Blíženci (22.5. - 21.6.)

Horoskop na tento týden

Koncem týdne se do vašeho znamení stěhuje Slunce a prozáří každý okamžik vašich dnů. Stanete se milejšími a společenštějšími, což vám přinese řadu kontaktů. Ty velice úspěšně využijete ať už v profesním nebo soukromém životě. Na co sáhnete se daří! Dokážete se pořádně uvolnit a posedět s partnerem dlouho do noci. Dostaví se erotické jiskření.Chararakteristika znamení

Lidé narození v Blížencích jsou aktivní a jeví zájem o všechno, co se kolem nich děje. Jejich znalosti ale často bývají povrchní. Zvídavost je nutí rozebírat a řešit problémy, ale chybí jim vytrvalost a trpělivost. Všechno by chtěli poznat a zkusit. Od jejich zájmu je neodradí ani negativní výsledky. Velmi špatně snáší samotu, i když si jí často jen namlouvají. Blíženci bývají velmi tolerantní. Ve společnosti jsou milí, příjemní a výřeční. Příběhy a zážitky však rádi "přibarvují", což nepovažují za lhaní, ale za pouhou představivost. Mohou dělat více věcí najednou, ale zřídkakdy je dotáhnou do konce.

Pracovní předpoklady

Blíženci potřebují zaměstnání, které jim nabídne změnu. Jsou tvořiví a přemýšliví a mají schopnost pružně reagovat a přizpůsobovat se okolnostem. V zaměstnání potřebují příležitost komunikace s lidmi. Neklid a hluk je ruší a odvádí jejich pozornost. Rutinu a stereotyp odmítají. Mohou být úspěšní obchodníci, zpravodajové, moderátoři, učitelé, herci, překladatelé nebo pracovníci v reklamě. Jejich všestrannost a snadnost vyjadřování je často předurčuje pro politickou dráhu.

Láska

Pro Blížence je láska hra i seberealizace, projevují v ní velkou fantazii, vynalézavost. Rádi flirtují a rádi vítězí. V partnerském vztahu bývají nestálí, protože si nechtějí nechat ujít příležitost zažít něco nového a zajímavého. Dívky a ženy ve znamení Blíženců jsou inteligentní, milé, veselé a společenské. Někdy raději pěstují a udržují svou krásu, než aby se věnovaly rodině. Muži Blíženci spojují osobní kouzlo s rozvojem intelektu. V mládí bývají přelétaví, ale v pozdějším věku si cení rodiny a dobré pověsti. Vhodnými partnery pro Blížence jsou Rak, Lev, Váhy, Vodnář, Beran a Býk. Obtížnější spojení prožívají s Pannou, Střelcem a Rybami. 

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Trendy v plavkách

Léto se blíží a s ním také plavková sezóna. V obchodech narazíte na spoustu druhů plavek více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Pilulka dobré nálady

V České republice se se objevila nová “droga“, její držení a užívání více

TOP SEX A VZTAHY

Seznamte se!

Kdybych vám řekla, že existuje mezinárodní firma, resp. seznamka, která české ženy více

TOP DOMOV

Rodinné bydlení

Toužíte žít v Praze, a přitom být obklopení hlubokými lesy? Všechno je možné. více

TOP SPOLEČNOST

Jistota a komfort

Hledáte spolehlivý způsob přepravy, ať už sebe či blízkých nebo svých klientů? více

Jarní vůně

Vyberte si novou jarní vůni přesně podle svých představ. více

Kniha je vždy cesta

Příběh plný životních okamžiků, cestování, dobrodružství i nečekaných situací více

Restart v lázních

Existuje mnoho různých rad, jak dostat tělo a duši po náročném pracovním i osobním vypětí více