Nutrilove - pro radost ze společných chvil

Text: Prima Žena
12. června 2018 | 12:00

Sluníčko, teplo, děti mají prázdniny a vy jste se konečně rozhodli vzít si delší volno a vyrazit si užívat společné chvíle s celou rodinou včetně domácího mazlíčka. Ať už jedete na jednodenní výlet, víkendový pobyt nebo si užívat přírody či bazénu na chatu, určitě s sebou balíte dostatek jídla nejen svým ratolestem, ale také svým pejskům a kočkám.

radost_ze_spolecnych_chvil_1_PZ.jpg radost_ze_spolecnych_chvil_2_PZ.jpg radost_ze_spolecnych_chvil_3_PZ.jpg radost_ze_spolecnych_chvil_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nutrilove nabízí široký výběr suchého i mokrého krmiva. Zabalit na cesty s sebou tak můžete nejen granule, ale také konzervy či kapsičky, které jejich každodenní stravu skvěle obohatí.

Pokud jedete na jednodenní výlet a chcete vašemu pejskovi dopřát kvalitní svačinu, doporučujeme Nutrilove dušené filetky v kapsičkách, které jsou plné masa a zakoupit je můžete s kuřecím a hovězím v omáčce. Navíc se jedná o kompletní a vyvážené krmivo, takže vašemu čtyřnohému příteli nebude nic chybět.

Rozhodli jste se vyrazit na chatu nebo víkendový pobyt? Kromě malých kapsiček, které snadno strčíte třeba do kapsy, Nutrilove nabízí také malá balení granulí, která pejskům vydrží a díky jejich velikosti je snadno umístíte třeba do skříňky v kuchyni nebo do špajzu a nezabírají tolik místa, jako velké 8 či 12 kg těžké pytle. Navíc mají všechna balení zip pro snadné uzavírání. Granule Nutrilove jsou plné proteinů a vitamínů a obsahují vše, co váš pes potřebuje pro zdravý a spokojený život. Vybrat si můžete ty nejvhodnější psí granule podle jeho věku nebo velikosti. Pro každého máme vhodnou variantu.

Jestliže máte doma kočičí gurmánku, i pro ni má Nutrilove připravený rozsáhlý výběr produktů. Pokud cestujete se svou kočkou, zabalit jí můžete kapsičky v mnoha příchutích a ve variantách v želé i v omáčce. Zkuste jí naservírovat třeba Nutrilove dušené filetky s atlantským lososem v omáčce a uvidíte, že se bude olizovat.

Pokud nechcete svou kočku krmit pouze kapsičkami, můžete i pro ni přibalit malý pytel granulí, a pokud je kastrovaná či sterilizovaná, zakoupit můžete variantu Nutrilove Sterile se speciálně vyvinutou recepturou přesně na míru.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Prémiové Effiki

O zkušenosti s prémiovou edicí od Effiki se s námi podělila blogerka více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Těžké nohy

Kolagen? Víte, že kromě kostí, kloubních chrupavek a kůže, více

TOP SEX A VZTAHY

Mluvte s dětmi

Přísloví „mlčeti zlato“, neplatí vždy. Trvale „tichá domácnost“ je přesto více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená v tropech

Sychravé počasí nám už naplno předvedlo svou sílu. více

TOP GURMÁN

Zdravé cukrovinky

Vitamínové a multivitamínové cukrovinky zn. VIVIL to je záruka 116 let dlouhé tradice více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Svátečně krásná

Každá z nás chce ve svátečních chvílích zářit. Jak na to, více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více