Oslavte měsíc růžového vína

Text: Prima Žena
1. května 2019 | 09:00

Romantika a víno k sobě zkrátka patří. A jak lépe zahájit květen pod rozkvetlou třešní než se sklenkou dobrého vína? První máj je nejen svátkem všech zamilovaných, ale také růžových vín, jejichž oslavy probíhají po celý měsíc. Prožijte romantické chvilky s exotickou chutí španělských vinic a ochutnejte prémiová vína značky Familia Torres, která se umístila na druhé příčce žebříčku The World’s Most Admired Wine Brand 2019, u nás exkluzivně dostupná v Global Wines & Spirits.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Romantické chvilky s Viña Esmeralda Rosé
Oslavte 1. máj s chutí exotických dálek. Podmanivá, světle růžová barva vína Esmeralda podtrhuje tu pravou jarní atmosféru a přímo vybízí k romantické večeři s partnerem či přáteli. Nechte se unášet intenzivní a elegantní chutí, která skvěle doplní celou škálu jídel od Caprese salátu až po uzené ryby, asijská jídla, lososa nebo tuňáka. Bohatá vůně s aroma citronové marmelády a jemným dotekem likéru z růží už jenom dovrší zážitek z pití tohoto osvěžujícího nápoje.

Oddejte se květinovému aroma Sangre de Toro Rosado
Stále se rozmýšlíte, jakou pozornost darovat svým milovaným na 1. máje? Vsaďte na lahev růžového vína Sangre de Toro, které nejen dobře vypadá, ale především skvěle chutná. Již aromatická vůně s tóny květin a ovoce, v níž vyniká především růže, granátové jablko a mučenka, naladí každého na svěží květnovou atmosféru.  Jemná chuť disponuje stejně jako vůně ovocnou sladkostí a skvěle se hodí ke španělským tapas, uzenému masu, zelenině nebo těstovinám.

De Casta Rosado na jarní posezení
S příchodem května je čas vyrazit do ulic a užít si rozkvetlou atmosféru jarního města. Vezměte na svá oblíbená místa lahev španělské chuti De Casta Rosado a zapijte jedinečnost každého slunečného okamžiku. Odrůdy Garnacha tinta a Cariñena dodávají vínu osobitý styl, intenzivní malinově růžovou barvu a ovocné aroma jahod a červeného pomeranče. Bohatá a plná chuť je ideální pro odpoledne strávené v oblíbeném parku nebo pro podvečer na náplavce.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zpět do kondice

Dlouhodobé trvání omezeného zákazu vycházení a nedostupnost většiny více

TOP SEX A VZTAHY

Přechozený vztah

Jste v dlouhodobějším vztahu a přišly problémy? Tak možná řešíte, více

TOP DOMOV

Domácí lékarna

Až budete dělat v domácnosti pravidelný úklid, nezapomeňte, že si jej zaslouží více

TOP CESTOVÁNÍ

České hory

Dovolená v Česku není z nouze ctnost. Je to jen návrat k domácímu zlatu, více

TOP SPOLEČNOST

Den dětí

Čas letí jako voda a po roce se opět o slovo hlásí Mezinárodní den dětí. více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více