Pračky a sušičky nové generace

Text: Prima Žena
29. července 2019 | 09:00

Představte si pračku a sušičku, která vám rozumí. Ví, jaké máte prací návyky, ví, že se nechcete starat o to, jaký program nastavit, místo vás správně nadávkuje prací prostředek a aviváž, poradí, že dnes prát nemáte, protože by kvůli špatnému počasí prádlo venku neuschlo nebo si uloží do paměti vaše zvyklosti a přizpůsobí jim cykly sušení.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Přesně takové možnosti přináší nová generace praní a sušení Hoover AXI. Umí se přizpůsobit vašemu životnímu stylu, nabízí Wi-Fi řešení šitá na míru a díky umělé inteligenci a nejvyspělejším technologiím zaručí vynikající výkon a prvotřídní péči o prádlo. Navíc je řada AXI jako jediná na trhu kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa (Amazon) a Google Assistant.

Aplikace Wizard – prémiové programy a aktivní servis
Pračka a sušička AXI je plně připojena k Wi-Fi a lze ji ovládat i na dálku přes mobilní aplikaci Wizard. V té najdete rozšíření nabídky speciálních pracích a sušících programů upravených dle typu prádla nebo požadované délky a teploty, sledování statistik praní i s ohledem na spotřebu vody a energie. Na základě geolokace se AXI zamyslí nad předpovědí počasí a upozorní, když se bude blížit déšť, ve kterém by sušené prádlo zmoklo. Pračka se sušičkou se v rámci aplikace chytře synchronizují, takže sušička už ví, jaký prací cyklus jste v pračce zvolili a nabídne vám vhodný program na sušení.

Hoover Talks – hlasové ovládání
Prostřednictvím funkce Hoover Talks lze pračku i sušičku AXI ovládat hlasem – vybrat a spustit program, dostávat zprávy o pracím a sušícím cyklu a jeho ukončení, zeptat se na doporučení programu s ohledem na konkrétní typ tkaniny. Pračka AXI si zapamatuje vaše zvyklosti a nastaví automatická doporučení včetně seznamu oblíbených programů. Navíc je AXI jako jediná na trhu kompatibilní s Alexou a Google Assistant, lze je tedy snadno zařadit již do zaběhlé chytré domácnosti.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Polodrahokamy

Přírodní polodrahokamy mají oproti drahokamům tu výhodu, že bývají k dostání více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Demeter kosmetika

Na český trh přichází dieNikolai - kosmetika s 1. stupněm nejpřísnějšího certifikátu více

TOP SEX A VZTAHY

Lechtivé filmy

Dlouhou dobu se mělo za to, že zatímco muže sexuálně vzrušují vizuální podněty, více

TOP CESTOVÁNÍ

Orfeova lyra

Každý z nás je jiný a někdo rád poznává nová místa a jiný se rád vrací tam, více

TOP GURMÁN

Živá voda

Živá voda existuje! Medicínští i výživová odborníci již léta potvrzují blahodárné více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více