Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Horoskop na tento týden

Jste velmi opatrní, než podepíšete nějaký dokument, což se vám bude hodit, protože vám někdo zkusí podstrčit nevýhodnou smlouvu. Takže pořádně čtěte. Zmatky a klamy plynoucí ze špatného smyslu pro realitu se budou týkat pouze těch, kteří příliš spoléhají na druhé lidi. Dosažená současná životní úroveň vyžaduje vyššího pracovního nasazení.

Chararakteristika znamení

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou praktičtí, zdrženliví, vytrvalí a vážní, protože vědí, že blahobyt a pohodlí nepřicházejí bez námahy a vytrvalé práce. Mají silně vyvinutý smysl pro povinnost, který často přehlušuje všechny ostatní city. V povaze Kozorohů je vážnost, opatrnost a přemýšlivost. Přitom jsou ctižádostiví, pilní, trpěliví a zároveň nepodplatitelní. Mají silnou potřebu postupovat kupředu. Jejich silné autoritě napomáhá dobrý organizační talent. Jsou konzervativní, ztělesňují stabilitu, jsou diplomatičtí, ale málo přizpůsobiví. Nejraději mají vše podrobně naplánováno, velmi neradi improvizují. Kozorozi bývají velmi uzavření a obtížně navazují kontakty s okolím.

Pracovní předpoklady

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou velmi schopnými a spolehlivými pracovníky, ale vyžadují standardní podmínky, soukromí a klid. Dávají přednost tradičním profesím a vyzkoušeným metodám. Neradi mění zaměstnání. Příhodným oborem je pro ně účetnictví, bankovnictví, administrativa a vědecká povolání. Jsou úspěšní i jako učitelé, právníci, architekti, zedníci, farmáři. Mohou mít také literární schopnosti.

Láska

Kozorozi bývají ostýchaví, zdrženliví a stydliví. I když svého partnera hodně milují, nechávají si vždy kousek soukromí pro sebe.  Manželství uzavírají teprve tehdy, když si důkladně prověří kvality svého partnera. Nezřídka hraje důležitou roli i finanční situace jejich protějšku. Ženy jsou spolehlivé a snaží se být v domě absolutními pány. Své city vyjadřují jen s obtížemi. Muži potřebují pocit stability, ale jsou oddaní a starostliví. Dobře se snášejí s Vodnářem, Rybami, Býkem, Pannou, Štírem, Střelcem. Problémy mají s Beranem, Rakem a Váhami.

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Pořiďte si tenisky

Přestože venku to ještě není ani zdaleka na tričko, nové kolekce v obchodech více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zpevňující maska

Vědci společnosti Kiehl’s představují své nejnovější dílo více

TOP SEX A VZTAHY

Bouře emoci

Záchvaty vzteku, pobrekávání anebo řev „na plné koule“. více

TOP DOMOV

Kvalitní osvětlení

McLED s.r.o. je na českém i zahraničním trhu již zavedenou společností, více

TOP SPOLEČNOST

World of Beauty

„Předjarní“ veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA bude opět ve znamení jarních trendů více

Chytré spodní prádlo

Patříte k ženám, které jsou velice citlivé a trpí vaginálními mykózami více

Detox nazeleno

Vyměňte kávu za jemně mletý japonský zelený čaj oceněný produktem roku 2017! více

Svoboda a radost

Přitažlivá žena se sexy pihami – to je herečka Vica Kerekes. více