Pravá vůně pro vaše letní večery

Text: Prima Žena
12. května 2018 | 09:00

Osvěžující dvojice chladivé máty a uklidňující citronové trávy, která navíc odpuzuje komáry, to je ta správná aromaterapeutická dvojice pro vaše letní večery. Do interiéru jsou vhodné svíčky, spreje a vonné oleje, do exteriéru Le Patio doporučuje novinku - venkovní tyčinky. Ty vám až 2 hodiny zpříjemní chvíle odpočinku s rodinou nebo přáteli. Samozřejmostí jsou čistě přírodní ingredience, bez chemických přísad.

prava_vune_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Citrónová tráva & máta
Všichni milujeme příjemné letní večery, kdy sami či s blízkými usedáme venku k večeři nebo sklence dobrého vína. Ať už je vaše venkovní sezení na terase, balkóně nebo zahradě, určitě vám vaši chvíli relaxace a pohody zpříjemní vonné tyčinky se svěží uklidňující vůní citronové trávy a máty, které navíc odpuzují komáry.

Citrónová tráva (lemongrass) podporuje psychickou pohodu, zmírňuje úzkosti, obecně je velmi dobré antidepresivum. Navíc je známá jako přírodní repelent, její vůně spolehlivě odpuzuje komáry. Máta je jednou z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších bytových vůní, protože kromě svého příjemného a osvěžujícího aroma pročistí vzduch. Má silně revitalizační účinek na tělo i ducha. V létě oceníte její lehce chladivý efekt.

Vůni Citronová tráva & máta Le Patio prodává v podobě vonného oleje, svíčky, spreje, vonných tyčinek nebo náplně do mechanického difuzéru.

Tip Le Patia: Venkovní vonné tyčinky
Venkovní tyčinky jsou větší než ty klasické a proto hoří v průměru dvě hodiny. Jsou vyrobené ručně výhradně z přírodních materiálů: bambusové tyčinky, rozdrcené dřevo a přírodní rostlinné pojivo. Neobsahují lepidlo a nejsou barvené. Tyčinky můžete zapíchnout jen tak do trávy nebo do květináče, případně do nádoby s pískem. Venkovní tyčinky můžete používat i doma – jejich výhodou je, že interiér provoní dlouhodoběji než tyčinky standardní velikosti.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Městské kolo

Doba se mění a mění se i města a zájmy jejich obyvatel. Lidé v nich se víc zajímaj více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Střevní imunita

Cukrovka, Crohnova choroba, ulcerózní kolitida, ale také rakovina. více

TOP SEX A VZTAHY

Naše děti

Říká se, že jedno dítě, žádné dítě. Za optimální počet se považují děti dvě více

TOP CESTOVÁNÍ

Valčík relaxace

Mariánské Lázně lákají k návštěvě svými léčivými vřídly a krásným prostředím více

TOP GURMÁN

Kakaový bob

Asi každý ví, že čokoláda se vyrábí z kakaa, ale co je to kakao, více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více

Léto za dveřmi!

Možná s rychlým nástupem tropických teplot řešíte otázku: více

Sluneční péče

Protože pobyt na slunci není bez rizika, vyvinula značka Sothys více