Top snídaně s probiotiky

Text: Prima Žena
25. června 2018 | 12:00

Věděli jste, že v průměru 29 % žen vynechává snídani a raději se věnují svému vzhledu? Připravili jsme pro vás tip na chutnou a zdravou snídani, kterou zvládnete připravit během 5 minut. Rýžová kaše je pro svou výjimečnou chuť považována za královnu bezlepkových snídaní. Probio kaše TOPNATUR je jedinečná svým vyváženým složením se 6 kmeny probiotických kultur, které prospívají trávení a dodají vám energii na celý den.

top_snidane_1_Pz.jpg top_snidane_2_Pz.jpg top_snidane_3_Pz.jpg top_snidane_4_Pz.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nastartujte organismus s rýžovou kaší
Pro většinu z nás bývají rána hektická. Hlavním důvodem je složitá příprava snídaně a mnohdy chybějící ingredience. Probio kaše od společnosti TOPNATUR s.r.o. je nutričně vyvážená, plná vitamínů, minerálních látek, velkého množství vlákniny a jako jediná na trhu obsahuje 6 kmenů probiotických kultur. Na pultech zdravých výživ, lékáren, drogerií a supermarketů ji najdete v 6 příchutích s lyofilizovaným ovocem nebo kvalitní belgickou čokoládou. Rýžovou kaši s probiotiky stačí zalít horkou vodou a za 3 minuty můžete konzumovat. Ty nejznámější bloggerky si dochucují kaši oříšky, medem nebo semínky, které zajišťují přísun energie pro váš lepší start do nového dne.

Proč snídat kaše?
Kaše obsahují pouze přírodní přísady, které by měly tvořit velkou část vašeho jídelníčku. Neobsahují žádná dochucovadla ani zahušťovadla. V Probio kaších TOPNATUR nenajdete ani žádný přidaný cukr nebo geneticky modifikované suroviny. Jsou vhodné pro všechny, a zvláště pro sportovce při jejich každodenním boji v posilovně nebo na čerstvém vzduchu. Základem kaše je extrudovaná rýžová mouka, která nezatěžuje organismus a je lehce stravitelná.

Trápíte se kvůli lepku či laktózové intoleranci?
S kašemi můžete na tyto problémy zapomenout. Probio kaše jsou bezlaktózové, bezlepkové a jsou vhodné i pro vegany. Doplní do těla dostatečnou dávku vlákniny, která je důležitá pro správný chod vašeho trávicího systému a probiotika, která se postarají o nastolení rovnováhy vašich střev. Více informací o bezlepkových a bezlaktózových produktech najdete na www.topnatur.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Posilněte tělo

Neslyšíte o ní tak často jako o klíšťové encefalitidě, více

TOP SEX A VZTAHY

Ženský kolektiv

Trávit osm hodin denně v kanceláři mezi samými ženami, to znamená více

TOP DOMOV

Bílé Forissimo

Bílá symbolizuje nové začátky, a proto je tím nejlepším základem pro novou podobu více

TOP CESTOVÁNÍ

Polynésie

Užijte si slastný odpočinek, dobrodružství, poznání nebo aktivní dovolenou. více

TOP SPOLEČNOST

Oživení studánek

Už je do konce června můžete hlasovat o to, které studánky budou oživeny v rámci více

Čerstvé jizvy

Jizva znamená porušení celistvosti kůže. více

Svatební dekorace

Svatební den je pro většinu z nás jedním z nejvýznamnějších dnů v životě. více

Nejnovější trendy

Prestižní evropský veletrh EUROCUCINA se v letošním roce opět těšil obrovskému zájmu více