b.box pro snadné cestování s dětmi

Text: Prima Žena
25. října 2019 | 15:00

Objevte inovativní australskou značku b.box, jejíž výrobky na svém domovském kontinentu rychle mizí z pultů díky velkému zájmu zákazníků. b.box je opravdovým pomocníkem dětí i rodičů. Za své kvality si také vysloužil již několik cen. Vyzkoušejte termosky a hrnečky, které vám usnadní společné cestování na dlouhé i krátké trasy.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Opravdovou hvězdou mezi produkty b.box je hrneček s brčkem. Oproti ostatním výrobkům má totiž na spodním okraji malou zátěž. Naučit batole pít z lahvičky není jednoduché, při celém procesu potřebujete hodně trpělivosti a čistého oblečení. Díky speciálně upravenému hrnečku b.box nevyžaduje pití koordinaci, která je nad momentální síly děťátka. Malý konzument tak může pít v kterékoli poloze a dostane díky tomu do sebe potřebné tekutiny. K dispozici k hrnečku jsou též náhradní brčka a kartáček na čištění. Pro o něco starší děti je tu tréninkový hrneček, díky kterému drobečci jednoduše natrénují pití z běžného hrnku. Hodit se bude též hrneček s ergonomicky tvarovanou savičkou z měkkého silikonu a víčkem, které neztratíte. Ke kočárku, k židličce, postýlce či do baťůžku pak využijete univerzální pásek. Díky tomu se lahvička na pití či dudlík už nezatoulá. Pásek je snadno nastavitelný a pro větší bezpečí rozpojitelný na tři části.

Vypravte své děti na výlet bez obav. Dopřejte jim láhev na pití s brčkem. Díky trojúhelníkové základně má láhev ergonomický tvar. Na víčku je držátko pro jednoduché zavěšení. Kromě toho jsou k lahvi k dispozici náhradní brčka. V chladných dnech využijete též dvouplášťovou termosku na pití. Stačí jednoduše zmáčknout tlačítko a pomocí silikonového brčka vypít teplý obsah. Praktická termoska na jídlo má širokou základnu, aby se z ní snadno jedlo. Mimo to se však pyšní ještě několika vychytávkami. Má několik odnímatelných komponentů, jako jsou ouška či vidlička. Hodí se tak pro batolata, ale i větší děti. Spolu s termoskou na pití tvoří hravé barevné duo na cesty.

Všechny produkty najdete i s podrobným popisem na www.mimmo.cz. Vyberte si lahvičky a termosky, které vám a vašim dětem usnadní každodenní život.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Hodinky Prim

ELTON hodinářská, jediný český výrobce hodinek PRIM, vytvořil ve spolupráci více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Age Defence

Pokožka obličeje je nejnáročnější a nejcitlivější částí našeho těla. více

TOP SEX A VZTAHY

Pevný vztah

Američtí vědci přišli s překvapivým zjištěním. Indikátor pevného vztahu leží více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní zážitky

Užijte si s celou rodinou zimní prázdniny plné sněhu, pohybu na čerstvém vzduchu více

TOP GURMÁN

Červené maso

Léto pomalu končí a vy už jste přejedení nejrůznějších lehkých zeleninový více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Doušek pohody

Vybírat vánoční dárky pro dědečka, kamarádku, tchýni či kolegu může být oříšek více

Náhrdelník Maxima

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. více