Nechte vytírání podlah robotovi

Text: Prima Žena
4. července 2018 | 12:00

Roboti jsou již poměrně rozšířenými pomocníky při péči o domácnost, vysávají nebo vytírají, myjí okna a někteří dokážou zastat i více činností zároveň. NAPŘÍKLAD STAROST O ČISTOU PODLAHU MŮŽETE NECHAT NA JEDINÉM STROJI – VYSAVAČI A MOPU V JEDNOM HOBOT LEGEE-668.

nechte_vytirani_podlah_na_robotovi_1_PZ.jpg nechte_vytirani_podlah_na_robotovi_2_PZ.jpg nechte_vytirani_podlah_na_robotovi_3_PZ.jpg nechte_vytirani_podlah_na_robotovi_4_PZ.jpg nechte_vytirani_podlah_na_robotovi_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Robotický vysavač a mop 4v1 HOBOT LEGEE-668 zajistí komplexní úklid hladkých podlah – dlažby, linolea a podlah dřevěných i plovoucích. O čistou podlahu se takový robot postará tak, že vysává a souběžně provádí suché mopování a mokré vytírání. Množství vody je přitom přesně dávkováno, aby vody nebylo ani moc, ani málo. Při práci se řídí pomocí dat získávaných vyspělým navigačním systémem. Ten zajistí efektivní úklid podlah bez zbytečného zdržování nebo zmatených pohybů.

LEGEE-668 vysaje na podlaze nečistoty opravdu všude, a to díky speciálnímu D tvaru, namísto kulatých rohů, v kombinaci s bočním kartáčkem, který dokonale vymete nečistoty z rohů, podél stěn a nábytku. HOBOT LEGEE-668 je určen i do domácností s alergikem, neboť nečistoty ven z nádobky nepustí HEPA filtr, který zachytí i nejjemnější částečky prachu. Při vybití baterie se LEGEE-668 dojede dobít zpět do nabíjecí základny.

Robot disponuje kvalitní Li-PO baterií, která patří mezi moderní typy akumulátorů s dlouhou životností. Namísto klasických kol, na která jste zvyklí u jiných robotických vysavačů, používá HOBOT LEGEE-668 pásy. Ty mu zajistí lepší přilnavost k čištěné podlaze a protiskluz na všech typech hladkých podlah.

Více na www.hobot.cz
Kontakt: BLAKAR trading s.r.o., Azalková 1272, 252 42 Jesenice u Prahy
Infolinka: +420 608025404, 774377458
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Plážové oblečení

Také milujete období, když už do dovolené zbývá jen pár dnů více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Posilněte tělo

Neslyšíte o ní tak často jako o klíšťové encefalitidě, více

TOP SEX A VZTAHY

Příšerné tchyně

Nevycházíte s matkou svého partnera? Tak to nejste sama. Poradíme vám, více

TOP CESTOVÁNÍ

Polynésie

Užijte si slastný odpočinek, dobrodružství, poznání nebo aktivní dovolenou. více

TOP GURMÁN

Smetanový jogurt

Nové smetanové jogurty z Valašska jsou inspirované Schwarzwaldským dortem více

Čerstvé jizvy

Jizva znamená porušení celistvosti kůže. více

Sex na usmířenou

V jedné chvíli se hádáte, křičíte na sebe, ale o pár vteřin později vás pohlcuje více

Nejnovější trendy

Prestižní evropský veletrh EUROCUCINA se v letošním roce opět těšil obrovskému zájmu více