Tekutá pochoutka – Cat Liquid snack

Text: Prima Žena
17. ledna 2019 | 15:00

Pochoutkám pro kočky jsme se tady již věnovali. Ale pojďme se blíže podívat na nepříliš běžné tekuté pochoutky. Vitakraft je nabízí ve čtyřech příchutích jako jeden z mála výrobců. Zeptali jsme se paní Jany Klodové, obchodní ředitelky, proč zrovna tekuté?

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„Tekutá pochoutka Cat Liquid snack má hned několik výhod. Všichni víme, že kočky nemají přirozený pocit žízně, což může v některých případech vést i k selhání ledvin. Proto je nutné dodávat jim co nejvíce tekutin ve stravě. Dalším důvodem je to, že málokterá kočka má ráda suché krmivo. Pro nás je ale pytlík granulí často mnohem pohodlnější, než zásoby konzerv, odnášení odpadu z nich atd. Cat Liquid snack je kompromisem, který udělá z nechutných granulí neodolatelnou pochoutku. Krmivo jím prostě polijeme, zamícháme a kočka sní granule, kterých by se jinak ani nedotkla. Myslíte, že přeháním? Ani trochu. Vyzkoušejte a uvidíte. No a ten nejpádnější důvod? Zatím jsem nepotkala kočku, které by Cat Liquid nechutnal. Je to lahodná voňavá pochoutka, kterou není třeba kousat. Je zabalena v jednotlivých porcích, takže žádné uskladňování otevřeného balení v lednici. Jen odtrhnout a vymáčknout – klidně i kočce přímo na jazýček.“

Na výběr jsou čtyři chuťové varianty a jak je dobrým zvykem Vitakraftu, každá z nich má i zdravotní benefit: kuře + taurin pro podporu zraku a srdeční činnosti, kachna + beta glukan pro zvýšení imunity, hovězí + inulin pro zdravou střevní flóru a losos + omega3 pro lesklou srst a zdravou kůži.

Pochoutka je nízkokalorická, bez barviv, umělých aromat, konzervačních látek a je vhodná pro kočky od tří měsíců. V balení je 6 jednotlivých porcí. A kde můžete Cat Liquid snack koupit? V Globusu, Kauflandu, Tescu, ale i ve všech dobrých pet shopech v celé republice.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Jarní trendy

První sluneční paprsky probouzí přírodu a vy byste měla provětrat svůj šatník. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Sluneční brýle

Nákup slunečních brýlí se nevyplácí podcenit. Nekvalitní sluneční brýle totiž více

TOP SEX A VZTAHY

Změna profese

Nejenom mladí tápou a hledají své „ideální“ profesní uplatnění. Nespokojenost více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená na surfu

Surfování patří mezi oblíbené sporty po celém světě. Své příznivce získává také více

TOP GURMÁN

Snídáte správně?

Vyvážená snídaně je nejen dobrým startem do nového dne, ale i zdrojem energie více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Ústní voda Herbadent

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, více