Zdravé občerstvení za rozumné ceny

Text: Prima Žena
26. srpna 2011 | 10:00

Snídaně, lehký oběd nebo svačina pro příznivce zdravé, racionální výživy včetně vegetariánů, v bio kvalitě za bezkonkurenční ceny, to vše s sebou. Na těchto atraktivních základech staví svou nabídku nové bistro Soup & Salad na pražském Újezdě 46.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Každý den výběr ze čtyř polévek (porce za 25 Kč) a mnoha druhů čerstvých sendvičů (např. sendvič s tuňákem a sýrem Brie za 30 Kč), quichů, chlebíčků, zdravých salátů (zeleninový salát s pohankou, salát s naklíčenou čočkou za 40 Kč nebo zeleninový salát s mozzarellou a cherry rajčátky, ovocný salát za 30 Kč a kuskus se sušenými rajčaty dokonce za pouhých 20 Kč), domácích koláčů a zákusků (např. tiramisu s višněmi za 28 Kč) i jednoduchých „hlavních“ jídel (např. vegetariánské lasagne s tomatovou omáčkou za 45 Kč). V sortimentu prodávaných nápojů nechybí čerstvé džusy. Bez problémů se tady dají nakoupit zásoby na víkend na chalupě či piknik s přáteli. Otevřeno je od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin, v sobotu od 10 do 16 hodin. Každý pracovní den od 17 hodin Soup & Salad v rámci „happy hour“ prodává pečivo a hotová jídla za 50 % ceny (do vyprodání zásob).

Soup & Salad se stává oblíbenou zastávkou studentů, maminek s dětmi při výletech na blízký Petřín a vlastně každého, koho v centru Prahy zastihne hlad a nemá čas, peníze či chuť na návštěvu některé z restaurací. Výtečné jídlo je možné sníst přímo v malém bistru u dvou stolků ke stání nebo si jej jednoduše vzít s sebou - k dispozici jsou ekologické obaly z papíru a dřevěné příbory. Soup & Salad na Újezdě oživuje tradici malých útulných bufetů s prvotřídní nabídkou čerstvých jídel za rozumné ceny.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Ucpané póry

K častým kosmetickým problémům mnoha žen i můžu patří i ucpané póry a černé více

TOP SEX A VZTAHY

Závislost doby

…i 10 minut bez telefonu pro mnohé znamená stres více

TOP DOMOV

Zdravý trávník

Zelený koberec, po kterém je radost se procházet si přeje každý majitel rodinného domu, více

TOP CESTOVÁNÍ

Mamutí stezka

Bude nejdelší v České republice a druhá nejdelší v Evropě. Nová bobová dráha více

TOP SPOLEČNOST

Divadelní festival

Už začátkem září vypukne pátý ročník Divadelního festivalu Kutná Hora. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více