Býk (21.4. - 21.5.)

Horoskop na tento týden

Umíte se těšit ze své existence a rádi pomáháte. Pracovní nálady sice budou přicházet, ale síla k jejich vykonání nebude k dispozici. A tak to je to správně. Právě probíhá nějaká závažná změna ve vašem životě. Možná ji ještě nevnímáte, ale brzy vyjdou najevo výsledky. Bude to všechno jen k vašemu dobru.


Chararakteristika znamení

Lidé narození v tomto znamení jsou obdařeni velkou vytrvalostí a rozhodností, silnou vůlí a energií. Bývají přející a umělecky nadaní. Býci se na svět dívají převážně z praktického hlediska. Obklopují se pěknými věcmi a rádi si užívají slastí života. Býci většinou nespěchají a jsou opatrní. Uznají-li ale užitečnost nějaké věci, dokážou se plnou energií zasadit o její uskutečnění. Setrvávají na svých stanoviscích a nejsou rádi, když jim do toho někdo mluví. Přestože býci dovedou vychutnávat život plnými doušky, jsou při tom dobrosrdeční a snaží se pomáhat slabším. Největším nebezpečím pro ně samé může být jejich svéhlavost.

Pracovní předpoklady

Býci vynikají v zaměstnáních, kde je třeba klidných, praktických schopností a rozhodnosti. Nejprve si udělají dokonalý přehled o situaci a potom začnou usilovně a vytrvale pracovat. Rádi pracují samostatně svým tempem a potřebují k tomu příjemné prostředí. Snaží se dosáhnout dokonalosti. Potřebují dobré finanční ohodnocení, aby uspokojili své náročné potřeby. Mohou pracovat v přírodě, v zemědělství nebo ve stavebnictví. Všude uplatňují cit pro harmonii. Často se živí i uměním.

Láska

Pro Býky je láska přirozená jako dýchání. Ženy Býci mají snášenlivou, mírnou povahu. Jsou příjemné, praktické a velice hezké. Partnery si vybírají pečlivě a s rozvahou. Muži Býci bývají dobří manželé. Jsou věrní, spolehliví, domáčtí a jsou rádi pány ve svém domě. Jsou velmi vášniví, i když toho často moc nenamluví. Někdy se pod klidným zevnějškem skrývá bouřlivý temperament. Dobří partneři pro Býka jsou Blíženci, Raci, Ryby, Panny, Berani, Kozorohové. Menší konflikty jsou možné se Lvy a Štíry. Nepříznivý je vztah s Vodnářem. 

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Jarní trek

První sluneční paprsky po smutné zimě doslova vybízejí k výletům do přírody. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Efektivní péče

Naše pleť je každodenně zatěžována stresovými faktory, které pokožku více

TOP SEX A VZTAHY

Bouře emoci

Záchvaty vzteku, pobrekávání anebo řev „na plné koule“. více

TOP DOMOV

Rychlejší úklid

Krásná a čistá podlaha upoutá na první pohled. Abyste toho ale docílili, více

TOP SPOLEČNOST

Elita v Letňanech

Ať už Vás zařizování bydlení či kancelářských prostor baví, živí, nebo se jím „musíte více

Chytré spodní prádlo

Patříte k ženám, které jsou velice citlivé a trpí vaginálními mykózami více

Detox nazeleno

Vyměňte kávu za jemně mletý japonský zelený čaj oceněný produktem roku 2017! více

Svoboda a radost

Přitažlivá žena se sexy pihami – to je herečka Vica Kerekes. více