Sladké proteinové snídaně do 10 minut

Text: Prima Žena
14. března 2018 | 15:00

Věděli jste, že když si dopřejete své oblíbené celozrnné pečivo nebo ovesnou kaši, nedodáte svému tělu bílkoviny téměř žádné? Nastartujte svůj den sladkou snídaní plnou bílkovin. Zkuste nahradit běžnou snídani plnou sacharidů takovou, která vám kromě vitamínů a minerálů dodá i tolik potřebné bílkoviny. A to proteinovou kaší, která může být navíc každý den úplně jiná. Při její přípravě se vaší fantazii meze nekladou.

sladke_proteinove_snidane_1_PZ.jpg sladke_proteinove_snidane_2_PZ.jpg sladke_proteinove_snidane_3_PZ.jpg sladke_proteinove_snidane_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pokud hubnete nebo jíte zdravě, je pro vás pravidelný přísun bílkovin velmi důležitý. Díky němu chráníte svou svalovou hmotu, o kterou určitě nechcete přijít. Jak ale připravit proteinovou snídani, když nemáte času nazbyt? Sáhněte po proteinové kaši KetoDiet, která má i tu výhodu, že je hotová raz dva. Stačí ji rozmíchat ve vodě či v mléce a ohřát. Vyberte si ze 4 příchutí – vanilka, čokoláda, malina, jablko-skořice – a do hotové kaše přidejte další zdravé ingredience.

S ovocem a oříšky je dokonalá
I vy, kteří jste se pustili do hubnutí s proteinovou dietou, si můžete kaši doladit. Pokud jste na začátku diety, přidejte do ní lžíci semínek (chia semínka, lněná, konopná atd.) či oříšků (mandle, vlašské, kešu aj.). Když je opražíte na pánvi, bude vaše snídaně krásně křupat. V další fázi si dopřejte i ovoce s nízkým obsahem cukrů. Zkuste malinovou kaši s borůvkami a mandlemi! Nebo přidejte jahody či bílý rybíz. A když s dietním plánem končíte, přimíchejte lžíci bílého jogurtu / polotučného tvarohu. Kaše bude jemnější a zasytí vás mnohem víc. Zvlášť po cvičení.

Zdravá snídaně = základ úspěšného dne
Proteinová kaše se nehodí jen do diety. Pokud rádi jíte zdravě, smíchejte si kaši s ovocem, oříšky a dalšími ingrediencemi bez omezení. Stojí za to ochutnat kaši s kokosovým / mandlovým mlékem místo vody, nastrouhat do ní hořkou čokoládu či kokos, osladit ji ovocem nebo čekankovým sirupem. Nakonec si ji posypte třeba opraženými ovesnými vločkami. Těšíte se na ráno se svou proteinovou kaší?
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Síla konopí

Chrání nervy, posilují imunitu a ulevují od bolesti. více

TOP SEX A VZTAHY

Generace Mileniárů

Kolem roku 2020 bude zhruba polovina pracující populace více

TOP DOMOV

Flower Bottle

Změňte každodenní nudnou jízdu v radostné potěšení smyslů. více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená v tropech

Sychravé počasí nám už naplno předvedlo svou sílu. více

TOP SPOLEČNOST

Galerie GASK

Galerie Středočeského kraje sídlí v jezuitské koleji v Kutné Hoře. více

Domino Bubbles

Jako vše kolem nás i dětské pokoje podléhají moderním trendům. více

Parfémový hit

Dá se ještě vůbec vylepšit bestseller jakým je bez pochyb vůně z řady Euphoria? více

Podzimní nachlazení

Venku se začíná prudce měnit počasí. Ráno je poměrně chladno více