Luxusní belgické pralinky a čokoláda

Text: Prima Žena
14. prosince 2017 | 11:00

Naší specialitou jsou výrobky producentů,jenž patří k největším evropským a světovým výrobcům s garantovaným belgickým původem, prvotřídní jakostí a především dárkovým vzhledem. Naše produkty můžete zakoupit v eshopu Chocoskyshop.cz

luxusni_belgicke_pralinky_1_PZ.jpg luxusni_belgicke_pralinky_2_PZ.jpg luxusni_belgicke_pralinky_3_PZ.jpg luxusni_belgicke_pralinky_4_PZ.jpg luxusni_belgicke_pralinky_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Společnost obchoduje na českém trhu již od roku 1994. Základem našeho obchodního portfolia jsou belgické pralinky výrobců Vandebulcke, Meroso Food, Hamlet, Kim´s Chocolates-Cachet, Q Chocolates-Bianca, ICKX a Baronie, dále pak i další typicky  belgické produkty jako jsou vynikající máslové či mandlové vafle a sušenky z produkce  rodinné firmy Destrooper Olivier.

Novinkou v naší nabídce jsou makronky výrobce tohoto sladkého mandlového pečiva firmy Poppies. Nabízíme 3 velikosti s třemi druhy náplní.

Další prodejní potenciál je tvořen výrobky Snack Food Poco Loco.Jedná se o ucelenou řadu výrobků vycházejících z mexické kuchyně jako jsou tortilla chips, salsy a wrapy různých chuťových variant a prodejních balení.Zde je opět důraz kladen na kvalitu výrobků,ucelenost nabídky a atraktivní vzhled. Dovážený sortiment pak uzavírají prémiové citrusové koncentráty italského výrobce L.A.S.Polenghi-group.Jedná se především o unikátní  100% koncentráty z dužin citrusových plodů ve skleněných obalech.

Tyto produkty můžete zakoupit  nejen na našem eshopu, ale i v kamenném dárkovém obchodu CHOCOSKY v centru Prahy na adrese: Vodičkova 31,přízemí prodejní pasáže Gallery Myšák. Zde naleznete kompletní prezentaci všech námi dovážených produktů doplněných o zdařilý výběr italských, španělských a argentinských vín a značkového alkoholu.

Více informací na:www.chocoskyshop.cz a na www.belvec.cz

Těšíme se na vaši návštěvu. 
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Střevní imunita

Cukrovka, Crohnova choroba, ulcerózní kolitida, ale také rakovina. více

TOP SEX A VZTAHY

Přiznání

Vždycky měl víc kamarádek než kamarádů. Holky na něj vlastně letěly už od školky. více

TOP DOMOV

Kvalitní dveře

Každý den se jich neustále dotýkáme a neustále jimi procházíme. více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená na Lipně

Užijte si dovolenou na Lipně v krásné krajině obklopené šumavskými lesy více

TOP SPOLEČNOST

Tvoříme šperky

Přijďte si vyrobit originální náramek z exotických kamenů z ostrova Tenerife. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Čerstvé jizvy

Jizva znamená porušení celistvosti kůže. více

Nejnovější trendy

Prestižní evropský veletrh EUROCUCINA se v letošním roce opět těšil obrovskému zájmu více