Květiny a zahrada

Tipy na snadné přesazování pokojovek

Tipy na snadné přesazování pokojovek

Ohledně přesazování panuje spousta mýtů. Lenka Hrubá, zakladatelka květinářství Zahrada na niti vám poradí, jak a kdy se do toho pustit, na co dát pozor a navíc přináší několik tipů, které vám tuto činnost příjemně zjednoduší.

27. února 2021 | 09:00 celý článek

Zahrádkářská sezóna začíná

Zahrádkářská sezóna začíná

I když je venku stále sníh a mráz, pomalu, ale jistě nám startuje nová zahrádkářská sezóna. Doma na parapetu lze začít s prvními výsevy, na zahradě byste se zase měli pustit do prvních prořezávek ovocných i okrasných dřevin nebo zasadit cibuloviny, na které jste na podzim zapomněli. Připravte si šikovný osevní plán a nakupte potřebná semena. Letos se vyplatí pořídit si je online, abyste se vyhnuli riziku nákazy stále řádícím koronavirem.

16. února 2021 | 09:00 celý článek

Komu se nelení, tomu v lednu klíčí semínko

Komu se nelení, tomu v lednu klíčí semínko

V pražském květinářství Zahrada na niti najdete veškeré vybavení potřebné k sázení i přesazování rostlin. Skleněné klíčící vázy letos doplnily speciální klíčící misky a praktická přesazovací podložka, díky které můžete směle zahradničit třeba uprostřed kuchyně. Urychlete příchod jara a nechte si doma vyklíčit cibuloviny, avokádo nebo jakékoliv jiné semínko.

15. ledna 2021 | 09:00 celý článek

5 tipů, jak si zvelebit balkón

5 tipů, jak si zvelebit balkón

Nemáte zahradu, ale přesto byste si rádi vytvořili vlastní venkovní oázu, kam se po hektickém dni uchýlíte k příjemnému odpočinku? Nebo naopak toužíte po místě, kde budete moci chytat bronz a načerpávat energii? Ať tak či onak, postačí vám k tomu balkón. Je potřeba ho jen vhodně zařídit. Odborníci z Hornbachu vám poradí, co všechno k tomu budete potřebovat.

4. srpna 2020 | 10:00 celý článek

Objevte kouzlo venkovních koberců

Objevte kouzlo venkovních koberců

Zahrada je nedílnou součástí každého rodinného domu, ale i panelové domy skýtají možnost, jak si takovou malou oázu klidu vykouzlit v betonové džungli města. Že si trávník na balkoně nevypěstujete? Nezoufejte, plnohodnotně jej zastoupí travní koberce, které jsou dnes k nerozeznání od živé trávy a oproti ní jsou navíc mnohem snazší na údržbu. Terasu či balkon jde však zkrášlit i jiným způsobem – stačí na obyčejnou dlažbu přenést venkovní koberec, a máte vystaráno. Vypadá elegantně, poskytne pohodlí vašim nohám a vždy jej můžete přenést na jiné místo nebo novým kouskem zcela změnit styl terasy.

25. července 2020 | 09:00 celý článek
« předchozí články 1 2 3 4 ... 38
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jarní únava

Cítíte se často unavení, oslabení a máte problém se spaním? více

TOP SEX A VZTAHY

Rutina v sexu

Stereotypní partnerský sex v současnosti trápí 85 % párů. Vyplývá to z nejnovějšího více

TOP GURMÁN

Bon Lait

Bon Lait je rodinná farma a gurmánská minimlékárna veterinářů z Moravy více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více