Dopřejte dětem angličtinu i v létě!

Text: Prima Žena
16. dubna 2018 | 12:00

Proč poslat děti o letních prázdninách na jazykový tábor? Především proto, že jim pomůže v cizím jazyce se zlepšit nebo se s ním v pohodovém prostředí seznámit a přirozeným způsobem se tak rozmluvit. Ono totiž není až tak důležité, kdy se dítě začne cizí jazyk učit, i když se obecně doporučuje, aby to bylo co nejdříve, ale jak se ho bude učit. Právě v tom jsou jazykové tábory, kombinující oblíbené táborové aktivity s výukou angličtiny a poskytující dětem celodenní zábavný program, jedinečné.

proc_dete_nedoprat_anglictinu_i_v_lete_PZ.jpg proc_detem_doprat_anglictinu_i_v_lete_1_PZ.jpg proc_detem_doprat_anglictinu_i_v_lete_2_PZ.jpg proc_detem_doprat_anglictinu_i_v_lete_3_PZ.jpg proc_detem_doprat_anglictinu_i_v_lete_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„Některé děti mají s angličtinou ve škole problém. Nebaví je, a tak v ní jen těžce dělají pokroky. Pak přijedou k nám na tábor a díky pohodovému a zároveň dobrodružnému prostředí, zábavě i nenásilnému přístupu ze strany anglických lektorů, kteří jsou jim víc parťáky než učiteli, si ji začnou přirozeně a bez větších obtíží osvojovat. Ve škole se pak většinou zlepší díky nové zkušenosti  s cizím jazykem“ vysvětluje jednu z výhod jazykových táborů Ing. Josef Syka, zakladatel anglických táborů SUMMER TIME CAMPS, které jsou vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé a proběhnou letos v krásné přírodě jižních Čech již po pětadvacáté. 

Jazykový tábor ocení začátečníci i pokročilí
První setkání s cizím jazykem může být pro jeho další rozvoj klíčové. Jedinečnost „výuky“ angličtiny na táborech SUMMER TIME CAMPS – www.syka.cz spočívá právě v jejím užívání v běžných situacích, při hrách, sportu, soutěžích, celotáborové hře či konverzaci s vrstevníky z cizích zemí. Tento přístup a pestrý program zaručují osvojení si angličtiny přirozeným způsobem a poutavou formou.

Přetěžování dětí výukou se rodiče nemusí obávat
Výuka angličtiny na táborech SUMMER TIME CAMPS se přizpůsobuje různým znalostem i věku účastníků. Na výběr se nabízejí tři varianty pobytů, které se liší svou intenzitou výuky a délkou. Nejintenzivnější a nejkratší je týdenní jazykový tábor ENGLISH 4 YOU – www.englishcamp.cz, který je zaměřen zejména na prohloubení konverzačních schopností. Dobrodružný tábor SUMMER TIME – www.detskytabor.cz kombinuje pestrý program, efektivní anglickou konverzaci a zážitky z adventures.  EUROCAMP – www.anglickytabor.cz je mezinárodní tábor, kde vše probíhá jak v anglickém, tak českém jazyce a záleží jen na dítěti, v jakém poměru bude tyto jazyky užívat.

« předchozí strana 1 2 3 4

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Business casual

Pracovní dress code sice předepisuje téměř každá firma, avšak jeho dodržování více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Omlazení bez operace

K viditelným projevům stárnutí patří i stárnutí kůže, což je nejvíce znatelné v obličej více

TOP SEX A VZTAHY

Ve třiceti singl

Jarní vábení „samečků a samiček“ toužících po „spáření“ má svůj základ v přírodě více

TOP CESTOVÁNÍ

S dětmi na lyže

Dětské slevy, rodinné ubytování, speciální pokrmy, atrakce, zábavní parky… více

TOP GURMÁN

Snídaňové novinky

A stejně jako jaro jsou i tyhle delikátní snídaňové novinky plné chutí více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Zpevňující maska

Vědci společnosti Kiehl’s představují své nejnovější dílo více

Švestkové lázně

Švestky mají kromě tolik oblíbeného uplatnění v gastronomii více