Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Horoskop na tento týden

Teď už naprosto jasné, že se do vás zakoukala pohledná osoba opačného pohlaví, kterou potkáváte skoro každý den cestou z práce nebo do práce. Nabízí se možnost dobrého krátkodobého výdělku. Nyní je třeba jasně a zřetelně vyjádřit svou osobnost.

 


Chararakteristika znamení

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou praktičtí, zdrženliví, vytrvalí a vážní, protože vědí, že blahobyt a pohodlí nepřicházejí bez námahy a vytrvalé práce. Mají silně vyvinutý smysl pro povinnost, který často přehlušuje všechny ostatní city. V povaze Kozorohů je vážnost, opatrnost a přemýšlivost. Přitom jsou ctižádostiví, pilní, trpěliví a zároveň nepodplatitelní. Mají silnou potřebu postupovat kupředu. Jejich silné autoritě napomáhá dobrý organizační talent. Jsou konzervativní, ztělesňují stabilitu, jsou diplomatičtí, ale málo přizpůsobiví. Nejraději mají vše podrobně naplánováno, velmi neradi improvizují. Kozorozi bývají velmi uzavření a obtížně navazují kontakty s okolím.

Pracovní předpoklady

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou velmi schopnými a spolehlivými pracovníky, ale vyžadují standardní podmínky, soukromí a klid. Dávají přednost tradičním profesím a vyzkoušeným metodám. Neradi mění zaměstnání. Příhodným oborem je pro ně účetnictví, bankovnictví, administrativa a vědecká povolání. Jsou úspěšní i jako učitelé, právníci, architekti, zedníci, farmáři. Mohou mít také literární schopnosti.

Láska

Kozorozi bývají ostýchaví, zdrženliví a stydliví. I když svého partnera hodně milují, nechávají si vždy kousek soukromí pro sebe.  Manželství uzavírají teprve tehdy, když si důkladně prověří kvality svého partnera. Nezřídka hraje důležitou roli i finanční situace jejich protějšku. Ženy jsou spolehlivé a snaží se být v domě absolutními pány. Své city vyjadřují jen s obtížemi. Muži potřebují pocit stability, ale jsou oddaní a starostliví. Dobře se snášejí s Vodnářem, Rybami, Býkem, Pannou, Štírem, Střelcem. Problémy mají s Beranem, Rakem a Váhami.

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Top boty

Jaro si dalo na čas, ale je tady a my už konečně můžeme zazimovat kozačky, válenky více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Sarapis pro muže

Chybí vám chuť do života a energie? Nemáte chuť ani na sex? více

TOP SEX A VZTAHY

Seznamte se!

Kdybych vám řekla, že existuje mezinárodní firma, resp. seznamka, která české ženy více

TOP DOMOV

GPS hodinky

Také vás vždy k smrti vyděsí zprávy o ztracených dětech? více

TOP SPOLEČNOST

Probuďte lásku

Již po několika měsících vztahu opadávají milencům z očí růžové brýle a začnou vidět více

Luxus v ložnici

Toužíte po ložnici, ve které si budete připadat po probuzení jako králové? více

Medicinální houby

Ty z vás, kteří po dlouhé zimě každoročně bojují s jarní únavou jistě potěš více

Výživa vlasů

Vlasy citlivě reagují na přísné diety, na častý stres, vyčerpání, na stravu s nedostatkem více