Raw jedině z MyRaw

Text: Prima Žena
30. října 2018 | 12:00

Tak přesně toto říkají zákazníci kavárny MyRaw Café v Praze a bistra MyRaw Food baru v Brně. Totéž říkají také účastníci kurzů „nevaření“, které majitelka Mirka Malaníková se svojí dcerou Petrou pravidelně v kavárně a bistru pořádá.

raw_jedine_z_myraw_1_PZ.jpg raw_jedine_z_myraw_2_PZ.jpg raw_jedine_z_myraw_4_PZ.jpg raw_jedine_z_myraw_3_PZ.jpg raw_jedine_z_myraw_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

MyRaw Café v Dlouhé ulici v Praze byla první otevřenou provozovnou, kterou rodina Malaníkových dne 9.9.2014 otevřela. O rok později, kdy už kavárna nestačila vyrábět pro své zákazníky, se rodinná firma MyRaw Food  rozrostla o výrobnu v Roztokách u Prahy. Zde se připravují nejen raw dezerty pro potřeby vlastní kavárny, ale také dorty na objednávku, svatební a firemní catering.

Poslední otevřenou pobočkou je MyRaw Food Bar v Brně, v Tržnici na Zelném trhu. Všechny provozovny nabízejí raw vegan food, kdy veškeré suroviny jsou zpracovávány max. do teploty 42° C, a proto si zachovávají svoji „živou“ hodnotu všech enzymů a vitamínů. Raw food tak přispívá k prevenci vzniku většiny civilizačních chorob a zpomaluje stárnutí.

V současné době nabízí kavárna a bistro pestré menu v podobě snídaní, obědů a večeří formou denní aktuální nabídky menu nebo výběru z menu samotného, které doplňují slané chuťovky, jako jsou ořechové sýry, dipy a tyčinky. Specialitou kavárny jsou pak raw veganské dezerty, vyráběné nejen z ořechů, ale například i z dužiny mladého kokosu. Na své si přijdou i milovníci smoothie a fresh nápojů, které vám týmy MyRaw s potěšením připraví.

Veškeré výrobky v MyRaw Café jsou připravovány z čerstvých a čistě rostlinných, převážně bio surovin, které neobsahují lepek, laktózu ani rafinovaný cukr. Přesvědčit se o tom můžete na vlastní oči přímo v kavárně nebo bistru, kde výroba veškerých raw food produktů probíhá přímo před Vámi ve formě tzv. show – cooking.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Kolagen pro krásu

Pro lidské tělo je kolagen nepostradatelný – vytváří základ vaziva více

TOP SEX A VZTAHY

Holčičí tajemství

Podle studie online seznamky Match se o sexu se svými kamarádkami baví více

TOP DOMOV

Výběr stromečku

Živý vánoční stromek je tradičním symbolem Vánoc. více

TOP CESTOVÁNÍ

Maďarský wellness

Kromě toho, že v Maďarsku najdete jedny z nejstarších historických památek více

TOP SPOLEČNOST

Veletrh FOR WOOD

Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD, více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Darujte krásu

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví více

Waterdrop

Odložte ponožky a kosmetiku na jinou příležitost a dejte letos přednost více