Oslavte měsíc růžového vína

Text: Prima Žena
1. května 2019 | 09:00

Romantika a víno k sobě zkrátka patří. A jak lépe zahájit květen pod rozkvetlou třešní než se sklenkou dobrého vína? První máj je nejen svátkem všech zamilovaných, ale také růžových vín, jejichž oslavy probíhají po celý měsíc. Prožijte romantické chvilky s exotickou chutí španělských vinic a ochutnejte prémiová vína značky Familia Torres, která se umístila na druhé příčce žebříčku The World’s Most Admired Wine Brand 2019, u nás exkluzivně dostupná v Global Wines & Spirits.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Romantické chvilky s Viña Esmeralda Rosé
Oslavte 1. máj s chutí exotických dálek. Podmanivá, světle růžová barva vína Esmeralda podtrhuje tu pravou jarní atmosféru a přímo vybízí k romantické večeři s partnerem či přáteli. Nechte se unášet intenzivní a elegantní chutí, která skvěle doplní celou škálu jídel od Caprese salátu až po uzené ryby, asijská jídla, lososa nebo tuňáka. Bohatá vůně s aroma citronové marmelády a jemným dotekem likéru z růží už jenom dovrší zážitek z pití tohoto osvěžujícího nápoje.

Oddejte se květinovému aroma Sangre de Toro Rosado
Stále se rozmýšlíte, jakou pozornost darovat svým milovaným na 1. máje? Vsaďte na lahev růžového vína Sangre de Toro, které nejen dobře vypadá, ale především skvěle chutná. Již aromatická vůně s tóny květin a ovoce, v níž vyniká především růže, granátové jablko a mučenka, naladí každého na svěží květnovou atmosféru.  Jemná chuť disponuje stejně jako vůně ovocnou sladkostí a skvěle se hodí ke španělským tapas, uzenému masu, zelenině nebo těstovinám.

De Casta Rosado na jarní posezení
S příchodem května je čas vyrazit do ulic a užít si rozkvetlou atmosféru jarního města. Vezměte na svá oblíbená místa lahev španělské chuti De Casta Rosado a zapijte jedinečnost každého slunečného okamžiku. Odrůdy Garnacha tinta a Cariñena dodávají vínu osobitý styl, intenzivní malinově růžovou barvu a ovocné aroma jahod a červeného pomeranče. Bohatá a plná chuť je ideální pro odpoledne strávené v oblíbeném parku nebo pro podvečer na náplavce.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vyvarujte se stresu

Žijeme v uspěchané době. Určitě i vy máte někdy pocit, že se celý den plahočíte v práci, více

TOP SEX A VZTAHY

Hypnoterapie

Špatné soustředění, fobie, úzkostné i depresivní stavy, poruchy spánku, alergie, i více

TOP DOMOV

Titanzinek

Místo pro setkávání generací. Dřevostavba s obkladem z kamene, cedru více

TOP CESTOVÁNÍ

Vysněná dovolená

Češi jsou známí svou spořivostí, úspory si v Česku tvoří většina domácností. Z průzkumu více

TOP SPOLEČNOST

EtikButik

EtikButik, obchod s etickou módou a veganskou obuví na začátku srpna otevřel více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více