Moderní žehlení je rychlé a pohodlné!

Text: Prima Žena
27. listopadu 2019 | 15:00

Pára je silným pomocníkem v moderní domácnosti: pracují s ní pračky, myčky, nejrůznější čističe a samozřejmě se uplatní při žehlení. Standardní jsou napařovací žehličky či parní stanice, k nimž potřebujete prkno. Páru ale využívají i tzv. žehličky vertikální neboli napařovače. S nimi se dá prádlo žehlit i bez prkna, přímo na ramínku.

moderni_zehleni_1_PZ.jpg moderni_zehleni_2_PZ.jpg moderni_zehleni_3_PZ.jpg moderni_zehleni_4_PZ.jpg moderni_zehleni_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Přístroje SteamOne, které pracují na tomto principu, nabízejí mnoho výhod. V jakékoli situaci s nimi lze prádlo vyžehlit rychle, bez zdlouhavých příprav, bez rozkládání prkna i komplikovaného žehlení třeba košil.

Nejen rychlost
Zaspali jste a čeká vás důležitá schůzka? Stačí oděv pověsit a pomocí páry vyrovnat záhyby či pomačkání přímo na ramínku. Pára také umí zbavit oděv nepříjemných pachů, což se hodí třeba po návštěvě restaurace. SteamOne jsou zároveň dobře skladné. Po použití je lze snadno uložit do skříně. I manipulace je nenáročná, neboť jsou vybaveny praktickými kolečky.

Srovnání s klasikou
SteamOne přístroje mají ve srovnání s běžnými žehličkami či parními stanicemi své výhody. Při žehlení není nutné žehlicí prkno ani plocha. Systémy totiž disponují teleskopickou tyčí s ramínkem, díky čemuž probíhá žehlení rychleji a bez velkých nároků na místo. Jsou i bezpečné, zaručují bezpečný a konstantní parní ráz o teplotě páry 98 °C bez rozžhavené plochy. Tato vlastnost zároveň zajišťuje maximální ochranu i těch necitlivějších materiálů. Takové žehlení navíc nezanechá na látce žádné poškozující odlesky, neprožehlí švy. Napařovací hlava SteamOne je malá, takže ji pohodlně vsunete do rukávu košile nebo saka a pára rychle vyrovná rukávy zevnitř, bez zanechání sámků či nepěkných záhybů.

Jak fungují?
V případě potřeby stačí parního pomocníka vytáhnout ze skříně, zapojit do sítě, napustit do nádobky vodu, navléknout oděv na ramínko a žehlit. Přístroj je k plnému výkonu připraven velmi rychle, přibližně do minuty.Napařovače SteamOne jsou nejen velké stojací, ale také malé modely, které využijete nejen v domácnosti, ale i na cestách.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Stříbrný prsten

Víly a další kouzelné bytosti to mají snadné: otočí prstenem a jejich přání je splněné. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Odstranění znamének

Mnoho lidí trápí různé útvary na kůži např. fibromatosní výrůstky kůže více

TOP SEX A VZTAHY

Dieta ve vztahu

Ve vztahu se běžně podporujeme, pomáháme si a sdílíme dobré i špatné. více

TOP CESTOVÁNÍ

Společné zážitky

Ten nejlepší dárek je dobře strávený společný čas. Užijte si se svými blízkými více

TOP GURMÁN

Životní styl

Pro evropský trh je AdeZ novinkou, ale v Latinské Americe, odkud tato značka pochází více

Doušek pohody

Vybírat vánoční dárky pro dědečka, kamarádku, tchýni či kolegu může být oříšek více

#jsembohyne

Blíží se nový rok a vy do něj můžete vstoupit s deníkem, který vás spolehlivě více

Desinfekce pračky

Už máte dost toho zašedlého a nepěkně vonícího prádla? Chcete z pračky místo více