Jak na lowcarb dietu

Text: Prima Žena
8. dubna 2021 | 09:00

Lowcarb neboli nízkosacharidová dieta patří k oblíbeným hubnoucím metodám dnešní doby. Jedním z druhů lowcarb je také keto dieta, která je skvělým způsobem, jak shodit přebytečná kila. Při keto dietě je sníženo množství cukrů ve stravě, díky čemuž se v těle nastartuje ketóza – proces, který pomůže zrychlit metabolismus a spalovat tuk rovnoměrně po celém těle.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Výhodou keto diety, kterou nabízejí prověřené společnosti, je navíc dostatečný příjem bílkovin ve stravě, který zajišťuje potřebnou výživu svalové hmoty, proto ji během hubnutí neztrácíte. To nejtěžší je udělat první krok a začít. Jakmile získáte dostatek odvahy k tomu změnit svůj život k lepšímu, získáte i dostatek motivace vydržet až do zdárného konce. Aby pro vás bylo hubnutí pomocí keto diety co nejjednodušší, poradíme vám tipy a triky, jak na to.

Jak si vybrat správnou dietu?
Ztrácíte se v množství dietních programů, balíčků a možností? Nezoufejte, klíč k vaší dietě je schovaný ve vaší jedinečnosti! Délka a typ dietního programu závisí na vašich individuálních hubnoucích cílech, vaší současné váze, typu práce, pohybové aktivitě, věku i pohlaví. Mějte se na pozoru před společnostmi, které nabízejí univerzální dietu pro všechny – to, co funguje vaší kamarádce, pro vás nemusí být vhodné. Doporučujeme si vybrat společnost, která nabízí výživové poradenství. Díky tomu nebudete muset být v nejistotě, zda vám bude zvolená dieta fungovat, zároveň získáte průvodce, se kterým budete moct průběh hubnutí konzultovat.

Kdy s dietou začít?
První dny zvykání na nový pravidelný režim v jídlech a dostatečný pitný režim mohou být náročné, proto se doporučuje začít o víkendu nebo během volna. Věnujte tento čas sama sobě, dostatečně odpočívejte a relaxujte. Pozitivní naladění mysli hraje při hubnutí velkou roli. Chystáte se na změnu svého života k lepšímu a postava snů se vám už rýsuje před očima! Pochvalte se za tento krok, který pro sebe a své zdraví děláte. Keto dieta vám pomůže nejen s centimetry v pase, ale je známá svými blahodárnými účinky na zdraví. Je prevencí obezity, kardiovaskulárních onemocnění, upravuje hladinu cholesterolu a inzulinu, což pomáhá při léčbě cukrovky.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Stylový muž

Každý muž je rád chválen a pochvala upraveného zevnějšku platí dvojnásob, více

TOP SEX A VZTAHY

Rutina v sexu

Stereotypní partnerský sex v současnosti trápí 85 % párů. Vyplývá to z nejnovějšího více

TOP DOMOV

Zdravé vaření

Zachovat si a udržovat zdravý rozum, když se soustředíte na všechny aspekty více

TOP SPOLEČNOST

Tereza Ramba

Rozhovor s Terezou Ramba k nové kolekci Doma manželského více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více