Raw jedině z MyRaw

Text: Prima Žena
30. října 2018 | 12:00

Tak přesně toto říkají zákazníci kavárny MyRaw Café v Praze a bistra MyRaw Food baru v Brně. Totéž říkají také účastníci kurzů „nevaření“, které majitelka Mirka Malaníková se svojí dcerou Petrou pravidelně v kavárně a bistru pořádá.

raw_jedine_z_myraw_1_PZ.jpg raw_jedine_z_myraw_2_PZ.jpg raw_jedine_z_myraw_4_PZ.jpg raw_jedine_z_myraw_3_PZ.jpg raw_jedine_z_myraw_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

MyRaw Café v Dlouhé ulici v Praze byla první otevřenou provozovnou, kterou rodina Malaníkových dne 9.9.2014 otevřela. O rok později, kdy už kavárna nestačila vyrábět pro své zákazníky, se rodinná firma MyRaw Food  rozrostla o výrobnu v Roztokách u Prahy. Zde se připravují nejen raw dezerty pro potřeby vlastní kavárny, ale také dorty na objednávku, svatební a firemní catering.

Poslední otevřenou pobočkou je MyRaw Food Bar v Brně, v Tržnici na Zelném trhu. Všechny provozovny nabízejí raw vegan food, kdy veškeré suroviny jsou zpracovávány max. do teploty 42° C, a proto si zachovávají svoji „živou“ hodnotu všech enzymů a vitamínů. Raw food tak přispívá k prevenci vzniku většiny civilizačních chorob a zpomaluje stárnutí.

V současné době nabízí kavárna a bistro pestré menu v podobě snídaní, obědů a večeří formou denní aktuální nabídky menu nebo výběru z menu samotného, které doplňují slané chuťovky, jako jsou ořechové sýry, dipy a tyčinky. Specialitou kavárny jsou pak raw veganské dezerty, vyráběné nejen z ořechů, ale například i z dužiny mladého kokosu. Na své si přijdou i milovníci smoothie a fresh nápojů, které vám týmy MyRaw s potěšením připraví.

Veškeré výrobky v MyRaw Café jsou připravovány z čerstvých a čistě rostlinných, převážně bio surovin, které neobsahují lepek, laktózu ani rafinovaný cukr. Přesvědčit se o tom můžete na vlastní oči přímo v kavárně nebo bistru, kde výroba veškerých raw food produktů probíhá přímo před Vámi ve formě tzv. show – cooking.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Sluneční brýle

Nákup slunečních brýlí se nevyplácí podcenit. Nekvalitní sluneční brýle totiž více

TOP SEX A VZTAHY

Změna profese

Nejenom mladí tápou a hledají své „ideální“ profesní uplatnění. Nespokojenost více

TOP DOMOV

Ochrana mazlíčků

Všichni milovníci psů a koček vědí, že výběr vhodných antiparazitních přípravků je nelehký více

TOP CESTOVÁNÍ

Lázně Lednice

Toužíte zažít něco výjimečného? Vydejte se do Lázní Lednice do hotelu Perla více

TOP SPOLEČNOST

Nadace AutTalk

Nadační fond Kateřiny Sokolové AutTalk začátkem dubna, měsíce autismu, spustil spolu se více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Ústní voda Herbadent

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více