Nové autosedačky BeSafe

Text: Prima Žena
6. ledna 2020 | 12:00

První sedačky otočné jedním pohybem od norské značky BeSafe se jmenují BeSafe iZi Turn i-Size, BeSafe iZi Twist i-Size a BeSafe iZi Twist B i-Size. Nehledě na model auta, ve kterém dítě převážíte, si vaše ratolesti hned od narození budou v nových sedačkách BeSafe pro protisměrné cestování hovět jako v business třídě.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Postarají se o to patentovaná vylepšení, jako je unikátní odepínatelný modul BeSafe Baby Shell™, který vytváří bezpečnou i pohodlnou pozici pro čerstvě narozená miminka, či BeSafe Universal Level Technology™ - to je speciální základna, díky které je autosedačka uchycena na sedadle vozidla ve správné horizontální poloze bez ohledu na to, jaký sklon sedadla v autě mají. Pro reálné situace na silnicích byla zesílena boční ochrana (SIP) a v konstrukci autosedačky je inovovaná přídavná boční ochrana SIP+.

Možnost natočit si sedačku je z pohledu komfortu při usazování dítěte již samozřejmostí.  Nové autosedačky BeSafe iZi Turn i-Size, iZi Twist i-Size a iZi Twist B i-Size mají obdobnou konstrukci a lze je otočit v jednom kroku – isofixová základna i sedačka tvoří jeden modul, takže při otáčení netřeba sedačku ze základny vycvakávat a náročně obracet, pouze se po zmáčknutí tlačítka v základně jedním pohybem otočí. Zatímco autosedačku BeSafe iZi Turn i-Size pro děti od 61 do 105 cm, resp. 18 kg, lze otočit o plných 360°, takže v ní lze dítě vozit i po směru jízdy, autosedačky BeSafe iZi Twist i-Size (od 61 do 105 cm, resp. 18 kg) a BeSafe iZi Twist B i-Size (od 40 do 105 cm, resp. 18 kg) jsou určené jen pro protisměrné cestování, které je pro malé děti do 4 let 5x bezpečnější, než cestování po směru. Model BeSafe iZi Twist B i-Size je navíc vybaven unikátním odnímatelným modulem Baby Shell™ a speciální odnímatelnou vložkou Newborn Hugger™ pro právě narozené děti.

 
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Čtyři elementy

Element je prvotní jednoduchá částice, ze které se skládají další složitější věci více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Pleť v zimě

Zima je každoroční zatěžkávací zkouškou pro naši pleť. Lehké hydratační krémy více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní sporty

Venku to sice na sníh nevypadá, ale na horách si ho určitě užijete dostatek! více

TOP GURMÁN

Koktejly Absolut

Recyklovat jdou i drinky. Švédská vodka Absolut přichází s novou limitovanou edicí lahve více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

#jsembohyne

Blíží se nový rok a vy do něj můžete vstoupit s deníkem, který vás spolehlivě více

Infuze vitaminu C

S příchodem chladnějšího počasí většinou udeří první vlna chřipek a nachlazení, více