Večeříme společně, s Tefalem!

Text: Prima Žena
28. ledna 2019 | 09:00

Společnou večeři alespoň několikrát v týdnu vidí jako důležitý rodinný rituál stále více Čechů, ale času na vaření ubývá. A tak často volíme jakoukoliv rychlou náhražku, nebo ji vůbec vynecháváme. Společnost Tefal, výrobce kuchyňských elektrospotřebičů a nádobí s nepřilnavým povrchem, nabízí řešení – výkonné, a hlavně rychlé domácí pomocníky, kteří s přípravou večeří pomohou. Na důležitost společného stolování upozorňuje kampaní Večeříme společně.

vecerime_spolecne_1_PZ.jpg vecerime_spolecne_2_PZ.jpg vecerime_spolecne_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Hektická doba, pozdní příchody z práce a množství dalších povinností v posledních letech odsunuly společné rodinné večeře na vedlejší kolej. Alespoň trochu to chce změnit společnost Tefal svojí novou marketingovou kampaní Večeříme společně, která zdůrazňuje kladné dopady společně stráveného času u jídelního stolu na rodinné vazby i na zdraví dětí a dospívajících. Nejedná se však o výzvu samoúčelnou – značka Tefal jako tradiční inovátor nabízí produkty, které každodenní přípravu večeří usnadní. Důležitým pomocníkem může být vysokorychlostní mixér Ultrablend Cook, kontaktní elektrický Optigrill, tradiční, ovšem významně bezpečnější moderní tlakový hrnec Clipso Minut, nebo inteligentní nádobí Ingenio. I v letošním roce se můžeme těšit na další novinky, které v kuchyni ocení opravdu každý – zkušený kuchař i začátečník!

Společné večeře prospívají dětem
Podle výzkumu kanadské University of Montreal společné večerní rodinné stravování přispívá k tomu, že se děti dlouhodobě cítí lépe psychicky i tělesně. Výsledky zveřejnil časopis Journal of Developmental & Behavioral Pediatrics. Odborníci sledovali děti ve čtyřletém období od jejich šesti do deseti let a srovnali skupinu, která se pravidelně účastnila společných rodinných večeří se skupinou, kde bylo společné večerní stravování spíše výjimkou.

« předchozí strana 1 2 3 4

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Kabelky Tulia

TOUS pro sezónu jaro/léto 2019 uvádí novou kolekci kabelek a koženého zboží Tulia více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jaro - léto 2019

Směr jih Francie, kde novodobé mořské víly pózují na zlatavých skalách více

TOP SEX A VZTAHY

Buďte dámou

Dnešní uspěchaná doba očekává od žen, že si budou počínat odhodlaně a energicky. více

TOP GURMÁN

Kusmi Tea

Zatím posledním přírůstkem v sortimentu výběrových čajů z celého světa Kusmi Tea více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více