Pěstování v interiéru s LED osvětlením

Text: Prima Žena
7. dubna 2020 | 09:00

Pokud si chcete užívat i doma pěstování rostlin a bylinek, okysličit si domov, nebo vylepšit jídelníček zdravými bylinkami, skvělou volbou je nové moderní osvětlení pro pokojové rostliny a byliny. Toto speciální osvětlení přímo nastartuje jejich růst.

pestovani_s_led_osvetlenim_1_PZ.jpg pestovani_s_led_osvetlenim_2_PZ.jpg pestovani_s_led_osvetlenim_3_PZ.jpg pestovani_s_led_osvetlenim_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Rostlinky totiž čerpají část energie pro růst a tvorbu důležitých živin právě z vhodného světla. Díky osvětlení, které vám přináší Holas Lighting, si můžete i doma zajistit určitou potravinovou soběstačnost pomocí pěstování bylinek a některé zeleniny, a to i v bytě.

E-shop www.holas-lighting.cz se zaměřením na LED osvětlení pro vás připravil několik typů svítidel pro pěstování doma. Pro jednotlivé květináče oceníte designové osvětlení pro růst pokojových rostlin Sunlite LED 7W. Toto interiérové osvětlení zajistí zdravý růst vašich pokojových rostlin a bylinek jak při nedostatku světla v průběhu jara, tak i tehdy, kdy máte okna orientovaná na méně osluněnou stranu, nebo již nemáte místo na parapetu.

Pokud se chcete v interiéru pustit i do většího projektu při pěstování, aktuálně získávají stále větší oblibu vertikální zahrady pro interiér. Pro interiér je navržena samozavlažovací vertikální zahrada pro instalaci svépomocí.  I zde je vhodné řešit její osvětlení tak, aby rostliny dostávaly tolik světla, kolik potřebují. Právě toto dokáže zajistit LED lišta pro osvětlení vertikálních zahrad. Sklízejte doma čerstvé bylinky, jako je bazalka, tymián, či salát, nebo dotvářejte atmosféru domova pomocí vertikální zahrady. Se sadou samozavlažovací vertikální zahrady a LED osvětlovací lištou i domov může být vaše zahrada. Najděte si díky domácímu osvětlení rostlin novou zábavu.

Objednávky e-shop odměňuje dárkem ve formě časopisu o zahradě a bydlení. Nabídka platí až do vyčerpání zásob.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Udržitelné materiály

Slovo udržitelnost se objevuje snad ve všech odvětvích průmyslu. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Oplálená a zdravá

Fakt, že nadměrné opalování je zdraví škodlivé, je poměrné známý. více

TOP SEX A VZTAHY

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více