Pravá vůně pro vaše letní večery

Text: Prima Žena
12. května 2018 | 09:00

Osvěžující dvojice chladivé máty a uklidňující citronové trávy, která navíc odpuzuje komáry, to je ta správná aromaterapeutická dvojice pro vaše letní večery. Do interiéru jsou vhodné svíčky, spreje a vonné oleje, do exteriéru Le Patio doporučuje novinku - venkovní tyčinky. Ty vám až 2 hodiny zpříjemní chvíle odpočinku s rodinou nebo přáteli. Samozřejmostí jsou čistě přírodní ingredience, bez chemických přísad.

prava_vune_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Citrónová tráva & máta
Všichni milujeme příjemné letní večery, kdy sami či s blízkými usedáme venku k večeři nebo sklence dobrého vína. Ať už je vaše venkovní sezení na terase, balkóně nebo zahradě, určitě vám vaši chvíli relaxace a pohody zpříjemní vonné tyčinky se svěží uklidňující vůní citronové trávy a máty, které navíc odpuzují komáry.

Citrónová tráva (lemongrass) podporuje psychickou pohodu, zmírňuje úzkosti, obecně je velmi dobré antidepresivum. Navíc je známá jako přírodní repelent, její vůně spolehlivě odpuzuje komáry. Máta je jednou z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších bytových vůní, protože kromě svého příjemného a osvěžujícího aroma pročistí vzduch. Má silně revitalizační účinek na tělo i ducha. V létě oceníte její lehce chladivý efekt.

Vůni Citronová tráva & máta Le Patio prodává v podobě vonného oleje, svíčky, spreje, vonných tyčinek nebo náplně do mechanického difuzéru.

Tip Le Patia: Venkovní vonné tyčinky
Venkovní tyčinky jsou větší než ty klasické a proto hoří v průměru dvě hodiny. Jsou vyrobené ručně výhradně z přírodních materiálů: bambusové tyčinky, rozdrcené dřevo a přírodní rostlinné pojivo. Neobsahují lepidlo a nejsou barvené. Tyčinky můžete zapíchnout jen tak do trávy nebo do květináče, případně do nádoby s pískem. Venkovní tyčinky můžete používat i doma – jejich výhodou je, že interiér provoní dlouhodoběji než tyčinky standardní velikosti.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Kolekce Tones

Josefina Bakošová přichází po roce, který věnovala kolekci IMAGO a stejnojmennému více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Kompaktní paletky

Naše velká láska roku 2019, úspěšná paletka Born To Run od Urban Decay více

TOP SEX A VZTAHY

Dejte si svůj cíl

Každý Nový rok si dáváme předsevzetí. Ale proč, když je opakovaně porušujeme? více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness a relax

Augustiniánský dům je rodinný wellness & spa hotel ****superior, více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Darujte krásu

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více