Pračky a sušičky nové generace

Text: Prima Žena
29. července 2019 | 09:00

Představte si pračku a sušičku, která vám rozumí. Ví, jaké máte prací návyky, ví, že se nechcete starat o to, jaký program nastavit, místo vás správně nadávkuje prací prostředek a aviváž, poradí, že dnes prát nemáte, protože by kvůli špatnému počasí prádlo venku neuschlo nebo si uloží do paměti vaše zvyklosti a přizpůsobí jim cykly sušení.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Přesně takové možnosti přináší nová generace praní a sušení Hoover AXI. Umí se přizpůsobit vašemu životnímu stylu, nabízí Wi-Fi řešení šitá na míru a díky umělé inteligenci a nejvyspělejším technologiím zaručí vynikající výkon a prvotřídní péči o prádlo. Navíc je řada AXI jako jediná na trhu kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa (Amazon) a Google Assistant.

Aplikace Wizard – prémiové programy a aktivní servis
Pračka a sušička AXI je plně připojena k Wi-Fi a lze ji ovládat i na dálku přes mobilní aplikaci Wizard. V té najdete rozšíření nabídky speciálních pracích a sušících programů upravených dle typu prádla nebo požadované délky a teploty, sledování statistik praní i s ohledem na spotřebu vody a energie. Na základě geolokace se AXI zamyslí nad předpovědí počasí a upozorní, když se bude blížit déšť, ve kterém by sušené prádlo zmoklo. Pračka se sušičkou se v rámci aplikace chytře synchronizují, takže sušička už ví, jaký prací cyklus jste v pračce zvolili a nabídne vám vhodný program na sušení.

Hoover Talks – hlasové ovládání
Prostřednictvím funkce Hoover Talks lze pračku i sušičku AXI ovládat hlasem – vybrat a spustit program, dostávat zprávy o pracím a sušícím cyklu a jeho ukončení, zeptat se na doporučení programu s ohledem na konkrétní typ tkaniny. Pračka AXI si zapamatuje vaše zvyklosti a nastaví automatická doporučení včetně seznamu oblíbených programů. Navíc je AXI jako jediná na trhu kompatibilní s Alexou a Google Assistant, lze je tedy snadno zařadit již do zaběhlé chytré domácnosti.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Olga Afanassieva

Olga Afanassieva je žena mnoha tváří a profesí. Přes den se podílí n více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Age Defence

Pokožka obličeje je nejnáročnější a nejcitlivější částí našeho těla. více

TOP SEX A VZTAHY

Reprodukční klinika

Je mnohdy první osobou, s níž komunikují ženy, které mají zájem o asistovanou více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní dovolená

Ačkoli si na první vločky ještě počkáme, zimní sezóna se nezadržitelně blíží. více

TOP GURMÁN

Česneková pomazánka

Obecný názor většiny lidí je, že se při redukci váhy trápíte hlady více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více