Top snídaně s probiotiky

Text: Prima Žena
25. června 2018 | 12:00

Věděli jste, že v průměru 29 % žen vynechává snídani a raději se věnují svému vzhledu? Připravili jsme pro vás tip na chutnou a zdravou snídani, kterou zvládnete připravit během 5 minut. Rýžová kaše je pro svou výjimečnou chuť považována za královnu bezlepkových snídaní. Probio kaše TOPNATUR je jedinečná svým vyváženým složením se 6 kmeny probiotických kultur, které prospívají trávení a dodají vám energii na celý den.

top_snidane_1_Pz.jpg top_snidane_2_Pz.jpg top_snidane_3_Pz.jpg top_snidane_4_Pz.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nastartujte organismus s rýžovou kaší
Pro většinu z nás bývají rána hektická. Hlavním důvodem je složitá příprava snídaně a mnohdy chybějící ingredience. Probio kaše od společnosti TOPNATUR s.r.o. je nutričně vyvážená, plná vitamínů, minerálních látek, velkého množství vlákniny a jako jediná na trhu obsahuje 6 kmenů probiotických kultur. Na pultech zdravých výživ, lékáren, drogerií a supermarketů ji najdete v 6 příchutích s lyofilizovaným ovocem nebo kvalitní belgickou čokoládou. Rýžovou kaši s probiotiky stačí zalít horkou vodou a za 3 minuty můžete konzumovat. Ty nejznámější bloggerky si dochucují kaši oříšky, medem nebo semínky, které zajišťují přísun energie pro váš lepší start do nového dne.

Proč snídat kaše?
Kaše obsahují pouze přírodní přísady, které by měly tvořit velkou část vašeho jídelníčku. Neobsahují žádná dochucovadla ani zahušťovadla. V Probio kaších TOPNATUR nenajdete ani žádný přidaný cukr nebo geneticky modifikované suroviny. Jsou vhodné pro všechny, a zvláště pro sportovce při jejich každodenním boji v posilovně nebo na čerstvém vzduchu. Základem kaše je extrudovaná rýžová mouka, která nezatěžuje organismus a je lehce stravitelná.

Trápíte se kvůli lepku či laktózové intoleranci?
S kašemi můžete na tyto problémy zapomenout. Probio kaše jsou bezlaktózové, bezlepkové a jsou vhodné i pro vegany. Doplní do těla dostatečnou dávku vlákniny, která je důležitá pro správný chod vašeho trávicího systému a probiotika, která se postarají o nastolení rovnováhy vašich střev. Více informací o bezlepkových a bezlaktózových produktech najdete na www.topnatur.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Pleť bez vrásek

V mořských vodách, daleko od pobřeží francouzské Bretaně, více

TOP SEX A VZTAHY

Generace Mileniárů

Kolem roku 2020 bude zhruba polovina pracující populace více

TOP DOMOV

Detox těla

Detox těla je stále velice propírané téma. více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená v tropech

Sychravé počasí nám už naplno předvedlo svou sílu. více

TOP SPOLEČNOST

Galerie GASK

Galerie Středočeského kraje sídlí v jezuitské koleji v Kutné Hoře. více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Domino Bubbles

Jako vše kolem nás i dětské pokoje podléhají moderním trendům. více

Parfémový hit

Dá se ještě vůbec vylepšit bestseller jakým je bez pochyb vůně z řady Euphoria? více