Lev (23.7. - 22.8.)

Horoskop na tento týden

Přistupujte k věcem zvesela. Nikdy neskončíte, pokud se na věci budete dívat, jako na hromadu práce, kterou máte stále ještě před sebou. Rozdělte ji na menší části, a pokud můžete, přerozdělujte úkoly mezi své podřízené. Snažte se na své práci najít to zábavné. V tomto období má šanci nalézt lásku i ten největší odpůrce vážných vztahů, tak se přestaňte bránit.

Chararakteristika znamení

Znamení Lva je symbolem vlády a odvahy. Lidé narození v tomto znamení jsou plni tvůrčí síly. Zdá se jim, že vše hravě zvládnou. Dovedou vymýšlet velké plány, problém však bývá v tom, že jsou mnohdy neuskutečnitelné. Lvi jsou velkorysí. Milují bohatství, chtějí v životě něco znamenat, chtějí reprezentovat a být uznávanými. Jejich předností bývá zdravý rozum a spolehlivá paměť. Někdy na to hřeší a podceňují učení, které je příliš netěší. Nesnášejí nespravedlnost a brání ty, kterým je ubližováno. Jsou idealisti a stavějí zájem celku nad zájmem jednotlivce. Lvi bývají sebevědomí a ctižádostiví. Chtějí být přirozeným středem každé společnosti. Vášnivě touží po pochvale, cti a uznání.

Pracovní předpoklady

Tvořivá mysl činí ze Lvů velmi schopné a dynamické spolupracovníky. Mají skvělý organizační talent a schopnost získat si autoritu. Nejvíce jim vyhovují řídící funkce. Musí mít pocit, že stále postupují kupředu. Neztrácejí sebevědomí ani v kritických situacích. Dokáží si udržet přehled a chladnou hlavu. Lev je tvůrčí znamení, proto v práci dokážou projevit svoje nadání, schopnosti a tvořivost. Mohou být úspěšnými řediteli, vedoucími, velvyslanci nebo vůdci politických stran. Láká je zábavní průmysl, vhodná jsou i svobodná umělecká povolání.

Láska

Pro Lva je láska něčím, co musí být rozehráno naplno. Musí být nápadná a dramatická. Kvůli lásce jsou ochotni mnoho obětovat a překračovat obvyklé hranice. Těžko jim lze odolat. Ženy jsou sexuálně zaměřené a přitažlivé. Manželka ve znamení Lva je dobrá hospodyně, pečuje o svůj zevnějšek, ale vyžaduje také hodně pozornosti. Muži jsou vášniví milovníci, pozorní a štědří. Bývají velmi žárliví. Milují společnost a neradi zůstávají doma za pecí. Vhodnými partnery mohou být Lvi, Váhy, Raci, Střelci, Berani, Blíženci. Chladně na ně působí Vodnář. 
 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Jarní trek

První sluneční paprsky po smutné zimě doslova vybízejí k výletům do přírody. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Krásnější obličej

Modelování obličeje i těla nebo přirozené omlazení obličeje s trvalým efektem už není snem více

TOP SEX A VZTAHY

Bouře emoci

Záchvaty vzteku, pobrekávání anebo řev „na plné koule“. více

TOP DOMOV

Rychlejší úklid

Krásná a čistá podlaha upoutá na první pohled. Abyste toho ale docílili, více

TOP SPOLEČNOST

Festival Evolution

O víkendu 23. – 25. března si rezervujte čas a naplánujte si návštěvu Festivalu Evolution více

Chytré spodní prádlo

Patříte k ženám, které jsou velice citlivé a trpí vaginálními mykózami více

Oddejte se jaru

Oslavte novou sezónu se dvěma jedinečnými kolekcemi značky Rituals. více

Pořiďte si tenisky

Přestože venku to ještě není ani zdaleka na tričko, nové kolekce v obchodech více