Florian Active+

Text: Prima Žena
20. ledna 2021 | 09:00

Společnost Olma nasadila do boje za štíhlé postavy novinku – jogurty Florian Active+ a Florian Active+ drink. Všechny varianty úžasně chutnají, ale složením jsou vhodné jako užitečný doplněk funkčního jídelníčku aktivního životního stylu. Také proto byly vybrány pro vzájemnou spolupráci s firmou Nutrend. Jogurty a drinky Florian Active+ se vzájemně doplňují s tyčinkami Be Slim v projektu „Be Active, Be Slim“.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

V tomto projektu se společnosti Olma a Nutrend propojily nejen s důrazem na aktivní a zdravý životní styl, ale především na poctivost a kvalitu výrobků, které chutnají. Portál beactivebeslim.cz není jen o jídle, je to také zdroj článků a videí, která inspirují lidi s aktivním přístupem k životu. Dát si Florian Active+ po tréninku ostatně doporučila na facebooku Olmy také Olga Šípková v olomouckém Nutrend Worldu.

Ke spokojenosti zákazníků se Nutrend s Olmou spojují také v rámci spotřebitelské soutěže a společných balíčků. Od 1. 12. 2020 lze například využít kód ze zadní strany jogurtů Florian Active+ pro 20% slevu na nákup produktů Nutrend a otevřít si tréninkovou lekci na onlinefitness.cz.

Tyčinky Be slim podobně jako většinu produktů od společnosti Nutrend vyznavači aktivního stylu znají. Novinkouna trhu pro tuto cílovou skupinu jsou jogurty Florian  Active+ a kysané nápoje Florian Active+ Drink.

Jogurty mají plnou příjemně nakyslou chuť, nízký obsah tuku a zvýšené množství bílkovin. Každý kelímek také obsahuje miliardy živých bakterií včetně výjimečné probiotické kultury BB-12 ®. Verze s borůvkovou a malinovou příchutí mají celkový obsah cukru nižší o 40 % a sacharózy mají dokonce méně až o 60 %.

Florian Active+ drink je zakysaný mléčný nápoj s nízkým obsahem tuku a zdrojem kvalitních bílkovin, který zasytí a nezatíží organizmus. Vyniká jedinečnou kombinací pěti druhů kulturních bakterií, z nichž tři jsou probiotické. Přínos nápoje je silnější použitím kultur, které jsou schopny lépe ovlivnit mikrobiom. Překonávat únavu a posilovat imunitu pomáhá nejen miliarda živých bakterií, ale také 60 % denní dávky vitaminů C, D, B6, B9 a B12 v každé láhvi.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vlasové trendy 2021

Od divokých ofin až po futuristické drdoly. Porota složená ze stylistů společnosti více

TOP SEX A VZTAHY

Status rozvedená

Rozvedená je každá druhá. Pokud se to stalo i vám, nemá cenu rezignovat více

TOP DOMOV

Trendy designovky

Česká značka elektrospotřebičů Concept přišla na trh s novými produkty více

TOP SPOLEČNOST

Královská rodina

Ženy hýbou světem a o členkách britské královské rodiny to platí dvojnásob. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více