Nové autosedačky BeSafe

Text: Prima Žena
6. ledna 2020 | 12:00

První sedačky otočné jedním pohybem od norské značky BeSafe se jmenují BeSafe iZi Turn i-Size, BeSafe iZi Twist i-Size a BeSafe iZi Twist B i-Size. Nehledě na model auta, ve kterém dítě převážíte, si vaše ratolesti hned od narození budou v nových sedačkách BeSafe pro protisměrné cestování hovět jako v business třídě.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Postarají se o to patentovaná vylepšení, jako je unikátní odepínatelný modul BeSafe Baby Shell™, který vytváří bezpečnou i pohodlnou pozici pro čerstvě narozená miminka, či BeSafe Universal Level Technology™ - to je speciální základna, díky které je autosedačka uchycena na sedadle vozidla ve správné horizontální poloze bez ohledu na to, jaký sklon sedadla v autě mají. Pro reálné situace na silnicích byla zesílena boční ochrana (SIP) a v konstrukci autosedačky je inovovaná přídavná boční ochrana SIP+.

Možnost natočit si sedačku je z pohledu komfortu při usazování dítěte již samozřejmostí.  Nové autosedačky BeSafe iZi Turn i-Size, iZi Twist i-Size a iZi Twist B i-Size mají obdobnou konstrukci a lze je otočit v jednom kroku – isofixová základna i sedačka tvoří jeden modul, takže při otáčení netřeba sedačku ze základny vycvakávat a náročně obracet, pouze se po zmáčknutí tlačítka v základně jedním pohybem otočí. Zatímco autosedačku BeSafe iZi Turn i-Size pro děti od 61 do 105 cm, resp. 18 kg, lze otočit o plných 360°, takže v ní lze dítě vozit i po směru jízdy, autosedačky BeSafe iZi Twist i-Size (od 61 do 105 cm, resp. 18 kg) a BeSafe iZi Twist B i-Size (od 40 do 105 cm, resp. 18 kg) jsou určené jen pro protisměrné cestování, které je pro malé děti do 4 let 5x bezpečnější, než cestování po směru. Model BeSafe iZi Twist B i-Size je navíc vybaven unikátním odnímatelným modulem Baby Shell™ a speciální odnímatelnou vložkou Newborn Hugger™ pro právě narozené děti.

 
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Oblečení na běh

Krásné počasí nás táhne ven si zaběhat. Nabídka sportovního oblečení na běh více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Marnivé léto

Přemýšlíte už delší dobu nad úpravou svého dekoltu? Odhoďte všechny zábrany více

TOP SEX A VZTAHY

Boj o život

Rakovina prsu. Slova, ze kterých nepříjemně mrazí. Komukoliv, kdo slyše více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená v Řecku

Koronavirus letošní cestovatelské plány podstatně narušil. Zastavila se letecká doprava více

TOP GURMÁN

Víno a ryby

Grilovat a udit se dá i doma. Máme pro vás 3 tipy na vína z vinařství více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více