Pračky a sušičky nové generace

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Care Dose – automatické dávkování pracího prostředku
Pračka AXI disponuje inteligentním systémem automatického dávkování Care Dose pracího prostředku a aviváže, a to až na 21 cyklů. Ty uvolňuje postupně v závislosti na tvrdosti vody a druhu nastaveného pracího cyklu. Předchází tak zbytečnému plýtvání a poškození vláken tkanin nebo spotřebiče jako takového. Navíc LED kontrolka upozorní, jakmile se bude blížit vyčerpání pracího prostředku, aby mohl být včas doplněn nebo dokoupen.

Total Care  – péče ušitá na míru celému šatníku
Technologie Active Care u pračky AXI smíchá prací prostředek s vodou ještě před vstříknutím do bubnu a vytvoří aktivní pěnu, která hned proniká do vláken a prádlo vypere s mnohem vyšším čisticím výkonem. Díky tomu lze snížit teplotu praní a prát společně bílé i barevné prádlo bez strachu z obarvení, přitom s perfektním výsledkem. Funkce Pára usnadní žehlení, oživí a provzdušní oblečení, aniž by muselo být vypráno. Čas čekání na čisté prádlo zkrátí čtyři rychlé prací cykly od 14 do 59 minut praní. Pračka AXI má jedinečnou kapacitu na trhu a to až 13 kg prádla při standardním rozměru 66 cm. Lze tak prát oblečení celé rodiny, velké deky či polštáře bez omezení.

U sušičky AXI je péče Total Care schopná rozpoznat, kdy jsou jemné tkaniny přesušené a včas vás na to upozorní. Jakmile jsou z bubnu vyjmuty, sušení těžších a odolnějších kusů může pokračovat. Inovativní buben se postará o snížení hlučnosti sušení, takže můžete sušit i v nočních hodinách. Je totiž pokrytý materiálem, který tišší jakýkoliv typ vibrace a hluku. Navíc je největší na trhu a dokáže pojmout objem až 125 litrů a kapacitu až 11 kg prádla.

1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Plavky léta

Léto klepe na dveře a ať už jej letos trávit doma na zahradě nebo u rybníka, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Opalovací krémy

To, že se máme chránit v létě SPF krémy je pro většinu z nás samozřejmostí. více

TOP SEX A VZTAHY

Dětská traumata

Rozvody jsou bohužel stále častým koncem mnohých manželství. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více