Beran (21.3. - 20.4.)

Horoskop na tento týden

Osud vás svede dohromady s divnou osobou, která bude reagovat naprosto nepředvídatelně. Držte si od ní pokud možno co největší odstup, bude to lepší. Jste starostlivý a zdravotní problémy v rodině řešíte s rozumem. Umíte se dobře vžít do potřeb druhých lidí.Chararakteristika znamení

Beran je znamením nového začátku. Lidé narození v tomto znamení mívají prostou, málo komplikovanou povahu. Mají pevnou vůli, jsou ctižádostiví a touží po nezávislosti. Věří ve vlastní schopnosti a usilují o co nejrychlejší dosažení cíle, který si stanovili. Jsou si vědomi své síly a průbojnosti. Nebojí se žádných překážek a nedají se odradit neúspěchem. Nevyhýbají se boji. Postrádají houževnatost a vytrvalost. Snadno a rychle chápou a mají dobrý postřeh. Berani mohou být někdy sobečtí, neklidní, náladoví a podráždění. Potíže jim dělá dodržování rozumné míry a snadno proto překračují meze.

Pracovní předpoklady

Berani milují nové a neznámé věci. Mají tvůrčí schopnosti. Jejich plány jsou velkorysé, neberou ohled na podrobnosti. Těší je průkopnická práce, svá povolání vykonávají s velkým nadšením. Dokáží se dobře zorientovat a rychle rozhodovat. Vyhovuje jim řídící pozice. Pracovní rutina a omezování v nich probouzí rebelantský postoj. Vlohy mají pro techniku a vojenství. Mohou se dobře uplatnit i v obchodě, reklamě, žurnalistice nebo umění.

Láska

Berani dostávají rozum zpravidla až ve zralém věku, proto neškodí, když si partnera zvolí později. Ženy se snadno zamilují, ale brzy zase ochladnou. Mívají mnoho ctitelů. Muž by je měl usměrnit. Jsou šťastné, když jim velí někdo, koho si váží. Muži Berani jsou rádi, když je o ně postaráno. Přesto je někdy těžké uvázat je k rodinnému krbu. Potřebují taktní průvodkyně životem. Nejlepšími partnery pro Berany jsou Býci, Blíženci, Střelci, Vodnáři, Ryby. Těžko se sžívají s Rakem kvůli jeho pomalosti, s Váhami a Kozorohem kvůli jejich konzervatizmu a nedostatku představivosti a fantazie. 

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Top boty

Jaro si dalo na čas, ale je tady a my už konečně můžeme zazimovat kozačky, válenky více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Pilulka dobré nálady

V České republice se se objevila nová “droga“, její držení a užívání více

TOP SEX A VZTAHY

Karty na stole

Svoboda, volnost, tolerance, férovost… A zklamání? Věříte v dobrý konec? více

TOP DOMOV

Pěstování bez námahy

Ty nejlepší věci v životě bývají jednoduché. A stejné je to s přípravou a chutí dokonalých více

TOP SPOLEČNOST

Jistota a komfort

Hledáte spolehlivý způsob přepravy, ať už sebe či blízkých nebo svých klientů? více

Vyžehlete celulitidu

Zatímco ďolíčky ve tváři jsou roztomilé a pro muže i symbolem nevinnosti, více

Medicinální houby

Ty z vás, kteří po dlouhé zimě každoročně bojují s jarní únavou jistě potěš více

Slunci na dosah

Nebojte se barev ani vzorů a pusťte je do svých letních šatníků! více