, nabízíme možnost analgosedace, která pacienta sice výrazně utlumí, ale nechává při vědomí, takže všechna vyšetření i zákroky snáší zcela v klidu,“ upřesňuje.

6)    Ordinace je příjemná a postarají se o vás
Najít dobrého zubního lékaře je jako vyhrát v loterii. Mnoho lidí pak neváhá dojíždět desítky kilometrů, jen aby využili kvalitní stomatologické péče. Kvalitní klinika dbá i na to, aby se klienti cítili v areálu dobře – nabídne dostatek míst na parkování, usměvavé a nápomocné recepční či pohodlnou čekárnu. Dokonale čisté ordinace, které jsou v době covidu pravidelně dezinfikované, jsou samozřejmostí. Člověk by měl hned na začátku cítit, že je na místě, kde se o něj a jeho zdraví chtějí postarat, kde je vítaný a setkává se s proklientským přístupem.

1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Omlazení pleti

Na trhu existuje velké množství různých produktů a metod ke zlepšení celkového více

TOP SEX A VZTAHY

Rutina v sexu

Stereotypní partnerský sex v současnosti trápí 85 % párů. Vyplývá to z nejnovějšího více

TOP GURMÁN

Lowcarb dieta

Lowcarb neboli nízkosacharidová dieta patří k oblíbeným hubnoucím metodám dnešní doby. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více