b.box pro snadné cestování s dětmi

Text: Prima Žena
25. října 2019 | 15:00

Objevte inovativní australskou značku b.box, jejíž výrobky na svém domovském kontinentu rychle mizí z pultů díky velkému zájmu zákazníků. b.box je opravdovým pomocníkem dětí i rodičů. Za své kvality si také vysloužil již několik cen. Vyzkoušejte termosky a hrnečky, které vám usnadní společné cestování na dlouhé i krátké trasy.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Opravdovou hvězdou mezi produkty b.box je hrneček s brčkem. Oproti ostatním výrobkům má totiž na spodním okraji malou zátěž. Naučit batole pít z lahvičky není jednoduché, při celém procesu potřebujete hodně trpělivosti a čistého oblečení. Díky speciálně upravenému hrnečku b.box nevyžaduje pití koordinaci, která je nad momentální síly děťátka. Malý konzument tak může pít v kterékoli poloze a dostane díky tomu do sebe potřebné tekutiny. K dispozici k hrnečku jsou též náhradní brčka a kartáček na čištění. Pro o něco starší děti je tu tréninkový hrneček, díky kterému drobečci jednoduše natrénují pití z běžného hrnku. Hodit se bude též hrneček s ergonomicky tvarovanou savičkou z měkkého silikonu a víčkem, které neztratíte. Ke kočárku, k židličce, postýlce či do baťůžku pak využijete univerzální pásek. Díky tomu se lahvička na pití či dudlík už nezatoulá. Pásek je snadno nastavitelný a pro větší bezpečí rozpojitelný na tři části.

Vypravte své děti na výlet bez obav. Dopřejte jim láhev na pití s brčkem. Díky trojúhelníkové základně má láhev ergonomický tvar. Na víčku je držátko pro jednoduché zavěšení. Kromě toho jsou k lahvi k dispozici náhradní brčka. V chladných dnech využijete též dvouplášťovou termosku na pití. Stačí jednoduše zmáčknout tlačítko a pomocí silikonového brčka vypít teplý obsah. Praktická termoska na jídlo má širokou základnu, aby se z ní snadno jedlo. Mimo to se však pyšní ještě několika vychytávkami. Má několik odnímatelných komponentů, jako jsou ouška či vidlička. Hodí se tak pro batolata, ale i větší děti. Spolu s termoskou na pití tvoří hravé barevné duo na cesty.

Všechny produkty najdete i s podrobným popisem na www.mimmo.cz. Vyberte si lahvičky a termosky, které vám a vašim dětem usnadní každodenní život.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Valentýnská kolekce

Tous oslavuje 14. února lásku všeho druhu: vášnivou, romantickou, harmonickou více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Unavená pleť

Unaveně vypadající pleť trápí čas od času každého z náš. Ne, každý den se probouzíme více

TOP CESTOVÁNÍ

Dolní Morava

Vyrazte za sněhovou nadílkou na Dolní Moravu. Nezáleží na tom, jestli jste vášniví lyžaři více

TOP GURMÁN

Palačinky

Také často přemýšlíte, jak zpestřit snídani, večeři, nebo co vzít s sebou na výlet více

#jsembohyne

Blíží se nový rok a vy do něj můžete vstoupit s deníkem, který vás spolehlivě více

Náhrdelník Maxima

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. více

Desinfekce pračky

Už máte dost toho zašedlého a nepěkně vonícího prádla? Chcete z pračky místo více