Luxusní belgické pralinky a čokoláda

Text: Prima Žena
14. prosince 2017 | 11:00

Naší specialitou jsou výrobky producentů,jenž patří k největším evropským a světovým výrobcům s garantovaným belgickým původem, prvotřídní jakostí a především dárkovým vzhledem. Naše produkty můžete zakoupit v eshopu Chocoskyshop.cz

luxusni_belgicke_pralinky_1_PZ.jpg luxusni_belgicke_pralinky_2_PZ.jpg luxusni_belgicke_pralinky_3_PZ.jpg luxusni_belgicke_pralinky_4_PZ.jpg luxusni_belgicke_pralinky_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Společnost obchoduje na českém trhu již od roku 1994. Základem našeho obchodního portfolia jsou belgické pralinky výrobců Vandebulcke, Meroso Food, Hamlet, Kim´s Chocolates-Cachet, Q Chocolates-Bianca, ICKX a Baronie, dále pak i další typicky  belgické produkty jako jsou vynikající máslové či mandlové vafle a sušenky z produkce  rodinné firmy Destrooper Olivier.

Novinkou v naší nabídce jsou makronky výrobce tohoto sladkého mandlového pečiva firmy Poppies. Nabízíme 3 velikosti s třemi druhy náplní.

Další prodejní potenciál je tvořen výrobky Snack Food Poco Loco.Jedná se o ucelenou řadu výrobků vycházejících z mexické kuchyně jako jsou tortilla chips, salsy a wrapy různých chuťových variant a prodejních balení.Zde je opět důraz kladen na kvalitu výrobků,ucelenost nabídky a atraktivní vzhled. Dovážený sortiment pak uzavírají prémiové citrusové koncentráty italského výrobce L.A.S.Polenghi-group.Jedná se především o unikátní  100% koncentráty z dužin citrusových plodů ve skleněných obalech.

Tyto produkty můžete zakoupit  nejen na našem eshopu, ale i v kamenném dárkovém obchodu CHOCOSKY v centru Prahy na adrese: Vodičkova 31,přízemí prodejní pasáže Gallery Myšák. Zde naleznete kompletní prezentaci všech námi dovážených produktů doplněných o zdařilý výběr italských, španělských a argentinských vín a značkového alkoholu.

Více informací na:www.chocoskyshop.cz a na www.belvec.cz

Těšíme se na vaši návštěvu. 
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

5 faktů o menopauze

Ženy mohou po nástupu perimenopauzy očekávat nárůst tělesné hmotnosti zhruba více

TOP SEX A VZTAHY

Muži ze second handu

Zamilovat se do rozvedeného muže? Může se to stát i vám. Čím starší jste, tím více

TOP DOMOV

Pojištění domácnosti

Pokud vlastníte dům nebo byt, pravděpodobně jste taky podepsali smlouvu více

TOP SPOLEČNOST

Divadelní romantika

Úspěšná divadelní představení se nemusí nutně pojit pouze s velkými scénami. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Ústní voda Herbadent

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, více