Letošní grilovací sezóna může začít

Text: Prima Žena
15. března 2019 | 15:00

Tep pravověrných milovníků grilování se v radostném očekávání zrychluje úměrně rostoucím teplotám za okny. Ano, letošní grilovací sezóna se kvapem blíží a je třeba se na ni náležitě připravit!

grilovaci_sezona_1_PZ.jpg grilovaci_sezona_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Synonymem pro nejvyšší kulturu grilování jsou už řadu let švýcarské grily OUTDOORCHEF (plynové, na dřevěné uhlí a elektrické), které povyšují grilování na mimořádně chutný, ale také zdravý způsob přípravy jídel. Žhavou letošní novinkou je exkluzivní plynový kotlový gril Lugano 570 G a bohatý sortiment příslušenství ke grilům OUTDOORCHEF se rozšířil o nádobu s poklicí kónického tvaru Barbecue tajine.

Novinka Lugano 570 G je výsledkem švýcarské inovace, mistrovskou kombinací kotlového grilu a výkonného Steakhouse grilu spolu s bočním vařičem. Lugano 570 G na první pohled zaujme elegantním vzhledem – hladké linie, skleněný ovládací panel s podsvětlenými knoflíky, police z nerezové oceli… K dispozici jsou dva hořáky z ušlechtilé oceli, boční Steakhouse gril stvořený pro dokonalé steaky, boční plotýnka pro přípravu omáček a příloh, XXL prkénko a uzavřená odkládací plocha pro plynovou lahev. Chytrý systém EASY FLIP umožňuje na jednom grilu kombinovat přímé a nepřímé grilování. Použité materiály garantují dlouhou životnost a snadnou údržbu. A jak je u grilů OUTDOORCHEF zvykem, nechybí teploměr integrovaný ve víku pro přesné grilování.

S grily OUTDOORCHEF nemusíte za exotickými chutěmi cestovat tisíce kilometrů. Stačí si pořídit Barbecue tajine – ideální pro přípravu jehněčího s mandlemi a sušenými švestkami na marocký způsob nebo třeba francouzských brambor. Barbecue tajine se skládá hned ze dvou kusů praktického příslušenství: velké litinové pánve a tajine poklopu z glazované keramiky. Poklop díky svému kónickému tvaru pomáhá srážející se vodě správně cirkulovat a dostat se zpět do středu pánve. Tím pod poklopem dochází k pozvolnému dušení jídla a náležitému spojení chutí a vůní všech ingrediencí.

Grily OUTDOORCHEF jsou v prodeji v e-shopu na www.outdoorchef.cz a v síti kamenných prodejen po celé republice www.outdoorchef.cz/kontakt
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Eternal Italian Sun

Šaty z aktuální kolekce nové módní značky Olga Afanassieva nadchnou všechny ženy více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Splate kalorie

Není žádným tajemstvím, že když chcete být ve formě, musíte si udržet více

TOP SEX A VZTAHY

Matky samoživotelky

V České republice je podle Českého statistického úřadu přes 170 tisíc neúplných rodin více

TOP CESTOVÁNÍ

Mamutí stezka

Bude nejdelší v České republice a druhá nejdelší v Evropě. Nová bobová dráha více

TOP GURMÁN

Espresso zmrzlina

Spojením dvou neodolatelných pochutin - kávy a zmrzliny - vznikl dezert, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více