Tekutá pochoutka – Cat Liquid snack

Text: Prima Žena
17. ledna 2019 | 15:00

Pochoutkám pro kočky jsme se tady již věnovali. Ale pojďme se blíže podívat na nepříliš běžné tekuté pochoutky. Vitakraft je nabízí ve čtyřech příchutích jako jeden z mála výrobců. Zeptali jsme se paní Jany Klodové, obchodní ředitelky, proč zrovna tekuté?

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„Tekutá pochoutka Cat Liquid snack má hned několik výhod. Všichni víme, že kočky nemají přirozený pocit žízně, což může v některých případech vést i k selhání ledvin. Proto je nutné dodávat jim co nejvíce tekutin ve stravě. Dalším důvodem je to, že málokterá kočka má ráda suché krmivo. Pro nás je ale pytlík granulí často mnohem pohodlnější, než zásoby konzerv, odnášení odpadu z nich atd. Cat Liquid snack je kompromisem, který udělá z nechutných granulí neodolatelnou pochoutku. Krmivo jím prostě polijeme, zamícháme a kočka sní granule, kterých by se jinak ani nedotkla. Myslíte, že přeháním? Ani trochu. Vyzkoušejte a uvidíte. No a ten nejpádnější důvod? Zatím jsem nepotkala kočku, které by Cat Liquid nechutnal. Je to lahodná voňavá pochoutka, kterou není třeba kousat. Je zabalena v jednotlivých porcích, takže žádné uskladňování otevřeného balení v lednici. Jen odtrhnout a vymáčknout – klidně i kočce přímo na jazýček.“

Na výběr jsou čtyři chuťové varianty a jak je dobrým zvykem Vitakraftu, každá z nich má i zdravotní benefit: kuře + taurin pro podporu zraku a srdeční činnosti, kachna + beta glukan pro zvýšení imunity, hovězí + inulin pro zdravou střevní flóru a losos + omega3 pro lesklou srst a zdravou kůži.

Pochoutka je nízkokalorická, bez barviv, umělých aromat, konzervačních látek a je vhodná pro kočky od tří měsíců. V balení je 6 jednotlivých porcí. A kde můžete Cat Liquid snack koupit? V Globusu, Kauflandu, Tescu, ale i ve všech dobrých pet shopech v celé republice.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Letní Lasoul

Ráda běháš? Máme pro Tebe tip na originální komplet trička a legín LASOUL, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Oslnivá pleť

Giorgio Armani představuje Luminous Silk Hydrating Primer, hydratační podkladovou více

TOP SEX A VZTAHY

Matky samoživotelky

V České republice je podle Českého statistického úřadu přes 170 tisíc neúplných rodin více

TOP CESTOVÁNÍ

Mamutí stezka

Bude nejdelší v České republice a druhá nejdelší v Evropě. Nová bobová dráha více

TOP GURMÁN

Nealkoholická vína

Chcete si k obědu vychutnat sklenku skvělého vína, ale musíte jet zpět do práce více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více