Pražská čokoláda představuje Alunu

Text: Prima Žena
5. dubna 2019 | 12:00

Luxusní tabulková čokoláda Aluna (bean to bar) je zhmotněným snem milovníků a znalců čokolády. Pečlivě zpracovaná od bobu až po tabulku (jak ostatně předznamenává její název). Zabalená do originálního papírového obalu s motivem kolibříka. Povznášející do netušených čokoládových dimenzí. Stačí ochutnat a uvěříte…

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Tři druhy bean to bar čokolády Aluna, mléčné 44% a 55% nebo 77% hořké čokolády, jsou  absolutním triumfem prémiového brandu luxusních čokolád Steiner & Kovarik. „Chtěli jsme nabídnout prvotřídní kvalitu a nezaměnitelnou chuť poctivé kvalitní čokolády, proto jsme procestovali několik zemí Jižní a Střední Ameriky, abychom objevili ty správné čokoládové boby. Získali jsme je v Kolumbii, na rodinné farmě Juana Gonzálese. Každý člen této rodiny je hrdý na způsob ekologického a láskyplného pěstování bobů bez jakékoli chemie,” přibližují genezi vzniku čokolád Aluna zakladatelé značky Silvie Steinerová a Petr Kovařík, partneři v podnikání i v životě. Společně se svým týmem kousek po kousku postupně dávali dohromady kombinaci různých ingrediencí, až dosáhli vyvážené a smyslné chuti. Kouzlo ručně vyráběné čokolády Aluna se skrývá ve spojení výtečných kakaových bobů, mléka, prvotřídního cukru z kokosových květů a vydatné dávky vášně a lásky k cukrářskému řemeslu.

Prémiová značka luxusních čokolád  Steiner & Kovarik je součástí portfolia ryze české rodinné firmy Pražská čokoláda, která za čtrnáct let existence úspěšně  expandovala na domácí i zahraniční trhy. Spektrum jejích produktů je vskutku jedinečné. Pod historickou značkou Nachfolger firma vyrábí různé druhy čokoládových miniaturek v celé škále dárkového balení, čokoládové tabulky s kresbami historické Prahy či tyčinky z vrstvené čokolády s fotografiemi pražských památek na obalech. Značka Steiner & Kovarik se vyznačuje modernějšími designy a experimentálními chutěmi. Už od roku 2006 se společnost věnuje také profesionální zakázkové výrobě pro firmy i jednotlivce a produkci promočních a reklamních čokolád na míru. 

Pražská čokoláda v současnosti provozuje e-shop a deset vlastních značkových prodejen. Pět z nich se nachází v historickém centru Prahy – na Malé Straně a na Starém Městě, dva jsou v duty free zóně na pražském Letišti Václava Havla a tři v zahraničí.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Splate kalorie

Není žádným tajemstvím, že když chcete být ve formě, musíte si udržet více

TOP SEX A VZTAHY

Závislost doby

…i 10 minut bez telefonu pro mnohé znamená stres více

TOP DOMOV

Cestování s dětmi

Blíží se čas dovolených a možná už přemýšlíte, kam s dětmi vyrazit. Pokud jsou více

TOP CESTOVÁNÍ

Mamutí stezka

Bude nejdelší v České republice a druhá nejdelší v Evropě. Nová bobová dráha více

TOP SPOLEČNOST

Letni Letná

Přechodem přes Vltavu ve výšce 35 metrů na laně dlouhém 350 metrů odstartuje více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více