Beran (21.3. - 20.4.)

Horoskop na tento týden

Během týdne budete muset nejednou zabojovat s pořádným splínem. Vlastně se vám neděje nic, co by se nedalo vydržet, ale vaše nálada je tak nějak stále pod bodem mrazu. S financemi musíte navíc nakládat opatrně. Měli byste se s protějškem domluvit na stejných výchovných metodách a postupech ve školní docházce.

Chararakteristika znamení

Beran je znamením nového začátku. Lidé narození v tomto znamení mívají prostou, málo komplikovanou povahu. Mají pevnou vůli, jsou ctižádostiví a touží po nezávislosti. Věří ve vlastní schopnosti a usilují o co nejrychlejší dosažení cíle, který si stanovili. Jsou si vědomi své síly a průbojnosti. Nebojí se žádných překážek a nedají se odradit neúspěchem. Nevyhýbají se boji. Postrádají houževnatost a vytrvalost. Snadno a rychle chápou a mají dobrý postřeh. Berani mohou být někdy sobečtí, neklidní, náladoví a podráždění. Potíže jim dělá dodržování rozumné míry a snadno proto překračují meze.

Pracovní předpoklady

Berani milují nové a neznámé věci. Mají tvůrčí schopnosti. Jejich plány jsou velkorysé, neberou ohled na podrobnosti. Těší je průkopnická práce, svá povolání vykonávají s velkým nadšením. Dokáží se dobře zorientovat a rychle rozhodovat. Vyhovuje jim řídící pozice. Pracovní rutina a omezování v nich probouzí rebelantský postoj. Vlohy mají pro techniku a vojenství. Mohou se dobře uplatnit i v obchodě, reklamě, žurnalistice nebo umění.

Láska

Berani dostávají rozum zpravidla až ve zralém věku, proto neškodí, když si partnera zvolí později. Ženy se snadno zamilují, ale brzy zase ochladnou. Mívají mnoho ctitelů. Muž by je měl usměrnit. Jsou šťastné, když jim velí někdo, koho si váží. Muži Berani jsou rádi, když je o ně postaráno. Přesto je někdy těžké uvázat je k rodinnému krbu. Potřebují taktní průvodkyně životem. Nejlepšími partnery pro Berany jsou Býci, Blíženci, Střelci, Vodnáři, Ryby. Těžko se sžívají s Rakem kvůli jeho pomalosti, s Váhami a Kozorohem kvůli jejich konzervatizmu a nedostatku představivosti a fantazie. 

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Šperky s příběhem

Chcete nosit originální a kvalitní stříbrné šperky? Objevte šperky OHM Beads více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Základ péče o pleť

Exfoliace, ať už s abrazivními zrnky nebo bez, představuje základní krok v péči o pleť. více

TOP SEX A VZTAHY

Skřivan či sova?

Vliv denního rytmu a spánku je znám od pradávna. více

TOP DOMOV

Klidný důchod

Žádné starosti s udržováním domu či bytu, žádná samota a stesk. více

TOP SPOLEČNOST

ThinkPad

Už 25 let uplynulo od doby, kdy první ThinkPad spatřil světlo světa. více

Vánoce bez vrásek

Vánoce jsou časem dárků a dělání radosti. Vybrat ten nejvhodnější dárek, více

Zimní dovolená

Rádi byste si užili Silvestra nebo zimní dovolenou s přáteli či rodinou více

Aroma difuzer

Nechte doma vykvést nádherný květ a zároveň si užijte vůní čerstvých květin, více