Rowenta zlepšuje dýchání alergikům

Text: Prima Žena
16. srpna 2019 | 15:00

Značka Rowenta společně s nadačním fondem M.E.G. Charity známé influencerky MEG Maškové věnovala čističky vzduchu do čekáren alergologických oddělení v partnerských nemocnicích napříč Českou republikou. Čistička vzduchu Rowenta Intense Pure Air XL pacientům usnadní zdlouhavé a často nelehké chvíle čekání.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Značka Rowenta v rámci spolupráce s nadačním fondem M.E.G. Charity, nf. šíří osvětu o zdravějším životě, který jde ruku v ruce s čistým vzduchem. Čistička vzduchu má unikátní patentovanou technologii NanoCaptur pro účinnou a trvalou likvidaci formaldehydu, nejškodlivější látky v domácnosti. Ten se uvolňuje v bytě z různých stavebních a dekoračních materiálů, je obsažen ve vonných svíčkách či v cigaretovém kouři. Formaldehyd je Světovou zdravotnickou organizací klasifikován jako „lidský karcinogen“. Výsledky štrasburského výzkumu z tamní univerzitní nemocnice navíc potvrzují, že čistička vzduchu Rowenta Intense Pure Air XL odfiltruje až 100 % alergenů a desetkrát tak snižuje riziko vzniku alergické reakce.

Nadační fond M.E.G. Charity založila Michaela E. G. Mašková po nešťastné události, která zasáhla jejího tatínka. Michaela s rodinou trávila nekonečné hodiny v nemocnicích, během kterých M.E.G. zjistila velké nedostatky ve vybavení, ale také úplnou absenci některých důležitých přístrojů. Tento silný moment byl impulsem pro založení nadačního fondu, který slouží nemocnicím ke zlepšování kvality léčebného zařízení pro pacienty i jejich rodiny. Nadační fond pomáhá nemocnicím svými dobročinnými akcemi – výtěžky z nich slouží k financování kvalitního lékařského vybavení.

V rámci zkvalitňování vzduchu v domácím prostředí značka Rowenta připravila speciální promo kód s 25% slevou na oficiálním e-shopu www.homeandcook.cz. Promo kód AIR2019 je platný od 1. 8. 2019 až do 31. 12. 2019.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Zásnubní prsteny

Prsten z rákosí, kůže, slonoviny – i tak vypadaly zásnubní prsteny více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Správná péče

O péči o pleť už bylo napsáno mnoho. Přesto ale mnoho z nás stále opakuje základní více

TOP SEX A VZTAHY

Flexibilní práce

Známe to všichni. V dnešní době je spojení pracovních povinností a soukromého více

TOP CESTOVÁNÍ

Noc na zámku

Sníte o životě na zámku? „Zkoušeli jste spát jako kněžna či kníže na zámku? více

TOP GURMÁN

Ghí - superpotravina

Voní a nepřipaluje se. Dá šmrnc jakékoliv polévce i omáčce, je skvělé na dušenou zeleninu více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více