Křupejte bez výčitek

Text: Prima Žena
31. července 2020 | 12:00

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla, kterému nelze odolat. A co si zakřupat bez výčitek? Místo bramborových teď můžete mlsat luštěninové chipsy v nejatraktivnějších příchutích. Jsou mnohem zdravější a rychleji zasytí. Pro plavkovou sezónu jako stvořené.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Chipsy my Češi zkrátka milujeme. Dovedete si představit větší pohodu, než otevřít balíček křupavých chipsů a chroupat jeden za druhým? Jenže častá konzumace této pochoutky má na lidský organismus přímo destruktivní vliv. Hrozí obezita, cukrovka, vysoký tlak, cévní onemocnění a mnohá další rizika. Naštěstí už chytré české hlavy vymyslely řešení: místo z brambor vyrábějí křupavou pochoutku z hrachu, čočky, fazolí nebo cizrny. Chipsy z luštěninové mouky z řady StripsChips se rychle staly hitem: Svou chutí i křupavostí za těmi bramborovými v ničem nezaostávají, přitom jsou však nesrovnatelně zdravější. Zatímco při výrobě bramborových chipsů vzniká nesmírně škodlivý akrylamid, luštěninovou pochoutku můžete chroupat bez výčitek. Navíc je nadupaná vlákninou, takže rychle zasytí, a je proto skvělou volbou pro plavkovou sezónu. Pochutnání bez přejídání se totiž pozitivně odrazí na vaší linii.

Pikantní novinka voní po kouři a uzených chilli papričkách
Letošní léto si přijdou na své milovníci pikantních chutí a vůní. Nová příchuť Smoked Jalapeňos z řady StripsChips je vyrobena z hrachu a uzených chilli papriček. Jalapeňos vynikají nejen svou příjemnou štiplavostí, ale jsou také bohatým zdrojem živin a podporují trávení. Hrachový základ zase dodá tělu přírodní bílkoviny, minerály a spoustu vlákniny. „Ruku na srdce – hrachovou kaši nebo polévku si většina z nás nedává tak pravidelně, jak by naše tělo potřebovalo. Chipsy v atraktivní pikantní příchuti jsou pochoutka, která spojí příjemné s užitečným,“ vysvětluje ředitel StripsChips Jan Novotný, který se na vývoji řady Smoked Jalapeňos osobně podílel. Tak na křupanou třeba u vody nebo na letní párty! 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Cesta ke zdraví

„Do Německa jsem šel svobodný s jednou sportovní taškou, a když jsem více

TOP DOMOV

Stylově sladěno

Renovace interiéru, nebo naopak pokud vybavujete svůj dům či byt prvně více

TOP SPOLEČNOST

FOR INTERIOR 2020

Jednou z nejzásadnějších akcí podzimu pro nábytkářské odvětví bude více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více