Rowenta zlepšuje dýchání alergikům

Text: Prima Žena
16. srpna 2019 | 15:00

Značka Rowenta společně s nadačním fondem M.E.G. Charity známé influencerky MEG Maškové věnovala čističky vzduchu do čekáren alergologických oddělení v partnerských nemocnicích napříč Českou republikou. Čistička vzduchu Rowenta Intense Pure Air XL pacientům usnadní zdlouhavé a často nelehké chvíle čekání.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Značka Rowenta v rámci spolupráce s nadačním fondem M.E.G. Charity, nf. šíří osvětu o zdravějším životě, který jde ruku v ruce s čistým vzduchem. Čistička vzduchu má unikátní patentovanou technologii NanoCaptur pro účinnou a trvalou likvidaci formaldehydu, nejškodlivější látky v domácnosti. Ten se uvolňuje v bytě z různých stavebních a dekoračních materiálů, je obsažen ve vonných svíčkách či v cigaretovém kouři. Formaldehyd je Světovou zdravotnickou organizací klasifikován jako „lidský karcinogen“. Výsledky štrasburského výzkumu z tamní univerzitní nemocnice navíc potvrzují, že čistička vzduchu Rowenta Intense Pure Air XL odfiltruje až 100 % alergenů a desetkrát tak snižuje riziko vzniku alergické reakce.

Nadační fond M.E.G. Charity založila Michaela E. G. Mašková po nešťastné události, která zasáhla jejího tatínka. Michaela s rodinou trávila nekonečné hodiny v nemocnicích, během kterých M.E.G. zjistila velké nedostatky ve vybavení, ale také úplnou absenci některých důležitých přístrojů. Tento silný moment byl impulsem pro založení nadačního fondu, který slouží nemocnicím ke zlepšování kvality léčebného zařízení pro pacienty i jejich rodiny. Nadační fond pomáhá nemocnicím svými dobročinnými akcemi – výtěžky z nich slouží k financování kvalitního lékařského vybavení.

V rámci zkvalitňování vzduchu v domácím prostředí značka Rowenta připravila speciální promo kód s 25% slevou na oficiálním e-shopu www.homeandcook.cz. Promo kód AIR2019 je platný od 1. 8. 2019 až do 31. 12. 2019.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Kvalitní brýle

Lyžařské a snowboardové brýle jsou nezbytnou součástí výbavy, protože vám poskytnou více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Spray na ruce

HANN je nejen stylový, ale i funkční produkt vyrobený ve Španělsku určený více

TOP SEX A VZTAHY

Sexuální apetit

Polovina žen se potýká se špatným sexuálním zdravím, třetina nemá na milování vůbec více

TOP CESTOVÁNÍ

Chutě jižní Moravy

Poznat chutě jižní Moravy, tradiční postupy zpracování lokálních produktů, které více

TOP GURMÁN

Neobyčejné marmošky

Někdo si píská, někdo to má na salámu a Mixit, ten si maže na chleba. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více