Panna (23.8. - 22.9.)

Horoskop na tento týden

Jste zřejmě pod výrazným vlivem svého partnera. Jestlipak víte o tom, že si lidé z okolí vyprávějí na váš účet vtipy? Necháváte se příliš snadno citově vzrušit. Spousta stresu a zodpovědnosti vás dovede k těm nejlepším výkonům. Profesně jste na svém vrcholu.

Chararakteristika znamení

Lidé narození ve znamení Panny jsou praktičtí, rozvážní a v životě se snaží řídit zkušenostmi, a to nejen vlastními. Milují pořádek a přesnost a patří k největším nepřátelům zmatku, chaosu a ledabylosti. Jsou mnohostranně nadané. Dovedou rychle rozeznat, co je dobré a špatné, potřebné a nepotřebné. Rychle také postřehnou každou chybu. V jejich myšlení převládá analytický přístup. Lidé narození ve znamení Panny projevují zájem o podrobnosti a tajemství ze života druhých. Není to ani ze soucitu ani ze snahy tyto informace zneužít, ale z neukojitelné zvědavosti. Panny mohou působit skromným dojmem. Ve skutečnosti však mají samy o sobě to nejvyšší mínění. K největším chybám těchto lidí patří sobeckost, cynismus a také nerozhodnost.

Pracovní předpoklady

Lidé ve znamení Panny jsou velmi efektivní, pečliví a svědomití pracovníci, kteří zvládnou i nejnáročnější úkoly. Jsou dobří v logice, důslednosti a disciplíně. Potřebují najít práci, která by jim dávala pocit důležitosti a užitečnosti. Pro jejich motivaci a výkonnost je důležitý pocit, že práce je užitečná a významná, i když jsou pouze malou součástí pracovního kolektivu. Skvěle se uplatní v oboru finančnictví, jsou dobrými účetními, analytiky, statistiky, ale také právníky, učiteli nebo konstruktéry. Svou přesnost mohou uplatnit jako optici či hodináři.

Láska

Panny mívají dvojí tvář a skrývají v sobě mnoho protikladů. Na jedné straně jsou chladné, na druhé straně však velmi citlivé a vnímavé. Při výběru partnera jsou velmi opatrné a náročné. Ve skrytu duše touží po upřímném, čistém a ryzím vztahu, ale bojí se hlubokých citů a neumějí je vyjádřit. Ženy bývají spolehlivé a vtipné manželky. Muži se dobře starají o své zdraví i o pořádek v domácnosti. Panny hledají partnera, kterého by si mohly vážit. Jsou šťastné s Váhami, Kozorohem, Štírem, Býkem, Rakem a Lvem. Hůře se snesou se Střelcem a Rybami.

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Smashed Lemon

Holandská značka Smashed Lemon přináší svůj rukopis na módní trh již deset let. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Mladý ječmen

Superpotravina, která posiluje imunitu, vitalitu a detoxikuje organizmus více

TOP SEX A VZTAHY

Sex v létě

Sex k létu neodmyslitelně patří. Zatímco sexuální touha obecně v létě stoupá díky více

TOP DOMOV

Skandinávský design

Máte pocit, že váš interiér potřebuje oživit? Potom je nejvyšší čas podívat více

TOP SPOLEČNOST

Botanická zahrada

Nevíte kam v létě vyrazit s dětmi? V trojské botanické zahradě se rozhodně nudit nebudete! více

Manžel na mateřské

Stává se s muži na mateřské dovolené to samé, co s některými ženami? Začnou... více

Chytré řešení

Provozujete kadeřnické a kosmetické salony, solária, wellness centra, masážní salon více

Vaginální mykózy

Vaginální mykózy jsou častým problémem mnoha žen. Statistiky hovoří o 75 % žen více