Lev (23.7. - 22.8.)

Horoskop na tento týden

Pozor na přetvářku nebo přílišné přetvařování vůči partnerovi. Nenechte se ukolébat tím, že se vám celkově vlastně daří vše, co jste si koncem minulého roku předsevzali. Nepřeceníte-li sliby, které jste dostali během minulého měsíce, udržíte si své postavení. Práce nad hlavu a odměna žádná. Motivace začne u vás pomalu klesat. Svěřte se vašemu nadřízenému.

Chararakteristika znamení

Znamení Lva je symbolem vlády a odvahy. Lidé narození v tomto znamení jsou plni tvůrčí síly. Zdá se jim, že vše hravě zvládnou. Dovedou vymýšlet velké plány, problém však bývá v tom, že jsou mnohdy neuskutečnitelné. Lvi jsou velkorysí. Milují bohatství, chtějí v životě něco znamenat, chtějí reprezentovat a být uznávanými. Jejich předností bývá zdravý rozum a spolehlivá paměť. Někdy na to hřeší a podceňují učení, které je příliš netěší. Nesnášejí nespravedlnost a brání ty, kterým je ubližováno. Jsou idealisti a stavějí zájem celku nad zájmem jednotlivce. Lvi bývají sebevědomí a ctižádostiví. Chtějí být přirozeným středem každé společnosti. Vášnivě touží po pochvale, cti a uznání.

Pracovní předpoklady

Tvořivá mysl činí ze Lvů velmi schopné a dynamické spolupracovníky. Mají skvělý organizační talent a schopnost získat si autoritu. Nejvíce jim vyhovují řídící funkce. Musí mít pocit, že stále postupují kupředu. Neztrácejí sebevědomí ani v kritických situacích. Dokáží si udržet přehled a chladnou hlavu. Lev je tvůrčí znamení, proto v práci dokážou projevit svoje nadání, schopnosti a tvořivost. Mohou být úspěšnými řediteli, vedoucími, velvyslanci nebo vůdci politických stran. Láká je zábavní průmysl, vhodná jsou i svobodná umělecká povolání.

Láska

Pro Lva je láska něčím, co musí být rozehráno naplno. Musí být nápadná a dramatická. Kvůli lásce jsou ochotni mnoho obětovat a překračovat obvyklé hranice. Těžko jim lze odolat. Ženy jsou sexuálně zaměřené a přitažlivé. Manželka ve znamení Lva je dobrá hospodyně, pečuje o svůj zevnějšek, ale vyžaduje také hodně pozornosti. Muži jsou vášniví milovníci, pozorní a štědří. Bývají velmi žárliví. Milují společnost a neradi zůstávají doma za pecí. Vhodnými partnery mohou být Lvi, Váhy, Raci, Střelci, Berani, Blíženci. Chladně na ně působí Vodnář. 
 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Smashed Lemon

Holandská značka Smashed Lemon přináší svůj rukopis na módní trh již deset let. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Mladý ječmen

Superpotravina, která posiluje imunitu, vitalitu a detoxikuje organizmus více

TOP SEX A VZTAHY

Sex v létě

Sex k létu neodmyslitelně patří. Zatímco sexuální touha obecně v létě stoupá díky více

TOP DOMOV

Infrasauny

Přemýšleli jste někdy, jak to, že Jennifer Aniston vypadá ve svém věku tak dobře? více

TOP SPOLEČNOST

Expedice 8000

Už víte, kam se v létě s celou rodinou vydáte? Česká outdoorová značka Hannah více

Dekor dřeva a skla

Interiérovým trendem letošního roku jsou po loňské éře betonu a zemitých barev více

Ikonické tenisky

Boty Nike Cortez byly na trh uvedeny v roce 1972 a od té doby si získaly pevné místo více

Hrdá vína

Vína hrdá na svůj původ patří ke stálicím moravského vinařství. více