Jarní úklid s výkonnými pomocníky

Text: PrimaŽena
5. února 2020 | 12:00

Ať už se do jarního úklidu skutečně pustíme či nikoliv, minimálně v televizi nebo v magazínech se jeho tématu nevyhneme. A když už se necháme zlomit a jdeme tedy vzít úklid domácnosti pěkně od podlahy, můžeme si jej zpříjemnit a usnadnit novými domácími pomocníky.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

H-FREE 500 – bezdrátový vysavač, který (se) vleze všude
Tyčový akumulátorový vysavač Hoover H-FREE 500 má tenké tělo a váhu pouhých 1,5 kg v ruční verzi. Manévrování s vysavačem jde bez zbytečné námahy a jednou rukou se dostanete do každého rohu i u stropu, perfektně vysajete těžko dostupná místa pod nábytkem nebo pohovkou i s mezerou na výšku pouhých 8,5 cm. Baterie vysavače vydrží v provozu až 40 minut na jedno nabití, a to při stejném výkonu vysávání jako u kabelového vysavače. Veškeré příslušenství včetně ruční verze je integrované v těle vysavače, máte jej tedy přímo po ruce, a jeho pestrá škála zajistí pohodlný úklid celé domácnosti nebo třeba interiéru auta. Wi-Fi funkce pomůžou s údržbou vysavače a z vysávání udělají zábavu, protože vám změří i spálené kalorie. Po vysávání H-FREE 500 jednoduchým pohybem složíte na výšku 69 cm, takže se vejde i do malé skříňky nebo pod schody, a to bez dokovací stanice. Baterii lze totiž vyjmout a nabít kdekoliv. Na trhu jej najdete pod modelovým označením HF522NPW 011, jeho doporučená cena je 6 990 Kč.

ULTRA VORTEX – čistič matrací zbaví domácnost roztočů i alergií
Vezměte jarní úklid z gruntu a zaměřte se na matrace, potahy, čalounění a pohovky s čističem matrací Ultra Vortex od značky Hoover. Jeho vysoký sací výkon proniká do hloubky, rotující turbo kartáč povrchy naklepe a speciální UV-C lampa umístěná vespod čističe odstraní až 99,9 % bakterií, alergenů a roztočů a zamezí jejich množení. Účinnost záření UV-C lampy proti mikrobiálním buňkám pomůže předcházet dermatitidě, astmatu nebo alergiím, čistič perfektně odstraní i chlupy domácích mazlíčků a pomůže zachovat zdravé prostředí pro vaši rodinu. Pod modelovým označením MBC500UV jej pořídíte za 2 990 Kč (pozn. jedná se o vysavač bez mokrého čištění matrací).

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Polibek z lásky

Pandora uvádí druhý sběratelský přívěsek ze své limitované edice ke 20. narozinám více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jarní alergie

Důsledky nezvykle teplého počasí letos naplno pociťují mimo jiných i alergici. více

TOP SEX A VZTAHY

Předehra je důležitá

Minimálně šestiminutová předehra je klíčem k uspokojivému milování. Pro většinu lidí více

TOP CESTOVÁNÍ

Hotely pro dospělé

Jeden známý citát stručně a nadšeně konstatuje: „Děti jsou radost!“ Ovšem nutno dodat více

TOP GURMÁN

Klidná chvilka

Nikdy nepodceňte šálek dobrého horkého čaje! Kvalitní čaj totiž dokáže zlepšit den, u více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více