Dopřejte dětem angličtinu i v létě!

Text: Prima Žena
16. dubna 2018 | 12:00

Proč poslat děti o letních prázdninách na jazykový tábor? Především proto, že jim pomůže v cizím jazyce se zlepšit nebo se s ním v pohodovém prostředí seznámit a přirozeným způsobem se tak rozmluvit. Ono totiž není až tak důležité, kdy se dítě začne cizí jazyk učit, i když se obecně doporučuje, aby to bylo co nejdříve, ale jak se ho bude učit. Právě v tom jsou jazykové tábory, kombinující oblíbené táborové aktivity s výukou angličtiny a poskytující dětem celodenní zábavný program, jedinečné.

proc_dete_nedoprat_anglictinu_i_v_lete_PZ.jpg proc_detem_doprat_anglictinu_i_v_lete_1_PZ.jpg proc_detem_doprat_anglictinu_i_v_lete_2_PZ.jpg proc_detem_doprat_anglictinu_i_v_lete_3_PZ.jpg proc_detem_doprat_anglictinu_i_v_lete_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„Některé děti mají s angličtinou ve škole problém. Nebaví je, a tak v ní jen těžce dělají pokroky. Pak přijedou k nám na tábor a díky pohodovému a zároveň dobrodružnému prostředí, zábavě i nenásilnému přístupu ze strany anglických lektorů, kteří jsou jim víc parťáky než učiteli, si ji začnou přirozeně a bez větších obtíží osvojovat. Ve škole se pak většinou zlepší díky nové zkušenosti  s cizím jazykem“ vysvětluje jednu z výhod jazykových táborů Ing. Josef Syka, zakladatel anglických táborů SUMMER TIME CAMPS, které jsou vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé a proběhnou letos v krásné přírodě jižních Čech již po pětadvacáté. 

Jazykový tábor ocení začátečníci i pokročilí
První setkání s cizím jazykem může být pro jeho další rozvoj klíčové. Jedinečnost „výuky“ angličtiny na táborech SUMMER TIME CAMPS – www.syka.cz spočívá právě v jejím užívání v běžných situacích, při hrách, sportu, soutěžích, celotáborové hře či konverzaci s vrstevníky z cizích zemí. Tento přístup a pestrý program zaručují osvojení si angličtiny přirozeným způsobem a poutavou formou.

Přetěžování dětí výukou se rodiče nemusí obávat
Výuka angličtiny na táborech SUMMER TIME CAMPS se přizpůsobuje různým znalostem i věku účastníků. Na výběr se nabízejí tři varianty pobytů, které se liší svou intenzitou výuky a délkou. Nejintenzivnější a nejkratší je týdenní jazykový tábor ENGLISH 4 YOU – www.englishcamp.cz, který je zaměřen zejména na prohloubení konverzačních schopností. Dobrodružný tábor SUMMER TIME – www.detskytabor.cz kombinuje pestrý program, efektivní anglickou konverzaci a zážitky z adventures.  EUROCAMP – www.anglickytabor.cz je mezinárodní tábor, kde vše probíhá jak v anglickém, tak českém jazyce a záleží jen na dítěti, v jakém poměru bude tyto jazyky užívat.

« předchozí strana 1 2 3 4

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Kolekce Reserved

Nejnovější denim kolekce značky Reserved se veze na vlně melancholie více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jarní detox

Jaro nám pomalu klepe na dveře, přivítejte ho proto s krásně svěží pokožkou. více

TOP SEX A VZTAHY

Vzestupy a pády

Každý vztah má své vzestupy a pády, ale existují obecné signály, více

TOP GURMÁN

Nutriční fakta

Výživová expertka Gabriela Peacock Báňová, která vyvinula také svoji řadu doplňků stravy více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více