Ahoj děťátko! Co je nového?

Text: Prima Žena
8. září 2020 | 09:00

Naše babičky často nemají ani jednu jedinou fotku z dětských let, ale dnes už fotíme děťátka skoro každý den. Velké i malé mílniky, či novinky v životě prka jsou starostlivě zachycené na všechny rodinné foťáky, telefony, uložené na cloudy, SIM-ky, RAM-ky, a samozřejmě - sdílené na sociálních sítích :)

ahoj_detatko_2_PZ.jpg ahoj_detatko_3_PZ.jpg ahoj_detatko_4_PZ.jpg ahoj_detatko_5_PZ.jpg ahoj_detatko_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Milá vzpomínka, zachycený okamžik, to je SnapTheMoment
Mnozí rodiče v touze po dokonalých snímcích neváhají využit služby profesionálních dětských fotografů. Tí už mají k dispozici perfektní kulisy a dokonalé rekvizity.  A také mají často plný kalendář, a tak musíte s focením čekat na volný termín i několik týdnů. Nemluvě o ceně za několik málo fotek. A nebo  o tom, že miminko práve v onen termín nemusí mít na focení náladu. Čas beží a miminko vám roste před očima rychleji, než jste si mysleli.

Věděli jste, že perfektní kulisy si dnes už můžete vyrobit doma? Že ne? Vy ješte neznáte fotodeky?
Fotodeky SnapTheMoment nejsou jen obyčejnou přikrývkou. Jsou vyrobené ze 100% bavlny a svým antibakteriálním povrchem jsou vhodné i pro ta nejmenší miminka. Jejich přidaná hodnota spočívá v tom, že jsou vhodné nejen do postýlky nebo kočárku. Jsou oboustranné a svým dizajnem jsou předurčeny k zachycení velkých míľníků vašeho děťátka. Na jedné straně s milými detskými motívy, a na straně druhé s čísly, které zachytí věk vašeho miminka při focení. Přiloženými bavlněnými páskami stačí zakružkovat věk děťátka a směle do focení. Takto brzy uvidíte Vy, i Vaše děťátko, jak rostlo a měnilo se. S fotodekou Vám už neunikne žádný důležitý moment ve vašem společném životě.

Růžová pro holčičky, modrá pro chlapečky nebo ...
S velkorysým rozměrem 80x100 cm je deka vhodná pro použití až do prředškolního věku. Je příjemná na dotek a jemná, takže se jistě stane oblíbeným spoločníkem Vašeho děťátka. Růžová pro holčičky, modrá pro chlapečky, anebo v neutrálních barvách pro fanoušky přirozených odstínů.

S dokonalými fotkami jako z katalogu můžete hrdě ukazovat své děťátko světu okolo.  Fotodeky v různych barevných provedeních z čisté bavlny a s antibakteriálním povrchem, samozřejmě v českém jazyce,  najdete teď na e-shopu www.bubloshop.cz.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Odlehčená obuv

Stále více profesionálů poptává kvalitní, pohodlnou a odlehčenou obuv zároveň více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Tělo po porodu

Porod je pro ženu obrovská radost, ale také nemalá psychická i fyzická zátěž. více

TOP GURMÁN

Rum Serum

Prémiové rumy Serum jsou pevně provázané s příběhem Panamského průplavu, více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více