Sladké proteinové snídaně do 10 minut

Text: Prima Žena
14. března 2018 | 15:00

Věděli jste, že když si dopřejete své oblíbené celozrnné pečivo nebo ovesnou kaši, nedodáte svému tělu bílkoviny téměř žádné? Nastartujte svůj den sladkou snídaní plnou bílkovin. Zkuste nahradit běžnou snídani plnou sacharidů takovou, která vám kromě vitamínů a minerálů dodá i tolik potřebné bílkoviny. A to proteinovou kaší, která může být navíc každý den úplně jiná. Při její přípravě se vaší fantazii meze nekladou.

sladke_proteinove_snidane_1_PZ.jpg sladke_proteinove_snidane_2_PZ.jpg sladke_proteinove_snidane_3_PZ.jpg sladke_proteinove_snidane_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pokud hubnete nebo jíte zdravě, je pro vás pravidelný přísun bílkovin velmi důležitý. Díky němu chráníte svou svalovou hmotu, o kterou určitě nechcete přijít. Jak ale připravit proteinovou snídani, když nemáte času nazbyt? Sáhněte po proteinové kaši KetoDiet, která má i tu výhodu, že je hotová raz dva. Stačí ji rozmíchat ve vodě či v mléce a ohřát. Vyberte si ze 4 příchutí – vanilka, čokoláda, malina, jablko-skořice – a do hotové kaše přidejte další zdravé ingredience.

S ovocem a oříšky je dokonalá
I vy, kteří jste se pustili do hubnutí s proteinovou dietou, si můžete kaši doladit. Pokud jste na začátku diety, přidejte do ní lžíci semínek (chia semínka, lněná, konopná atd.) či oříšků (mandle, vlašské, kešu aj.). Když je opražíte na pánvi, bude vaše snídaně krásně křupat. V další fázi si dopřejte i ovoce s nízkým obsahem cukrů. Zkuste malinovou kaši s borůvkami a mandlemi! Nebo přidejte jahody či bílý rybíz. A když s dietním plánem končíte, přimíchejte lžíci bílého jogurtu / polotučného tvarohu. Kaše bude jemnější a zasytí vás mnohem víc. Zvlášť po cvičení.

Zdravá snídaně = základ úspěšného dne
Proteinová kaše se nehodí jen do diety. Pokud rádi jíte zdravě, smíchejte si kaši s ovocem, oříšky a dalšími ingrediencemi bez omezení. Stojí za to ochutnat kaši s kokosovým / mandlovým mlékem místo vody, nastrouhat do ní hořkou čokoládu či kokos, osladit ji ovocem nebo čekankovým sirupem. Nakonec si ji posypte třeba opraženými ovesnými vločkami. Těšíte se na ráno se svou proteinovou kaší?
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jarní očista

Jaro je ideálním obdobím pro restart. S prvními jarními paprsky můžete probudit více

TOP SEX A VZTAHY

Chráníte se?

V používání kondomu při sexu jsou dle expertů obecně důslednější ženy než muži. více

TOP DOMOV

Ukliďme Česko

Zbavme svůj život zbytečností. Příchod jara je ideální doba nejen na očistu těla, více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená na surfu

Surfování patří mezi oblíbené sporty po celém světě. Své příznivce získává také více

TOP SPOLEČNOST

Jarní program

Divadlo Spejbla a Hurvínka připravilo na jarní měsíce pro své diváky nejen více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více