Býk (21.4. - 21.5.)

Horoskop na tento týden

Jestliže je v těchto dnech poněkud ohroženo vaše profesní postavení, potom je to důsledek toho, že jste jaksi pozapomněli pěstovat upřímné přátelské vztahy. Poněkud jste situaci překombinovali nebo se uchýlili k pomluvám či účasti na zákulisním dění ve vašem podniku. Nic z toho nebylo moudré a problémy jsou nasnadě. Vyjít s každým je totiž někdy doslova nadlidský úkol. Přece se vám ale nechce pořád se hádat a kazit si den.

Chararakteristika znamení

Lidé narození v tomto znamení jsou obdařeni velkou vytrvalostí a rozhodností, silnou vůlí a energií. Bývají přející a umělecky nadaní. Býci se na svět dívají převážně z praktického hlediska. Obklopují se pěknými věcmi a rádi si užívají slastí života. Býci většinou nespěchají a jsou opatrní. Uznají-li ale užitečnost nějaké věci, dokážou se plnou energií zasadit o její uskutečnění. Setrvávají na svých stanoviscích a nejsou rádi, když jim do toho někdo mluví. Přestože býci dovedou vychutnávat život plnými doušky, jsou při tom dobrosrdeční a snaží se pomáhat slabším. Největším nebezpečím pro ně samé může být jejich svéhlavost.

Pracovní předpoklady

Býci vynikají v zaměstnáních, kde je třeba klidných, praktických schopností a rozhodnosti. Nejprve si udělají dokonalý přehled o situaci a potom začnou usilovně a vytrvale pracovat. Rádi pracují samostatně svým tempem a potřebují k tomu příjemné prostředí. Snaží se dosáhnout dokonalosti. Potřebují dobré finanční ohodnocení, aby uspokojili své náročné potřeby. Mohou pracovat v přírodě, v zemědělství nebo ve stavebnictví. Všude uplatňují cit pro harmonii. Často se živí i uměním.

Láska

Pro Býky je láska přirozená jako dýchání. Ženy Býci mají snášenlivou, mírnou povahu. Jsou příjemné, praktické a velice hezké. Partnery si vybírají pečlivě a s rozvahou. Muži Býci bývají dobří manželé. Jsou věrní, spolehliví, domáčtí a jsou rádi pány ve svém domě. Jsou velmi vášniví, i když toho často moc nenamluví. Někdy se pod klidným zevnějškem skrývá bouřlivý temperament. Dobří partneři pro Býka jsou Blíženci, Raci, Ryby, Panny, Berani, Kozorohové. Menší konflikty jsou možné se Lvy a Štíry. Nepříznivý je vztah s Vodnářem. 

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Dopřejte si luxus

Každá žena chce být krásná a výjimečná. Takovou vás může udělat vaše rodina, děti více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Korejský Ženšen

Ženšen pravý je nejsilnějším posilujícím prostředkem asijské medicíny a je hodnocen více

TOP SEX A VZTAHY

Sex v létě

Sex k létu neodmyslitelně patří. Zatímco sexuální touha obecně v létě stoupá díky více

TOP DOMOV

Skotské deky

Přemýšlíte, jak stylově doladit interiér vašeho domu, bytu nebo čím oživit a zútulnit více

TOP SPOLEČNOST

Expedice 8000

Už víte, kam se v létě s celou rodinou vydáte? Česká outdoorová značka Hannah více

Dekor dřeva a skla

Interiérovým trendem letošního roku jsou po loňské éře betonu a zemitých barev více

Picanto ostrov

Když se řekne Seychelly, každý si představí exotický ráj se sluncem zalitými plážemi více

Léto bez chybičky!

Sluneční paprsky nabývají na síle, teploty neúprosně stoupají a my stále toužíme být více