Podzimní zahrada ve světle reflektorů

Text: Prima Žena
27. září 2019 | 15:00

Také jste si mysleli, že s koncem léta odzvonilo i zahradnímu osvětlení? Dokončujete realizaci své zahrady a rádi byste ji osvětlili, ale domníváte se, že osvětlení přes podzim a zimu nevyužijete? Specialisté na zahradní osvětlení z e-shopu www.led-zahrada.cz vás přesvědčí o tom, že osvětlená zahrada je krásná celoročně.

podzimni_zahrada_2_PZ.jpg podzimni_zahrada_3_PZ.jpg podzimni_zahrada_1_PZ.jpg podzimni_zahrada_4_PZ.jpg podzimni_zahrada_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

S příchodem podzimu
Pobyt na zahradě do pozdních večerních hodin je v průběhu léta pro mnoho lidí samozřejmostí. Zahrada se přes léto stává středobodem rodinného dění. S příchodem podzimu se však dny zkracují a postupně ubývá i čas strávený na zahradě, přesto má toto roční období několik výhod. Například díky brzkému stmívání si dekorativní osvětlení zahrady můžete vychutnávat mnohem déle. Barvy zahrady se mění a světlo reflektorů krásně zvýrazňuje pestře zbarvené listy stromů a rostlin. Doporučujeme nastavit zahradnímu osvětlení automatický provoz. Osvětlená zahrada je krásná i při pohledu oknem z tepla domova.

Jak na instalaci zahradního osvětlení v již hotové zahradě?
Pro takovou instalaci zahradního osvětlení je velmi vhodný ucelený osvětlovací systém Garden Lights na malé bezpečné napětí 12 V. Systém Garden Lights je navržen tak, aby jeho montáž zvládl téměř každý a bez pomoci elektrikáře. K napájení systému budete potřebovat jen venkovní zásuvku. Do ní zapojíte transformátor a od transformátoru pokračujete systémovými kabely Garden Lights. Vše funguje jako jednoduchá stavebnice, kde se svítidla a kabely spojují pomocí konektorů Plug&Play. Kabely doporučujeme vést záhony hned za obrubníkem a ukrýt pod zahradní fólii nebo zhruba 5 cm pod zem. V případě potřeby průchodu trávníkem, stačí trávník naříznout a rozevřít rovným rýčem. Kabel se vloží do vzniklé spáry cca 10 cm hluboko a následně se trávník opět sešlápnutím uzavře.  Osvětlení tak můžete rychle a jednoduše nainstalovat i do již založené zahrady, aniž byste si poškodili výsadbu.

Tip na závěr
S osvětlovacím systémem Garden Lights budete připraveni i na blížící se Vánoce. Venkovním LED řetězem Linea, který lze prodloužit až na 50 m, krásně ozdobíte i větší stromek a doladíte tak vánoční atmosféru na své zahradě.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Čtyři elementy

Element je prvotní jednoduchá částice, ze které se skládají další složitější věci více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Moderní liposukce

Věda pokročila a v současnosti již estetická medicína nabízí zákroky více

TOP SEX A VZTAHY

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní sporty

Venku to sice na sníh nevypadá, ale na horách si ho určitě užijete dostatek! více

TOP GURMÁN

Chuťové žážitky

Stejně tak jako si dobré víno zaslouží pozornost a opatrnost při párování s jídlem, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více