Sladké proteinové snídaně do 10 minut

Text: Prima Žena
14. března 2018 | 15:00

Věděli jste, že když si dopřejete své oblíbené celozrnné pečivo nebo ovesnou kaši, nedodáte svému tělu bílkoviny téměř žádné? Nastartujte svůj den sladkou snídaní plnou bílkovin. Zkuste nahradit běžnou snídani plnou sacharidů takovou, která vám kromě vitamínů a minerálů dodá i tolik potřebné bílkoviny. A to proteinovou kaší, která může být navíc každý den úplně jiná. Při její přípravě se vaší fantazii meze nekladou.

sladke_proteinove_snidane_1_PZ.jpg sladke_proteinove_snidane_2_PZ.jpg sladke_proteinove_snidane_3_PZ.jpg sladke_proteinove_snidane_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pokud hubnete nebo jíte zdravě, je pro vás pravidelný přísun bílkovin velmi důležitý. Díky němu chráníte svou svalovou hmotu, o kterou určitě nechcete přijít. Jak ale připravit proteinovou snídani, když nemáte času nazbyt? Sáhněte po proteinové kaši KetoDiet, která má i tu výhodu, že je hotová raz dva. Stačí ji rozmíchat ve vodě či v mléce a ohřát. Vyberte si ze 4 příchutí – vanilka, čokoláda, malina, jablko-skořice – a do hotové kaše přidejte další zdravé ingredience.

S ovocem a oříšky je dokonalá
I vy, kteří jste se pustili do hubnutí s proteinovou dietou, si můžete kaši doladit. Pokud jste na začátku diety, přidejte do ní lžíci semínek (chia semínka, lněná, konopná atd.) či oříšků (mandle, vlašské, kešu aj.). Když je opražíte na pánvi, bude vaše snídaně krásně křupat. V další fázi si dopřejte i ovoce s nízkým obsahem cukrů. Zkuste malinovou kaši s borůvkami a mandlemi! Nebo přidejte jahody či bílý rybíz. A když s dietním plánem končíte, přimíchejte lžíci bílého jogurtu / polotučného tvarohu. Kaše bude jemnější a zasytí vás mnohem víc. Zvlášť po cvičení.

Zdravá snídaně = základ úspěšného dne
Proteinová kaše se nehodí jen do diety. Pokud rádi jíte zdravě, smíchejte si kaši s ovocem, oříšky a dalšími ingrediencemi bez omezení. Stojí za to ochutnat kaši s kokosovým / mandlovým mlékem místo vody, nastrouhat do ní hořkou čokoládu či kokos, osladit ji ovocem nebo čekankovým sirupem. Nakonec si ji posypte třeba opraženými ovesnými vločkami. Těšíte se na ráno se svou proteinovou kaší?
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Čerstvé jizvy

Jizva znamená porušení celistvosti kůže. více

TOP SEX A VZTAHY

Patchworkové rodiny

Dávno není výjimkou, že dítě má dnes kromě své mámy a táty ještě alespoň jednoho více

TOP DOMOV

Kvalitní dveře

Každý den se jich neustále dotýkáme a neustále jimi procházíme. více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená na Lipně

Užijte si dovolenou na Lipně v krásné krajině obklopené šumavskými lesy více

TOP SPOLEČNOST

Tvoříme šperky

Přijďte si vyrobit originální náramek z exotických kamenů z ostrova Tenerife. více

Sex na usmířenou

V jedné chvíli se hádáte, křičíte na sebe, ale o pár vteřin později vás pohlcuje více

Svatební dekorace

Svatební den je pro většinu z nás jedním z nejvýznamnějších dnů v životě. více

Nová Motorola

Příchod letních dnů si často žádá obměnu šatníku. více