Lev (23.7. - 22.8.)

Horoskop na tento týden

Dejte zase jednou prostor sportu, třeba gymnastice, je to tělesná aktivita, při které můžete jen tak ladně poskakovat, kroutit údy nebo obručí. Volte k tomu místa přehledná, starší opulentní sousedky budou skřípat svými běloskvoucími zubními protézami.  Rodinu necháte na holičkách a naplánujete si s někým sraz. Protějšku se to logicky dotkne.

Chararakteristika znamení

Znamení Lva je symbolem vlády a odvahy. Lidé narození v tomto znamení jsou plni tvůrčí síly. Zdá se jim, že vše hravě zvládnou. Dovedou vymýšlet velké plány, problém však bývá v tom, že jsou mnohdy neuskutečnitelné. Lvi jsou velkorysí. Milují bohatství, chtějí v životě něco znamenat, chtějí reprezentovat a být uznávanými. Jejich předností bývá zdravý rozum a spolehlivá paměť. Někdy na to hřeší a podceňují učení, které je příliš netěší. Nesnášejí nespravedlnost a brání ty, kterým je ubližováno. Jsou idealisti a stavějí zájem celku nad zájmem jednotlivce. Lvi bývají sebevědomí a ctižádostiví. Chtějí být přirozeným středem každé společnosti. Vášnivě touží po pochvale, cti a uznání.

Pracovní předpoklady

Tvořivá mysl činí ze Lvů velmi schopné a dynamické spolupracovníky. Mají skvělý organizační talent a schopnost získat si autoritu. Nejvíce jim vyhovují řídící funkce. Musí mít pocit, že stále postupují kupředu. Neztrácejí sebevědomí ani v kritických situacích. Dokáží si udržet přehled a chladnou hlavu. Lev je tvůrčí znamení, proto v práci dokážou projevit svoje nadání, schopnosti a tvořivost. Mohou být úspěšnými řediteli, vedoucími, velvyslanci nebo vůdci politických stran. Láká je zábavní průmysl, vhodná jsou i svobodná umělecká povolání.

Láska

Pro Lva je láska něčím, co musí být rozehráno naplno. Musí být nápadná a dramatická. Kvůli lásce jsou ochotni mnoho obětovat a překračovat obvyklé hranice. Těžko jim lze odolat. Ženy jsou sexuálně zaměřené a přitažlivé. Manželka ve znamení Lva je dobrá hospodyně, pečuje o svůj zevnějšek, ale vyžaduje také hodně pozornosti. Muži jsou vášniví milovníci, pozorní a štědří. Bývají velmi žárliví. Milují společnost a neradi zůstávají doma za pecí. Vhodnými partnery mohou být Lvi, Váhy, Raci, Střelci, Berani, Blíženci. Chladně na ně působí Vodnář. 
 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Trendy v plavkách

Léto se blíží a s ním také plavková sezóna. V obchodech narazíte na spoustu druhů plavek více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jak vyřešit pocení?

Mít nepáchnoucí podpaží už dnes je dnes společenská nutnost. více

TOP SEX A VZTAHY

Sexy tipy

Vybrali jsme pro vás několik erotických hraček a doplňků, které by rozhodně neměly více

TOP DOMOV

Rodinné bydlení

Toužíte žít v Praze, a přitom být obklopení hlubokými lesy? Všechno je možné. více

TOP SPOLEČNOST

Koloběžky SCROOSER

Při testování nových elektro koloběžek SCROOSER jsem měli příležitost více

Matka

To, jakou máme krevní skupinu, nijak zvlášť neřešíme. Často se o ni začneme zajímat.. více

Natočené řasy

Myslím, že každá dívka má ráda intenzivně natočené řasy, více

Úbytek hmotnosti

Nezdravý způsob života, sedavé zaměstnání, citelné stárnutí tělesné schránky více