Blíženci (22.5. - 21.6.)

Horoskop na tento týden

Lze očekávat nejenom náhlé změny, ale také ničím neopodstatněné protahování a odklady. Pozor na podvodníky v lásce, bude-li se jednat o protějšek, narozený od 1. ledna do 30. dubna. Všemi silami podnikejte a vytvářejte nové projekty. Partner vás bude svádět k milostným hrátkám a s vámi to nic nedělá. Nemáte dnes zkrátka svůj den

Chararakteristika znamení

Lidé narození v Blížencích jsou aktivní a jeví zájem o všechno, co se kolem nich děje. Jejich znalosti ale často bývají povrchní. Zvídavost je nutí rozebírat a řešit problémy, ale chybí jim vytrvalost a trpělivost. Všechno by chtěli poznat a zkusit. Od jejich zájmu je neodradí ani negativní výsledky. Velmi špatně snáší samotu, i když si jí často jen namlouvají. Blíženci bývají velmi tolerantní. Ve společnosti jsou milí, příjemní a výřeční. Příběhy a zážitky však rádi "přibarvují", což nepovažují za lhaní, ale za pouhou představivost. Mohou dělat více věcí najednou, ale zřídkakdy je dotáhnou do konce.

Pracovní předpoklady

Blíženci potřebují zaměstnání, které jim nabídne změnu. Jsou tvořiví a přemýšliví a mají schopnost pružně reagovat a přizpůsobovat se okolnostem. V zaměstnání potřebují příležitost komunikace s lidmi. Neklid a hluk je ruší a odvádí jejich pozornost. Rutinu a stereotyp odmítají. Mohou být úspěšní obchodníci, zpravodajové, moderátoři, učitelé, herci, překladatelé nebo pracovníci v reklamě. Jejich všestrannost a snadnost vyjadřování je často předurčuje pro politickou dráhu.

Láska

Pro Blížence je láska hra i seberealizace, projevují v ní velkou fantazii, vynalézavost. Rádi flirtují a rádi vítězí. V partnerském vztahu bývají nestálí, protože si nechtějí nechat ujít příležitost zažít něco nového a zajímavého. Dívky a ženy ve znamení Blíženců jsou inteligentní, milé, veselé a společenské. Někdy raději pěstují a udržují svou krásu, než aby se věnovaly rodině. Muži Blíženci spojují osobní kouzlo s rozvojem intelektu. V mládí bývají přelétaví, ale v pozdějším věku si cení rodiny a dobré pověsti. Vhodnými partnery pro Blížence jsou Rak, Lev, Váhy, Vodnář, Beran a Býk. Obtížnější spojení prožívají s Pannou, Střelcem a Rybami. 

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Letní kabelky

Léto si žádá kabelky malé, jemné a lehké jako pírko, abyste o nich v horku na rameni více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Korejský Ženšen

Ženšen pravý je nejsilnějším posilujícím prostředkem asijské medicíny a je hodnocen více

TOP SEX A VZTAHY

Sex v létě

Sex k létu neodmyslitelně patří. Zatímco sexuální touha obecně v létě stoupá díky více

TOP DOMOV

Skandinávský design

Máte pocit, že váš interiér potřebuje oživit? Potom je nejvyšší čas podívat více

TOP SPOLEČNOST

Úniková hra

Když se chcete opravdu bavit, zkuste fenomén escape game! Zábavu, která frčí a je rozšířen více

Intimní strojek

Satisfyer Pro 2 je revoluční, sexy high-tech vychytávka... více

Tichá digestoř

Baví vás vařit a rádi při vaření relaxujete? Pak jistě dobře víte více

Péče o pleť v létě

Dovolená, to je odpočinek, sluníčko, koupání a pohoda. Všechno si hezky užijte, více