Pravá vůně pro vaše letní večery

Text: Prima Žena
12. května 2018 | 09:00

Osvěžující dvojice chladivé máty a uklidňující citronové trávy, která navíc odpuzuje komáry, to je ta správná aromaterapeutická dvojice pro vaše letní večery. Do interiéru jsou vhodné svíčky, spreje a vonné oleje, do exteriéru Le Patio doporučuje novinku - venkovní tyčinky. Ty vám až 2 hodiny zpříjemní chvíle odpočinku s rodinou nebo přáteli. Samozřejmostí jsou čistě přírodní ingredience, bez chemických přísad.

prava_vune_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Citrónová tráva & máta
Všichni milujeme příjemné letní večery, kdy sami či s blízkými usedáme venku k večeři nebo sklence dobrého vína. Ať už je vaše venkovní sezení na terase, balkóně nebo zahradě, určitě vám vaši chvíli relaxace a pohody zpříjemní vonné tyčinky se svěží uklidňující vůní citronové trávy a máty, které navíc odpuzují komáry.

Citrónová tráva (lemongrass) podporuje psychickou pohodu, zmírňuje úzkosti, obecně je velmi dobré antidepresivum. Navíc je známá jako přírodní repelent, její vůně spolehlivě odpuzuje komáry. Máta je jednou z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších bytových vůní, protože kromě svého příjemného a osvěžujícího aroma pročistí vzduch. Má silně revitalizační účinek na tělo i ducha. V létě oceníte její lehce chladivý efekt.

Vůni Citronová tráva & máta Le Patio prodává v podobě vonného oleje, svíčky, spreje, vonných tyčinek nebo náplně do mechanického difuzéru.

Tip Le Patia: Venkovní vonné tyčinky
Venkovní tyčinky jsou větší než ty klasické a proto hoří v průměru dvě hodiny. Jsou vyrobené ručně výhradně z přírodních materiálů: bambusové tyčinky, rozdrcené dřevo a přírodní rostlinné pojivo. Neobsahují lepidlo a nejsou barvené. Tyčinky můžete zapíchnout jen tak do trávy nebo do květináče, případně do nádoby s pískem. Venkovní tyčinky můžete používat i doma – jejich výhodou je, že interiér provoní dlouhodoběji než tyčinky standardní velikosti.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Kavitační přístroje

Na českém trhu vznikl nový e-shop s kavitačními přístroji, více

TOP SEX A VZTAHY

Šéf kamarádem?

Tykání, chození na skleničku nebo společný víkend? více

TOP CESTOVÁNÍ

Elixír mládí

Novodobý elixír mládí či pramen lásky? Objevte skrytý potenciál sirovodíku. více

TOP GURMÁN

Olomoucké tvarůžky

Tak jako se po čase vrací móda, tak se na výsluní popularity pohybují i potraviny. více

Jemné a hřejivé …

Když přijdou první známky zimy, hledáme ztracený pocit tepla. více

Domino Bubbles

Jako vše kolem nás i dětské pokoje podléhají moderním trendům. více

Parfémový hit

Dá se ještě vůbec vylepšit bestseller jakým je bez pochyb vůně z řady Euphoria? více