Pražská čokoláda představuje Alunu

Text: Prima Žena
5. dubna 2019 | 12:00

Luxusní tabulková čokoláda Aluna (bean to bar) je zhmotněným snem milovníků a znalců čokolády. Pečlivě zpracovaná od bobu až po tabulku (jak ostatně předznamenává její název). Zabalená do originálního papírového obalu s motivem kolibříka. Povznášející do netušených čokoládových dimenzí. Stačí ochutnat a uvěříte…

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Tři druhy bean to bar čokolády Aluna, mléčné 44% a 55% nebo 77% hořké čokolády, jsou  absolutním triumfem prémiového brandu luxusních čokolád Steiner & Kovarik. „Chtěli jsme nabídnout prvotřídní kvalitu a nezaměnitelnou chuť poctivé kvalitní čokolády, proto jsme procestovali několik zemí Jižní a Střední Ameriky, abychom objevili ty správné čokoládové boby. Získali jsme je v Kolumbii, na rodinné farmě Juana Gonzálese. Každý člen této rodiny je hrdý na způsob ekologického a láskyplného pěstování bobů bez jakékoli chemie,” přibližují genezi vzniku čokolád Aluna zakladatelé značky Silvie Steinerová a Petr Kovařík, partneři v podnikání i v životě. Společně se svým týmem kousek po kousku postupně dávali dohromady kombinaci různých ingrediencí, až dosáhli vyvážené a smyslné chuti. Kouzlo ručně vyráběné čokolády Aluna se skrývá ve spojení výtečných kakaových bobů, mléka, prvotřídního cukru z kokosových květů a vydatné dávky vášně a lásky k cukrářskému řemeslu.

Prémiová značka luxusních čokolád  Steiner & Kovarik je součástí portfolia ryze české rodinné firmy Pražská čokoláda, která za čtrnáct let existence úspěšně  expandovala na domácí i zahraniční trhy. Spektrum jejích produktů je vskutku jedinečné. Pod historickou značkou Nachfolger firma vyrábí různé druhy čokoládových miniaturek v celé škále dárkového balení, čokoládové tabulky s kresbami historické Prahy či tyčinky z vrstvené čokolády s fotografiemi pražských památek na obalech. Značka Steiner & Kovarik se vyznačuje modernějšími designy a experimentálními chutěmi. Už od roku 2006 se společnost věnuje také profesionální zakázkové výrobě pro firmy i jednotlivce a produkci promočních a reklamních čokolád na míru. 

Pražská čokoláda v současnosti provozuje e-shop a deset vlastních značkových prodejen. Pět z nich se nachází v historickém centru Prahy – na Malé Straně a na Starém Městě, dva jsou v duty free zóně na pražském Letišti Václava Havla a tři v zahraničí.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Tajemství vůní

Zavřete oči a vybavte si nějakou příjemnou vzpomínku se vším všudy. více

TOP SEX A VZTAHY

Svatba ano či ne?

Svatební oslavy i obřad se mohou velmi prodražit. Pronájem prostor, oběd více

TOP DOMOV

Druhy podlah

Ať už máte doma krásnou dřevěnou podlahu anebo lacinější laminátovou imitaci, více

TOP CESTOVÁNÍ

Rodinná slavnost

Podnikněte s celou rodinou výpravu do přírody, která nyní pulzuje jarní energií! více

TOP SPOLEČNOST

Divadlo Viola

Atraktivní výstavní program v předsálí legendárního Divadla Viola na Národní třídě více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více