Vyzkoušejte trendy v domácím seberozvoji

Text: Prima Žena
2. dubna 2021 | 09:00

S uzavřením veřejného života stále více lidí hledá, jak se zabavit doma. S izolací je tu ale i šance pohroužit se do nových koníčků, která vás mohou mimo jiné zbavit starostí a vytrénovat lepší koncentraci. Už jste měli tu čest s malováním podle čísel?

seberozvoj_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Když je řeč o kvalitním využití volného času, není lepší investice než věnovat ho seberozvoji. Jak dlouho ale vydržíte u čtení knih, meditace či učení se novým jazykům? Když tvoříte rukama, hodiny ubíhají jako splašené a vy se nestihnete divit, jak rychle se v činnosti posouváte dopředu. S malováním podle čísel se díky zábavné tvorbě přenesete do kreativního světa barev a tvarů a po jednotlivých nenáročných krocích dojdete až ke konečnému výsledku – technicky dokonalému obrazu, který si můžete pověsit na zeď!

Jak se maluje podle čísel?
Připravená sada na malování podle čísel zahrnuje plátno s předtištěným motivem, akrylové barvy a různé tloušťky štětců. Úkol je v podstatě jednoduchý: Vymalovat všechna prázdná místa barvami. Že ale nejste žádní umělci? S malováním podle čísel to neplatí, zvládne ho úplně každý i bez jakýchkoliv předchozích malířských zkušeností.

Motiv na plátně je totiž rozdělený do očíslovaných políček. Stačí k nim pouze najít odpovídající číslo na kalíšku s barvou a tu použít na jejich vybarvení. Postupným vyplněním všech políček příslušnými barvami před vámi začne vystupovat obraz, který bude vypadat jako od profesionálního malíře. Můžete si tak sami namalovat díla slavných umělců, jako je třeba slavná Hvězdná noc od Vincenta van Gogha, nebo si nechat i vytvořit obraz s vlastním motivem z fotky.

Perfektní zábava na karanténní dny
Vybarvení celého plátna nějaký čas zabere, zvlášť u komplexnějších a větších motivů. A to je přesně ten důvod, proč je malování podle čísel ideálním tvořivým projektem na dny nekonečné karantény.

Pokud hledáte způsob, jak svou hlavu a ruce doma zabavit, zaplnit svůj prázdný společenský kalendář nebo chcete příjemnou úlevu od sociálních sítí, zvažte pořízení hotové sady na malování podle čísel. A nemáte doma náhodou nějaký starší motiv, který jste ještě nestihli vybarvit? Teď je ideální čas vyndat ho ze sklepa!

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Trendy obočí

Baby Brows, tak se jmenuje nejnovější trend v úpravě obočí. více

TOP SEX A VZTAHY

Rutina v sexu

Stereotypní partnerský sex v současnosti trápí 85 % párů. Vyplývá to z nejnovějšího více

TOP GURMÁN

Zdravější mlsání

Chipsy. Málokdo jim dokáže odolat. Problém je v tom, že ty běžné, vyrobené více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více