Tyčový vysavač Electrolux PURE Q9

Text: Prima Žena
3. října 2019 | 12:00

Zatímco starší generace plánuje velký úklid jednou týdně, mladá generace je zaneprázdněna a uklízí své domovy tehdy, kdy jim to čas dovolí. To však neznamená, že by se důkladný úklid vytratil, jen se odehrává v intervalech a v menším rozsahu. Electrolux proto přichází s novým tyčovým vysavačem Pure Q9, který se pyšní špičkovým skandinávským designem.

tycovy_vysavac_1_PZ.jpg tycovy_vysavac_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Kostra vysavače je tvořena z pevného a lehkého hliníku a splňuje tak požadavky nejen mladé generace. Za nejtišším tyčovým vysavačem Electrolux se skrývá špičkové konstrukční řešení, které pocítíte čistě na jeden dotyk.

Co znamená pro mladou generaci snadný úklid?
 „Vysavač by měl být vždy po ruce, jedině tak jej lze bez limitu použít kdykoli. S tímto souvisí i zajímavý a designový vzhled, vysavač bývá umístěn na viditelném místě a nesmí interiér nikterak narušovat. Je lehký a dobře manévrovatelný, takže vysávání vyžaduje jen minimální fyzickou námahu s minimem hluku. Již při prvním tahu přináší viditelné výsledky, a to bez ohledu na typ povrchu. Umožňuje hladce a plynule přecházet z jednoho povrchu na druhý, případně měnit automaticky míru sání,“ prozrazuje Roman Šebl, vedoucí prodeje divize malých domácích spotřebičů společnosti Electrolux.

Špičkový design, výjimečné materiály
Pevný a lehký hliník je vynikající materiál pro kostru vysavače. Měkká a odolná kůže je ideální pro kontaktní místa, jako jsou rukojeti. Zjednodušené tvary a samostatné moduly usnadňují recyklaci výrobku, čímž splňují hlavní principy a hodnoty švédského designu. Nově navržená úzká podlahová hubice disponuje silným výkonem a vysokou účinností při vysávání rohů.

Jeho samostatně stojící konstrukce zaručuje, že i v případě, kdy vás při vysávání něco vyruší, vysavač Pure Q9 lze kdekoliv jednoduše „zaparkovat“. Vysavač využije své paměťové funkce a vy po přerušení budete vysávat se stejným nastavením výkonu.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Levi´s Tailor shop

Letním trendem je batika. Evokuje uvolněný a bezstarostný životní styl 70. let minulého více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Šampony Tierra Verde

Česko-slovenský výrobce ekodrogerie, TIERRA VERDE, vyslyšel přání svých zákazníků více

TOP CESTOVÁNÍ

Vitamin C

S příchodem letních dovolených se postupně znovu začal zvyšovat počet více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více