Beran (21.3. - 20.4.)

Horoskop na tento týden

Nepokoušejte intuici a hlídejte si kapsy. Kapesní zlodějíčci mají pohotovost. Nemontujte se do cizích problémů, budete-li o to požádání, vymluvte se třeba na karmu a zaskočte si raději někam na dvě deci. Pokud prožíváte začátek nového vztahu, buďte ještě opatrní. Pomalé oťukávání je přece vzrušující.


Chararakteristika znamení

Beran je znamením nového začátku. Lidé narození v tomto znamení mívají prostou, málo komplikovanou povahu. Mají pevnou vůli, jsou ctižádostiví a touží po nezávislosti. Věří ve vlastní schopnosti a usilují o co nejrychlejší dosažení cíle, který si stanovili. Jsou si vědomi své síly a průbojnosti. Nebojí se žádných překážek a nedají se odradit neúspěchem. Nevyhýbají se boji. Postrádají houževnatost a vytrvalost. Snadno a rychle chápou a mají dobrý postřeh. Berani mohou být někdy sobečtí, neklidní, náladoví a podráždění. Potíže jim dělá dodržování rozumné míry a snadno proto překračují meze.

Pracovní předpoklady

Berani milují nové a neznámé věci. Mají tvůrčí schopnosti. Jejich plány jsou velkorysé, neberou ohled na podrobnosti. Těší je průkopnická práce, svá povolání vykonávají s velkým nadšením. Dokáží se dobře zorientovat a rychle rozhodovat. Vyhovuje jim řídící pozice. Pracovní rutina a omezování v nich probouzí rebelantský postoj. Vlohy mají pro techniku a vojenství. Mohou se dobře uplatnit i v obchodě, reklamě, žurnalistice nebo umění.

Láska

Berani dostávají rozum zpravidla až ve zralém věku, proto neškodí, když si partnera zvolí později. Ženy se snadno zamilují, ale brzy zase ochladnou. Mívají mnoho ctitelů. Muž by je měl usměrnit. Jsou šťastné, když jim velí někdo, koho si váží. Muži Berani jsou rádi, když je o ně postaráno. Přesto je někdy těžké uvázat je k rodinnému krbu. Potřebují taktní průvodkyně životem. Nejlepšími partnery pro Berany jsou Býci, Blíženci, Střelci, Vodnáři, Ryby. Těžko se sžívají s Rakem kvůli jeho pomalosti, s Váhami a Kozorohem kvůli jejich konzervatizmu a nedostatku představivosti a fantazie. 

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Smashed Lemon

Holandská značka Smashed Lemon přináší svůj rukopis na módní trh již deset let. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Pomůcky k posílení

Pánevní dno je zejména ženská záležitost a tak není divu, že tomuto tématu věnujeme více

TOP SEX A VZTAHY

Sex v létě

Sex k létu neodmyslitelně patří. Zatímco sexuální touha obecně v létě stoupá díky více

TOP DOMOV

Společnost Hörmann

Společnost Hörmann se začátkem března spustila akci 2017. V ní jsou za výhodné ceny více

TOP SPOLEČNOST

Botanická zahrada

Nevíte kam v létě vyrazit s dětmi? V trojské botanické zahradě se rozhodně nudit nebudete! více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

STOP pupínkům

Co má živý kolagen společného s létem, vráskami i depilací. více

Léto bez chybičky!

Sluneční paprsky nabývají na síle, teploty neúprosně stoupají a my stále toužíme být více