Panna (23.8. - 22.9.)

Horoskop na tento týden

Udělejte si uzel na jazyku, snažte se, seč můžete, vyhnout jakékoliv kritice, což se týká i rodinného krbu. Dnešní Měsíc není právě diplomat. V partnerských vztazích věcný přístup zmrazí dočasně vášně. Projeví se na vás únava z uplynulých dnů. Ještě však musíte vydržet. Zkuste se dostat do formy.

Chararakteristika znamení

Lidé narození ve znamení Panny jsou praktičtí, rozvážní a v životě se snaží řídit zkušenostmi, a to nejen vlastními. Milují pořádek a přesnost a patří k největším nepřátelům zmatku, chaosu a ledabylosti. Jsou mnohostranně nadané. Dovedou rychle rozeznat, co je dobré a špatné, potřebné a nepotřebné. Rychle také postřehnou každou chybu. V jejich myšlení převládá analytický přístup. Lidé narození ve znamení Panny projevují zájem o podrobnosti a tajemství ze života druhých. Není to ani ze soucitu ani ze snahy tyto informace zneužít, ale z neukojitelné zvědavosti. Panny mohou působit skromným dojmem. Ve skutečnosti však mají samy o sobě to nejvyšší mínění. K největším chybám těchto lidí patří sobeckost, cynismus a také nerozhodnost.

Pracovní předpoklady

Lidé ve znamení Panny jsou velmi efektivní, pečliví a svědomití pracovníci, kteří zvládnou i nejnáročnější úkoly. Jsou dobří v logice, důslednosti a disciplíně. Potřebují najít práci, která by jim dávala pocit důležitosti a užitečnosti. Pro jejich motivaci a výkonnost je důležitý pocit, že práce je užitečná a významná, i když jsou pouze malou součástí pracovního kolektivu. Skvěle se uplatní v oboru finančnictví, jsou dobrými účetními, analytiky, statistiky, ale také právníky, učiteli nebo konstruktéry. Svou přesnost mohou uplatnit jako optici či hodináři.

Láska

Panny mívají dvojí tvář a skrývají v sobě mnoho protikladů. Na jedné straně jsou chladné, na druhé straně však velmi citlivé a vnímavé. Při výběru partnera jsou velmi opatrné a náročné. Ve skrytu duše touží po upřímném, čistém a ryzím vztahu, ale bojí se hlubokých citů a neumějí je vyjádřit. Ženy bývají spolehlivé a vtipné manželky. Muži se dobře starají o své zdraví i o pořádek v domácnosti. Panny hledají partnera, kterého by si mohly vážit. Jsou šťastné s Váhami, Kozorohem, Štírem, Býkem, Rakem a Lvem. Hůře se snesou se Střelcem a Rybami.

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Calvin Klein

Populární světový návrhář přináší i letos skvělou nabídku nových modelů šperků a hodinek více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Pilulka dobré nálady

V České republice se se objevila nová “droga“, její držení a užívání více

TOP SEX A VZTAHY

Seznamte se!

Kdybych vám řekla, že existuje mezinárodní firma, resp. seznamka, která české ženy více

TOP DOMOV

Nábytek VONE

Ratanový nábytek se stal nedílnou součástí našich zahrad, domácností, veřejných prostor. více

TOP SPOLEČNOST

Probuďte lásku

Již po několika měsících vztahu opadávají milencům z očí růžové brýle a začnou vidět více

Matka

To, jakou máme krevní skupinu, nijak zvlášť neřešíme. Často se o ni začneme zajímat.. více

Luxus v ložnici

Toužíte po ložnici, ve které si budete připadat po probuzení jako králové? více

Jarní detox vlasů

Dlouhá zima je už snad nadobro pryč, vaše vlasy si na ni ale ještě dobře pamatují. více