Populární Ketodieta

Popularni_ketodieta_1_PZ.jpg popularni_ketodieta_2_PZ.jpg popularni_ketodieta_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Účinnost správný ketodiety se dostaví rychle. Je však důležité svěřit se do rukou odborníků. ,,Nekontrolované poskytování ketodiety přináší významné riziko rozvoje nejen ketoacidózy a metabolického rozvratu, ale ve své vysoce-proteinové formě není vhodná pro pacienty s onemocněním ledvin, jater, nevyrovnanou cukrovkou a srdečním selháním,” tvrdí obezitolog a odborný medicínský garant NUTRI FOOD PLAN Prof. MUDr. Vladimír Teplan, DrSc.

Dieta má pozitivní vliv na stav kloubů, dnu, výskyt močových kamenů ale při opravdovém úspěchu i na celkovou psychickou harmonii člověka. Je však nutný vysoký příjem tekutin a vyrovnání minerálů, především draslíku a hořčíku při delším užívání.
 
I ketodieta je chutná!
Profesionální, odborný a seriózní přístup. Přesně tyto aspekty splňuje NUTRI FOOD PLAN. V rámci svých programů a potravin nabízejí odbornost, kterou vám nenabízí žádná internetová stránka či fórum.

Právě při ketodietě je důležité hubnutí pod dohledem certifikovaných výživových poradců. NUTRI FOOD PLAN proto nabízí i nutričně vyvážené potraviny určené pro celodenní náhradu stravy. Chutný koktejl místo snídaně, sytá polévka na oběd, či skvělé tyčinky plné energie. I toto je zdravá a chutná forma ketodiety.

S pomocí poradců si můžete vybrat hubnoucí program, 14 denní detox, nebo jen úpravu jídelníčku s nízkosacharidovými potravinami, které vás udrží v TOP kondici.  Dohromady máte k dispozici 6 individuálních účinných programů na redukci a kontrolu hmotnosti.

1 2 další strana »

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Hydratece pleti

Nezapomeňte, že pleť nikdy nebude mladistvá a pevná, pokud jí chybí voda. více

TOP DOMOV

Stylově sladěno

Renovace interiéru, nebo naopak pokud vybavujete svůj dům či byt prvně více

TOP SPOLEČNOST

Signal Festival

Osmý ročník Signal Festivalu představí návštěvníkům 15 uměleckých instalací. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více