Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Horoskop na tento týden

Po psychické stránce budete v absolutní pohodě. Bude vás bavit na sobě pořád pracovat. Co budete ovšem postrádat, je volný čas. Musíte něco omezit. Co nejdříve si vyjasněte nesrovnalosti v oblasti rodinných financí. Nedejte se dnes vyprovokovat k hádce, byla by stejně bez výsledku.

Chararakteristika znamení

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou praktičtí, zdrženliví, vytrvalí a vážní, protože vědí, že blahobyt a pohodlí nepřicházejí bez námahy a vytrvalé práce. Mají silně vyvinutý smysl pro povinnost, který často přehlušuje všechny ostatní city. V povaze Kozorohů je vážnost, opatrnost a přemýšlivost. Přitom jsou ctižádostiví, pilní, trpěliví a zároveň nepodplatitelní. Mají silnou potřebu postupovat kupředu. Jejich silné autoritě napomáhá dobrý organizační talent. Jsou konzervativní, ztělesňují stabilitu, jsou diplomatičtí, ale málo přizpůsobiví. Nejraději mají vše podrobně naplánováno, velmi neradi improvizují. Kozorozi bývají velmi uzavření a obtížně navazují kontakty s okolím.

Pracovní předpoklady

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou velmi schopnými a spolehlivými pracovníky, ale vyžadují standardní podmínky, soukromí a klid. Dávají přednost tradičním profesím a vyzkoušeným metodám. Neradi mění zaměstnání. Příhodným oborem je pro ně účetnictví, bankovnictví, administrativa a vědecká povolání. Jsou úspěšní i jako učitelé, právníci, architekti, zedníci, farmáři. Mohou mít také literární schopnosti.

Láska

Kozorozi bývají ostýchaví, zdrženliví a stydliví. I když svého partnera hodně milují, nechávají si vždy kousek soukromí pro sebe.  Manželství uzavírají teprve tehdy, když si důkladně prověří kvality svého partnera. Nezřídka hraje důležitou roli i finanční situace jejich protějšku. Ženy jsou spolehlivé a snaží se být v domě absolutními pány. Své city vyjadřují jen s obtížemi. Muži potřebují pocit stability, ale jsou oddaní a starostliví. Dobře se snášejí s Vodnářem, Rybami, Býkem, Pannou, Štírem, Střelcem. Problémy mají s Beranem, Rakem a Váhami.

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Dopřejte si luxus

Každá žena chce být krásná a výjimečná. Takovou vás může udělat vaše rodina, děti více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Péče o vlasy

Letošní způsob léta zdá se mi poněkud „praštěný“. Teploty lítají jako na houpačce. více

TOP SEX A VZTAHY

Sex v létě

Sex k létu neodmyslitelně patří. Zatímco sexuální touha obecně v létě stoupá díky více

TOP DOMOV

Dětské kolo

Vyrostlo vaše dítko z odrážedla, takže nastal čas přesedlat na kolo? více

TOP SPOLEČNOST

Expedice 8000

Už víte, kam se v létě s celou rodinou vydáte? Česká outdoorová značka Hannah více

Zbavte se akné

Máme pro vás tipy na vysoce účinné a přitom čistě přírodní produkty. více

Novinky z Crystalexu

Crystalex je největší český výrobce nápojového skla, který v posledních letech zaznamenal více

Ikonické tenisky

Boty Nike Cortez byly na trh uvedeny v roce 1972 a od té doby si získaly pevné místo více