Raw jedině z MyRaw

Text: Prima Žena
30. října 2018 | 12:00

Tak přesně toto říkají zákazníci kavárny MyRaw Café v Praze a bistra MyRaw Food baru v Brně. Totéž říkají také účastníci kurzů „nevaření“, které majitelka Mirka Malaníková se svojí dcerou Petrou pravidelně v kavárně a bistru pořádá.

raw_jedine_z_myraw_1_PZ.jpg raw_jedine_z_myraw_2_PZ.jpg raw_jedine_z_myraw_4_PZ.jpg raw_jedine_z_myraw_3_PZ.jpg raw_jedine_z_myraw_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

MyRaw Café v Dlouhé ulici v Praze byla první otevřenou provozovnou, kterou rodina Malaníkových dne 9.9.2014 otevřela. O rok později, kdy už kavárna nestačila vyrábět pro své zákazníky, se rodinná firma MyRaw Food  rozrostla o výrobnu v Roztokách u Prahy. Zde se připravují nejen raw dezerty pro potřeby vlastní kavárny, ale také dorty na objednávku, svatební a firemní catering.

Poslední otevřenou pobočkou je MyRaw Food Bar v Brně, v Tržnici na Zelném trhu. Všechny provozovny nabízejí raw vegan food, kdy veškeré suroviny jsou zpracovávány max. do teploty 42° C, a proto si zachovávají svoji „živou“ hodnotu všech enzymů a vitamínů. Raw food tak přispívá k prevenci vzniku většiny civilizačních chorob a zpomaluje stárnutí.

V současné době nabízí kavárna a bistro pestré menu v podobě snídaní, obědů a večeří formou denní aktuální nabídky menu nebo výběru z menu samotného, které doplňují slané chuťovky, jako jsou ořechové sýry, dipy a tyčinky. Specialitou kavárny jsou pak raw veganské dezerty, vyráběné nejen z ořechů, ale například i z dužiny mladého kokosu. Na své si přijdou i milovníci smoothie a fresh nápojů, které vám týmy MyRaw s potěšením připraví.

Veškeré výrobky v MyRaw Café jsou připravovány z čerstvých a čistě rostlinných, převážně bio surovin, které neobsahují lepek, laktózu ani rafinovaný cukr. Přesvědčit se o tom můžete na vlastní oči přímo v kavárně nebo bistru, kde výroba veškerých raw food produktů probíhá přímo před Vámi ve formě tzv. show – cooking.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Řasenka Snapscara

Po dlouhých letech výzkumu představuje značka Maybelline NY více

TOP SEX A VZTAHY

Valentýnský dárek

Zatímco osm z deseti Američanů koupí letos k Valentýnovi svému partnerovi bonboniéru více

TOP DOMOV

Francouzký styl

Nádobí z francouzského venkova je spojené především s motivem levandule více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní dovolená

Maximálně vyladěnou zimní dovolenou si užijete v moderně vybaveném areálu více

TOP SPOLEČNOST

For Wood výhodně

Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD se nezadržitelně blíží více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více