Krása a pohodlí v zahradě je stále v módě

Text: Prima Žena
12. června 2019 | 09:00

Začíná období, na které se každoročně těšíme. Většinu volného času můžeme trávit v zahradním království. Oddáváme se koupeli v bazénu i ve sluneční lázni na pohodlném lehátku s drinkem po ruce, relaxu v blahodárné stinné oázy klidu a samozřejmě také slastnému hodování a bohémským radovánkám. Přesně k tomu léto v zahradě vyzývá. Jste na to připraveni?

pohodli_zahrady_1_PZ.jpg pohodli_zahrady_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Potřebovat budete bytelnou sestavu nábytku s jídelním stolem, křesly, lehátky a lavicemi, která se stane na každé terase nebo zahradě středobodem dění. A počítat při jejím výběru musíte i s pořádnou rodinnou oslavou nebo rozjetou party s přáteli. Odpovídající velikostí i zvoleným designem by měla harmonicky zapadnout do celku bezprostředního okolí. Dobře zvolený nábytek si můžete bezstarostně užívat i řadu let. Při výběru se tedy soustřeďte nejen na nadčasovost a eleganci provedení nábytku, ale především na vlastnosti materiálu a kvalitu jeho zpracování. Venkovní podmínky si o to jednoznačně říkají.

Stále častěji se vracíme k přírodním materiálům, a robustní odolný nábytek z exotického dřeva eukalyptu nebo teaku je v takovém případě jasnou volbou. Například u Mountfieldu najdete jak tradiční, tak i moderní řady dřevěného nábytku v oblíbeném jednoduchém stylu. Teakové dřevo dává nábytku dokonce celoroční odolnost vůči venkovním podmínkám. S ohledem na vizuální koncepci zahrady nebo terasy se ale můžete rozhodnout také pro minimalistickou a nerušivou atmosféru, kterou vyvolává nábytek z kovu. Slitina hliníku nebo tahokov mu propůjčují stabilitu a pevnost, a přitom mile překvapí i svou nízkou hmotností. Oceníte i to, že takový nábytek je téměř nezničitelný a tahokov dokonce zcela bezúdržbový.

K vychytanému venkovnímu obýváku patří také venkovní kuchyň. A co si budeme povídat, vůně lahodných steaků pěkně rozpálí každou party! Rada na toho správného parťáka? Zahradní grily a udírny americké značky Char-Broil v sobě spojují tradice celých generací BBQ mistrů s moderními technologiemi.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Oblečení na běh

Krásné počasí nás táhne ven si zaběhat. Nabídka sportovního oblečení na běh více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zpět do kondice

Dlouhodobé trvání omezeného zákazu vycházení a nedostupnost většiny více

TOP SEX A VZTAHY

Vztah na dálku

Mnoho lidí se rozhodne pro vztah, i když s partnerem nežijí ve stejném městě více

TOP CESTOVÁNÍ

České hory

Dovolená v Česku není z nouze ctnost. Je to jen návrat k domácímu zlatu, více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více