Krásná dlažba s přírodním vzhledem

Text: Prima Žena
14. července 2020 | 09:00

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu, ale také slouží k regeneraci našich sil a k odpočinku. Firma Semmelrock nabízí rozmanitá a vkusná řešení pro individuální tvorbu. Veškeré prvky domovní a zahradní architektury by proto měly tvořit jeden celek a žádný z nich by neměl působit rušivě.

Krasna_dlazba_5_PZ.jpg Krasna_dlazba_4_PZ.jpg Krasna_dlazba_3_PZ.jpg Krasna_dlazba_1_PZ.jpg Krasna_dlazba_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Abyste mohli svou venkovní dlažbu co nejlépe sladit se vzhledem domu a zahrady, můžete si vybrat ze široké palety přírodních odstínů. Díky moderním výrobním technikám jsou dlažby a prvky zahradní architektury v jejich barvách, povrchových úpravách a rozměrech přizpůsobeny vašim kreativním nápadům. Od moderních dlažeb přes klasické, od rovných čistých tvarů přes antické otloukané, od světlých lesklých povrchů až po přírodní texturu a barevné melíry. Individualita stojí při ztvárnění vašeho okolí ve středu více než kdy jindy.

Sortiment výrobků Semmelrock se neomezuje pouze na venkovní dlažbu, ale zahrnuje také dlaždice, schody, obrubníky, zdi a ploty, svahové systémy a další prvky zahradní architektury, které přirozeně dotvoří vzhled vašeho domu a zahrady.

Nová zahrada nebo terasa je dlouhodobá investice. O to důležitější je profesionální poradenství. Ještě lepší obraz vám nabízí Semmelrock pomocí plánování v programu CAD. Zde můžete posoudit správnost volby produktu a vzoru pokládky a získáte představu o tom, jak bude okolí vašeho domu vypadat, pokud použijete výrobky Semmelrock. Zároveň vám CAD návrh poslouží jako schéma při pokládce.

www.semmelrock.cz

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jarní únava

Cítíte se často unavení, oslabení a máte problém se spaním? více

TOP SEX A VZTAHY

Rutina v sexu

Stereotypní partnerský sex v současnosti trápí 85 % párů. Vyplývá to z nejnovějšího více

TOP GURMÁN

Lowcarb dieta

Lowcarb neboli nízkosacharidová dieta patří k oblíbeným hubnoucím metodám dnešní doby. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více