Šatník jako ze škatulky

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Žádné komínky
Metoda KonMari doporučuje také zásadní změnu systému ukládání věcí. Základní princip hovoří, že vše, co si chcete v šatníku ponechat, skladujte tak, abyste měli o věcech přehled a měli vše na očích. Věci, které skládáte, ukládejte horizontálně a nevytvářejte klasické „komínky“, díky kterým sami nevíte, co v šatníku vůbec máte. Zde platí jednoduchá zákonitost: co nevidíme, to nenosíme. Zapomenuty tak zbytečně zůstávají mnohdy i krásné kousky, které byste jinak oblékli častěji.

Čistý domov, čistá mysl
Psychologové i různé odborné studie se shodují na tom, že čistý domov a pořádek, což zahrnuje také obsah všech skříní včetně vašeho šatníku, má přímý dopad na vaše fyzické i duševní zdraví a existuje přímá úměra mezi přeplněným a neuklizeným domovem a úrovní stresu jeho obyvatel. Dle průzkumů má nepořádek v domácnosti větší dopad na psychiku ženy než mužů, čemuž se mnohé z nás nebudou ani divit. Pořád ve všem směrech vám pomůže zbavit se stresu, zůstat pozitivní, aktivní a cítit se lépe.

Tipy
Kniha Zázračný úklid
Tato přesvědčivá knížka se právem stala ohromným bestsellerem po celém světě a vyšvihla se na první místo žebříčku New York Times. Proměňte svůj domov pomocí autorčiny inspirativní metody v trvale uklizené prostředí.

Aviváže Wansou PREMIUM
Značka Wansou pečuje o vaše prádlo již 25 let a aviváže z nové řady Wansou PREMIUM dokonale provoní váš šatník. Vůně Spring Inspiration vás okouzlí vůní pivoněk, jasmínu a ylang ylang.

1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Odlehčená obuv

Stále více profesionálů poptává kvalitní, pohodlnou a odlehčenou obuv zároveň více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Hydratece pleti

Nezapomeňte, že pleť nikdy nebude mladistvá a pevná, pokud jí chybí voda. více

TOP GURMÁN

Rum Serum

Prémiové rumy Serum jsou pevně provázané s příběhem Panamského průplavu, více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více