Dopřejte si klidnou chvilku

Text: Prima Žena
23. března 2020 | 09:00

Nikdy nepodceňte šálek dobrého horkého čaje! Kvalitní čaj totiž dokáže zlepšit den, uklidnit mysl a navodit příjemnou atmosféru. Dopřejte si doušek voňavého nápoje a nechte se svým šálkem odnést na louky plné léčivých bylin a exotické plantáže.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pochutnejte si například na lahodné směsi Klidná poezie. Složení rooibos, meduňkový a ostružinový list, citrónová tráva či chrpa vás ukolébají na nasládlých bylinkových tónech. Africký čaj červený rooibos používají ženy z jihoafrických kmenů k uklidnění a uspání svých dětí. Chutná po medu a obsahuje důležité vitamíny a minerály. Originální směs Budhova inspirace kombinuje kvalitní zelený čaj, exotické ovoce jako ananas, mango či papáju, růžový pepř nebo měsíček. Dohromady tvoří lehký čaj nezvyklé chuti, který si vychutnáte třeba po meditaci.

S jarem přichází doba na spláchnutí stresu a všech nečistot, které se v těle nashromáždily během chladného období. Ve speciální směsi Antistres odhalíte jmelí, lusky, třezalku, listy břízy, ginkga a kopřivy a citronovou trávu. V čaji Detox Full je jedinečná kombinace zeleného čaje China Chun Mee, čaj maté, zelený rooibos, myrtovník citronový a citrónová tráva. Oba skvěle chutnají a pomáhají tělu nastartovat se do nové sezóny a připravit se na nové výzvy. Zvyšte obranyschopnost svého organismu a připravte si lahodný čaj ze Skalní růže, který je účinný především na infekční onemocnění způsobené viry, na záněty horních cest dýchacích a je známé také jako přírodní antioxidant.

Všechny tyto čaje se pyšní ochrannou známkou Great Tea Garden. Jejich majitelem je rodinná firma Čajová zahrada, která se již dvacet let stará o to, abyste si mohli dopřát ten nejkvalitnější čaj a kávu z celého světa. Produkty si můžete objednat v e-shopu na www.cajova-zahrada.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Bylinky proti virům

Únava, bolest svalů a kloubů a zvýšená teplota. Přestože před podobnými příznaky více

TOP SEX A VZTAHY

Předehra je důležitá

Minimálně šestiminutová předehra je klíčem k uspokojivému milování. Pro většinu lidí více

TOP DOMOV

Změna operátora

Přemýšlíte o změně operátora a chcete se vyhnout nepříjemnostem s přenosem více

TOP SPOLEČNOST

Termohrnek.cz

V minulém článku jsme se zaměřili na nabídku našeho e-shopu. Nyní pro vás máme více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více