Luxusní belgické pralinky a čokoláda

Text: Prima Žena
14. prosince 2017 | 11:00

Naší specialitou jsou výrobky producentů,jenž patří k největším evropským a světovým výrobcům s garantovaným belgickým původem, prvotřídní jakostí a především dárkovým vzhledem. Naše produkty můžete zakoupit v eshopu Chocoskyshop.cz

luxusni_belgicke_pralinky_1_PZ.jpg luxusni_belgicke_pralinky_2_PZ.jpg luxusni_belgicke_pralinky_3_PZ.jpg luxusni_belgicke_pralinky_4_PZ.jpg luxusni_belgicke_pralinky_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Společnost obchoduje na českém trhu již od roku 1994. Základem našeho obchodního portfolia jsou belgické pralinky výrobců Vandebulcke, Meroso Food, Hamlet, Kim´s Chocolates-Cachet, Q Chocolates-Bianca, ICKX a Baronie, dále pak i další typicky  belgické produkty jako jsou vynikající máslové či mandlové vafle a sušenky z produkce  rodinné firmy Destrooper Olivier.

Novinkou v naší nabídce jsou makronky výrobce tohoto sladkého mandlového pečiva firmy Poppies. Nabízíme 3 velikosti s třemi druhy náplní.

Další prodejní potenciál je tvořen výrobky Snack Food Poco Loco.Jedná se o ucelenou řadu výrobků vycházejících z mexické kuchyně jako jsou tortilla chips, salsy a wrapy různých chuťových variant a prodejních balení.Zde je opět důraz kladen na kvalitu výrobků,ucelenost nabídky a atraktivní vzhled. Dovážený sortiment pak uzavírají prémiové citrusové koncentráty italského výrobce L.A.S.Polenghi-group.Jedná se především o unikátní  100% koncentráty z dužin citrusových plodů ve skleněných obalech.

Tyto produkty můžete zakoupit  nejen na našem eshopu, ale i v kamenném dárkovém obchodu CHOCOSKY v centru Prahy na adrese: Vodičkova 31,přízemí prodejní pasáže Gallery Myšák. Zde naleznete kompletní prezentaci všech námi dovážených produktů doplněných o zdařilý výběr italských, španělských a argentinských vín a značkového alkoholu.

Více informací na:www.chocoskyshop.cz a na www.belvec.cz

Těšíme se na vaši návštěvu. 
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Konopné mazání

Křečové žíly jsou z 80% záležitostí genetické dispozice, naše babičky více

TOP SEX A VZTAHY

Kamarádské peklo

Máte nejlepší kamarádku, která s vámi tráví spoustu času. více

TOP DOMOV

Útulné posezení

Co si vybavíte, když se řekne "léto"? Letní dovolenou a odpočinek někde na sluníčku? více

TOP CESTOVÁNÍ

Dolní Morava

Nechte se rozmazlovat v horském resortu Dolní Morava a dopřejte si podzimní výle více

TOP SPOLEČNOST

Krása Mototechny

Značka Mototechna, kterou znají lidé ještě z dob socializmu, více

Sex na usmířenou

V jedné chvíli se hádáte, křičíte na sebe, ale o pár vteřin později vás pohlcuje více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více

Sluneční péče

Protože pobyt na slunci není bez rizika, vyvinula značka Sothys více